Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Big Ticket said:

 

Криминална банда га иницијално наћерала да напусти Кливленд, и то у ПО '08 и '10. И то је његов први озбиљан ударац на legacy. 

 

За разлику од Џокија који није одустајао док није Лоше Момке измалтретирао, LeChoke отпјевао Кукавицу и стркао на први шут у буљу и однио своје таленте на Јужну обалу. Цава

 

Селтикси су заслужни што Леброн није достигао висине Џокија.

 

 

Uhhh kakav bi mi materijal dali da nije ni top 10 igraca da nije bilo 2012 i game 6😀

Ovako ipak jeste, mora se priznati. Veliki igrac, jedan od najboljih.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Big Ticket said:

 

Криминална банда га иницијално наћерала да напусти Кливленд, и то у ПО '08 и '10. И то је његов први озбиљан ударац на legacy. 

 

За разлику од Џокија који није одустајао док није Лоше Момке измалтретирао, LeChoke отпјевао Кукавицу и стркао на први шут у буљу и однио своје таленте на Јужну обалу. Цава

 

Селтикси су заслужни што Леброн није достигао висине Џокија.

 

 


Jedan imao Pippena, drugi imao Mo Williamsa i Ilgauskasa. Tu je to negdje jebes ga, razlika u nijansama. No bitno je da je u prosloj deceniji naplatio zelenoj gubi za sve pa ga se i dan danas boje ko djavo krsta. G6 iz 2012. dan danas nisu preboljeli.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Jedan sam od retkih, van LeBronovih fanova, koji je podrzavao njegov prelazak na Floridu.

 

Zasto bi ostajao u Ohaju? Koju sampionsku pricu imaju u drugim sportovima? Koji su uspesi tih timova u periodu 1990-2010?

 

Fransize iz Floride su osetno mladje i dosle su 80ih i 90ih, ali su 90ih i 00ih napravili uspehe na vise frontova i jedino to ne bi bilo relevantno za nekom ko navija za Boston/LA.

 

Nije kao da su Boston i da brzo krene lozenje "bicemo prvaci" zbog nedavnih uspeha u drugim sportovima i "kulture osvajanja trofeja". Imas gomilu zaludjenih fanatika koji su navikli na uspeh, to vecina sredina ne moze da pruzi.

 

Svaki kosarkas koji hoce nesto vise da napravi odlazi iz negativnih sredina.

 

Neretko se desavalo kada lupam hokejasima krene dobro, par godina kasnije ih isprate kosarkasi. Znaci kada grad/drzava pokriva vise sportova i barem jedan sport sa svojim rezultatima animira trziste, a i moze i da inspirise druge profesionalne sportiste iz te sredine. Kada imas samo jednu zvezdu koja svetli, znas da nece da traje dugo i da ces se nacekati dok se novo lice fransize ne pojavi.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Uspjeh se u Srbiji ne oprasta😀 17 je broj

 

Dve najveće NBA franšize, sa najvećim brojem titula - naravno da ćete biti protežirani u određenim istorijskim trenucima. Ja to prihvatam isto kao što prihvatam da FK iz mog sela ne može biti protežiran jednako kao FKCZ ili FKP, ali ni da FKCZ ne može biti jednako protežiran kao MNU ili Arsenal... Sve je to, jelte, neki tok stvari koji treba da prihvatiš ako pratiš ekipni sport u najjačim ligama. Međutim, zabavno postane tek onda kad baš ti koji su najviše protežirani krenu da se glože međusobno. To je ono nije mi što sam lopov, nego što još neko tamo krade a žmuri mu se na krađu više nego meni. Boston i haj nekako, barem su u vrhu Istoka i realni kontenderi, pa da čovek razume zašto su im puna usta; ali vama je bolje da se pokrijete po ušima s obzirom na to da ste postali Lebronova privatna prćija koja služi za dostizanje rekorda i da Bronny uđe u ligu. Ali hajde, bar je Beverley odneo kameru sudiji...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Lakers fanovi vs Boston fanovi i Miki koji je negde u sredini izmedju 2 vatre - hejtuje Boston ali i Kinga koji igra za njegov tim 😄 

@Miki28 Ako izgubimo vcrs od vajnijevih, zvanicno nas otpisujem. Onda LBJ moze da obori rekord i iskulira komotno ostatak sezone. Ako igraju LBJ i Davis u Madisonu, pobeda mora po svaku cenu..

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado sad mi zao sto pustismo Portland da uzme 1 pobjedu u plejofu, trebala je ipak metla da radi. 

Ne hejtujem Boston, njih mrzim. Najodvratniji grad i ta zelena fransiza, ogavno. Kinga ne hejtujem,samo ga ne voledu ali respect.

Game 6 2012 i cuveni pogled i dalje strah i trepet za zelene. 

 

Nego, jel moze preko veze da sredis da se rekord obori u Portlandu? Bar po necemu da se pamti ta dvorana?🤔

@uini igraju i Lebron i AD, bice veselo😀

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Pre će Dame da obori svoj career high u Moda centru nego što će King da sačeka da tek tad obori svoj rekord. Kao što rekoh, voljeni klub ti je privatna prćija vrhunskog-košarkaša-egocentrika, a ti se baviš Bostonom. Btw, LAL su apsolutno veći klub (istorijski gledano i po uspesima) od PTB i biće to uvek, ja sa tim nemam nikakav problem tako da bezveze započinješ neki feud. To bolje s uinijem oko Mela vidi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

Pre će Dame da obori svoj career high u Moda centru nego što će King da sačeka da tek tad obori svoj rekord. Kao što rekoh, voljeni klub ti je privatna prćija vrhunskog-košarkaša-egocentrika, a ti se baviš Bostonom. Btw, LAL su apsolutno veći klub (istorijski gledano i po uspesima) od PTB i biće to uvek, ja sa tim nemam nikakav problem tako da bezveze započinješ neki feud. To bolje s uinijem oko Mela vidi. 

Nema feud-a, all love. 

Nemoj se ljutiti sto se ne zanimam za Portland, nismo se sreli odavno u PO a da je bilo zanimljiv duel. '00 zanimljiva ekipica i duel

Vidimo se kroz par dana😀

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Nema feud-a, all love. 

Nemoj se ljutiti sto se ne zanimam za Portland, nismo se sreli odavno u PO a da je bilo zanimljiv duel. '00 zanimljiva ekipica i duel

Vidimo se kroz par dana😀

 

Jooj Miki, ko te ne zna... 🙃 Ja se, naravno, ne ljutim.

 

Nego nema teorije da vaš King obara rekord u Moda centru, zna se da tamo niko ne može biti veća zvezda (može MJ). Tako da imate šansu da pobedite 😉 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...