Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, delgado said:

Resio nas Ingram. Trade deadline poslednja nada... 

Takticki poraz da se izvrsi oritisak na Pelinku😀 salu na stranu, katastrofa.

 

Sa druge strane Jokic jos jedan lagani TD sa 14/18/10. 

 

 

Janis isto gazi. I on TD sa 35/15/11. 2 najozbiljnija kandidata za MVP s tim da je Jokic favorit.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dobar u piku said:

Volim Nikolu kao brata,ali Jamal kad se zapali za mene je to nešto savršeno,da ga utroje neće dodati,a pogađa svaki šut bez problema.

 

 

Inače Nikola baš pasivan meč je odigrao.

Kao i svi igraci koji se zapale poput Steph, Klaya, Lilarda, Mitchella itd itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar u piku said:

Inače Nikola baš pasivan meč je odigrao.

Cela priča je u tome da on svesno bira taj plan igre, pa kad ostali pogađaju njemu je glavno zadovoljstvo da deli lopte levo-desno i ne ometa onog kome je veče. Onomad u Filadelfiji je prekasno prepoznao da su prestali da pogađaju, da se to neće vratiti, da neće dobiti dotadašnjom igrom, pa da mora da menja način na koji igraju i on i tim kako bi pobedili. Nije pomoglo ni to što je Embiid pogađao u 2/2 kao u transu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovde mu niko nije kriv.

Krivi su majmuni koji se kriju iza njega cele sezone, u fazonu nema veze dace Steph 50 poena i krenuce sa onim svojim ulazima i sranjima sa 8 metara, sto bih se ja cimao, sto bih pravio neku selekciju suta, sto bih grizao u odbrani, hej ja vec imam 4 titule (ili jednu titulu), ja sam sampion...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

Imam utisak da će za jedno 5-10 godina Stef imati blokirane brojeve velike većine saigrača iz ove sezone na mobilnom.

Bez obzira sto igra basket karijere ove sezone je prokockao 5-7 utamica sam skanadaloznim potezima sto u clatchu sto kad te protivnik stize. 

 

Sto je u najblazem slucaju razlika izmedju 2. i 8. mesta tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...