Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

dobro, medeni mesec je definitivno gotov, bilo je lepo dok je trajalo 

potajno sam se nadao 6. mestu, očekivao plej-in, kalkulisao koliko treba pobeda za to 6. mesto (prošle sezone 48, ove 44)

 

kad je bilo očigledno da smo treći, navijao sam da idemo na klipane, došao GSW i jbg

 

 

da bi nešto više uradili protiv njih trebaju nam svi igrači na max broju obrtaja, prvo herter, onda sabonis, a barns da ne proživljava svoje traume opet 

Spoiler

1366b117-86ab-4126-8724-d12e968839c8.jpg

 

 

foks je sazreo, aleluja, imao je  5 sezona da skapira šta prolazi i šta može, tim je lepo i što je prava retkost za ovu franšizu, smisleno sklopljen, po svoj prilici vlasnik je dao odrešene ruke monteu i nadam se da će tako ostati.

 

pored iskustva u ovoj seriji nam je falilo malo više mesa u reketu, neko ko bi mogao da se pošiba sa onim šabanom. sabonis je čist skil od igrača i ne traži od njega ništa fizikalno.

celu sezonu je čimezi metu igrao rezevnog centra, da bi odjendom nestao i te minute dobio len koji je dobijao minute kao 13-ti igrač kod tibodoa.

 

male su nam šanse da uradimo nešto u zalivu, osim ako liga ne bude insistirala da ova serija ode 7 utakmica. jedino ako nas uhvati neko šuterko ludilo, ako...

 

 

osećam se kao da je lokaut '99 sezona i početak nove ere... 🥳

 

 

 

 

 

 

a sada, :oblizuje palac:  da vidimo šta ringer kaže o novoj draft klasi... biće čudno pručavati one koji bi trebalo da između 20. i 30. mesta da padnu

još čudnije je što to radim tek sada a ne u februaru

 

 

 

 

Edited by ljutikrilo
slovo
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Imao je Jokic srece sto se AD polomio u G4 tad, Lakersi bi ga izgazili gore nego CP3 i Booker. Doduse opet bi se pominjale sudije i jao prebise Jokica kao za ono rutiniranje sezonu ranije :79:

Pa nije / ne bi bio kriv Jokara, nego saigrači :smiley2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexMaxim said:

Pa nije / ne bi bio kriv Jokara, nego saigrači :smiley2:

Jadni KCP nije svjestan sta ga ceka. Book ga maltretirao prije 2 godine u game 5 i 6 lad je AD pao a Book sada x2 bolji igrac. Redom ce da ide MPJ, KCP, Gordon, Murray i naravno Malone

1 minute ago, Snjofko said:

Djanara sad ima sest meseci da radi na humoru i slobodnjacima i vraca se jaci nego ikada.

Brzo ce mu se i Jokic pridruzit, u maju su u Somboru neke ozbiljne konjske trke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexMaxim said:

Pa nije / ne bi bio kriv Jokara, nego saigrači :smiley2:

Za vas Portlandjane mu je bio dovoljan i trio veseljaka - Faku "metar i sumska jagoda" Kampaco, Ostin "tatin sinko" Rivers i Big Sek, ali Herison. :smiley2:
Da bi se dobile ozbiljnije ekipe, ipak trebaju nesto ozbiljniji saigraci od G ligasa i 10 dana ugovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt narativ za ekipu kojoj su se skršili na po godinu dve dana KD i Klej, Stef propustio celu sezonu, ostali bez barem jedne sigurne titule u poslednjih 7-8 godina, ali ne. Svi ginu protiv GSW. 

Pisao je već gggggggg koja je to vrsta biasa, al ne vredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Za vas Portlandjane mu je bio dovoljan i trio veseljaka - Faku "metar i sumska jagoda" Kampaco, Ostin "tatin sinko" Rivers i Big Sek, ali Herison. :smiley2:
Da bi se dobile ozbiljnije ekipe, ipak trebaju nesto ozbiljniji saigraci od G ligasa i 10 dana ugovora.

 

Evo ovaj tvoj upis je savršeni primer zašto imam problem s Denverovim navijačima, pardon, Jokićevim navijačima. Čim neko dirne u svetinju njegovog lika i dela nekom kritikom, ili nedajbožesmatra da još neko sem njega ima MVP kandidaturu, kreću ovakvi salty komentari. 

 

Ja uopšte nemam problem što ste dobili tu seriju jer ste bili daleko bolji tim u svakom smislu od nas. Pobedili ste fair and square i ja pružam ruku. Ali da smo kojim čudom mi dobili seriju, pa ne bi se moglo živeti od kuknjave da Jokić nije imao dovoljno podrške. A mi smo valjda igrali sa supertimom tad.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Za vas Portlandjane mu je bio dovoljan i trio veseljaka - Faku "metar i sumska jagoda" Kampaco, Ostin "tatin sinko" Rivers i Big Sek, ali Herison. :smiley2:
Da bi se dobile ozbiljnije ekipe, ipak trebaju nesto ozbiljniji saigraci od G ligasa i 10 dana ugovora.

giphy.gif

Dream on Nuggets :thumbsup:

8 minutes ago, DameTime said:

 

Jeste, AD je onaj game winner pogodio preko MPJ-a. Ili ipak nije. 

I don't remember 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

upravo zbog ovakvog playoff izdanja butlera sam ga ja stavljao u top10 igraca lige, iako po ucinku iz regularne sezone sigurno to ne zasluzuje. i uprkos tome bas veliki utisak ove serije je ogroman choke milwaukeeja i debakl budenholzera.

miami sam pre sezone prognozirao kao top4 ekipu na istoku i njihov ucinak iz regularne sezone je ravan ovom raspadu milwaukeeja u prvoj rundi.

kada se pogleda napredna statistika imali su 25. napad lige i bili 30. u ppg. net rating u minusu, gde su zavrsili kao 21. u ligi. sedam minuta pre kraja utakmice protiv chicaga u razigravanju za osmo mesto gubili sa sest razlike na domacem terenu...kada se tako pogleda ovo je jedan od najvecih iznenadjenja u istoriji playoffa.

 

kao sto napisah ranije, novi vlasnici su ovde, lopezu istice ugovor, middleton ima player option, antetokounmpo moze vec u septembru produziti ugovor, holiday sledeceg februara...prostora u capu nema, pikova nema bas puno, verovatno novi trener. bice zanimljivih par meseci u milwaukeeju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...