Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 hours ago, AgroLaki said:

Jel vi stvarno mislite da ce ekipa koja je cele sezone prva na ovakvom Zapadu samo da skine gace pred likovima koji su radili UPPR u sred sezone?

Pa, pazi, da je Jokic odsustvovao 30+ utakmica i da je carovao Vestbruk do dedlajna onda bismo videli kako bi Denver igrao.

 

Cinjenica je da AD i Bron zdravi jos nisu izgubili seriju!

 

Kad su im Nagetsi jedva uzeli pobedu u bablu za perioda vrhunske igre Dzamala, kako ce li tek sada kada je ispusena lula nakon povrede.

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Gordon je na AD, KCP je na Bronu, kao što je večeras bio Karuso.

Vidiš li ti kako Lejkersi brane trojku i sa tom odbranom se radujete jednoj od najboljih šuterskih ekipa. Da ne pričam da nema ko da čuva Jokića.

Ovi Lejkersi nisu bolji ni od Minesote , pa ni od Bulsa i treba neko da ih se plaši.

Ne mozes uporedjivati KCP i Karusa. To sto je Pelinka bio debil, pa je pustio Karusa iz LAL je druga stvar. Karuso je jedan od najboljih defanzivaca on ball i spreman je da brani 1-4. Mnogo je bolji u odbrani od KCP!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MilošVB said:

Ne volim Lebrona, ali Beverli je budaletina. 

 

Ovo. Jbn PatBev nekom pokazuje da je mali, i to ne bilo kome već jednom od najvećih igrača u istoriji, a pokriće (na terenu) za to nema. Ne bih volela da romantizujemo ovo prozivanje/ismevanje bez neke poente i pokrića. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sad sam malo bacio oko na statistiku, znao sam da je Jokic brutala, ali ako Jokic ne dobije MVP, to ce biti kradja epskih razmera. Niko nikada nije sibao 70 TS% na 25 ppg sa TD prosekom, niti je bio blizu sem Karija sa 67TS% koji je tada bio jednoglasno izabran. Da ne postoji ova antiJokic kampanja nakon dve MVP titule, bio bi jednoglasno izabran za MVP za ovu sezonu.

 

Takodje, Jokic je odigrao i vise utakmica od Embida. Dzoel u odigranim utakmicama ima skor 40-21, a Jokic 47-18.

 

Nikakva jedna utakmica ne moze to promeniti, a po najmanje ova vecerasnja.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gggggggg said:

 

to nije nista...

 

 

FsLre_9XwAI0Ebh?format=jpg&name=900x900

Jedna od stvari zbog kojih mi je Bron ispred Dzokija je i ovaj genijalni smisao za humor. Dok je npr Dzoki bio nesto kao Kawhi danas tj poprilicno bezlican.

 

U vezi Luke - genijalno mi je koliko su ovi americki strucnjaci pogrijesili ne samo u vezi njegove igre nego i njegovog toughnessa. Mali je probably(nisam istrazivao pa ne zamjerite) sa 12 godina sa raznim etnickim grupama igrao hakl na ulicama Ljubljane, igrao u Europi pred 20000 ljudi, bacali svinjske njuske na njega, pljuvali ga....i sad se i sa majkom zakacio...ali ne,on nije dovoljno tough, a Ja Morant mase pistoljem i on je from da hood 😂😂😂😂

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije sramota izgubiti od Minesote pogotovo što je čini mi se back to back

2 minutes ago, Kosta said:

Jedna od stvari zbog kojih mi je Bron ispred Dzokija je i ovaj genijalni smisao za humor. Dok je npr Dzoki bio nesto kao Kawhi danas tj poprilicno bezlican.

 

U vezi Luke - genijalno mi je koliko su ovi americki strucnjaci pogrijesili ne samo u vezi njegove igre nego i njegovog toughnessa. Mali je probably(nisam istrazivao pa ne zamjerite) sa 12 godina sa raznim etnickim grupama igrao hakl na ulicama Ljubljane, igrao u Europi pred 20000 ljudi, bacali svinjske njuske na njega, pljuvali ga....i sad se i sa majkom zakacio...ali ne,on nije dovoljno tough, a Ja Morant mase pistoljem i on je from da hood 😂😂😂😂

Omašili su i u vezi Jokićevog tafnesa 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Cinjenica je da AD i Bron zdravi jos nisu izgubili seriju!

 

 

Da, ali nije lako ici samo: E sad smo se skupili i odmah cemo da kliknemo. Zato ja mislim da se Sakramento znacajno potcenjuje, jer momci furaju istu rotaciju cele sezone i znaju ko kako dise, ni na trejdu nisu nista menjali, znaci veruju u ovaj tim, u tu ekipu. Lejkersi su se znacajno izmenili i sad ce za PO svi odjednom da se posloze, pogotovo kad bude vruce. Ja mislim da to ne ide bas tako. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AgroLaki said:

 

Da, ali nije lako ici samo: E sad smo se skupili i odmah cemo da kliknemo. Zato ja mislim da se Sakramento znacajno potcenjuje, jer momci furaju istu rotaciju cele sezone i znaju ko kako dise, ni na trejdu nisu nista menjali, znaci veruju u ovaj tim, u tu ekipu. Lejkersi su se znacajno izmenili i sad ce za PO svi odjednom da se posloze, pogotovo kad bude vruce. Ja mislim da to ne ide bas tako. 

 

 

 

Istina je da se Sakramento podcenjuje, sto zbog plejof neiskustva sto zbog snage rostera na papiru, ali bice ipak njima cupavo ako nalete na dobru defanzivnu ekipu koja ce (zbog plejofa) imati vremena da spremi odbranu specijalno za njih.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Horium said:

 

Istina je da se Sakramento podcenjuje, sto zbog plejof neiskustva sto zbog snage rostera na papiru, ali bice ipak njima cupavo ako nalete na dobru defanzivnu ekipu koja ce (zbog plejofa) imati vremena da spremi odbranu specijalno za njih.

Ključno pitanje i slažem se sa Horiumom. Što ne znači da neću navijati za Sakto u (skoro) svakoj seriji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Horium said:

 

Istina je da se Sakramento podcenjuje, sto zbog plejof neiskustva sto zbog snage rostera na papiru, ali bice ipak njima cupavo ako nalete na dobru defanzivnu ekipu koja ce (zbog plejofa) imati vremena da spremi odbranu specijalno za njih.

 

Znas kako, posto nas ne interesuje odbrana, mi cemo samo da uvezbavamo kako protivniku mozemo da utrpamo 150 umesto 130, i onda dodjemo na slicno. 😄

Sto bi rekao Muta dok je bio trener Partizana: Hocu da igramo modernu kosarku, da napad traje 5 sekundi. 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jos se ne zna ni blizu ko ce sa Kingsima (7 ekipa su na dve pobede). Mogu da se nadaju necemu samo ako im Vulvsi ili Klipersi padnu u prvoj rundi. U drugoj rundi neko od Memfis/LAL/Minesota...

 

Kingsima ako se potrefe neke stvari, mogu i WCF da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Neće se to desiti, ali bilo bi zabavno da Jokić - za kojeg zaista verujem da mu je manje stalo do MVP od Embajdena, uzme lepo od prvog napada da mu se očisti strana i da samo piči 1 na 1. U odbrani isto, da ga ostavljaju samog na Džoelu. Pa lepo po 5 faulova u prvoj četvrtini za obojicu, staviti sudije krvnike na muke.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jasna je samo jedna stvar na Zapadu - nikakve kalkulacije i ciljanje određenih protivnika ne piju vodu, svi su dosta zbijeni od četvrtog do dvanaestog mesta i cilj svima treba da bude da se nekako uguze u PO pa od tog momenta kreće potpuno nova priča i sve što je bilo do tad - zaboravlja se. Ko će izaći sa zapada - stvarno je lutrija, zavisiće mnogo od zdravlja kao i uvek. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...