Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, freethrow said:

Koliko je ovaj KD nesrećan lik, jebote ne znam ni šta da osećam. Kada čitaš intevju, a pritom znaš da je igrao za najjače i najorganizovanije Warriorse ikada i sada ovo kukanje. Nevereovatno nesrećan lik.

 

 

A posebno deo:

 

 

 

Opasan igrač i sjajan napadač, ali tuga realno.

Evobas gore editovao post i tagovao te vezano za petorku😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, a neko se zlopati godinu dana sa Erikom Paškalom, Keli Ubreom koji dolazi na utakmice na konju, Kentom Bazemorom, Smailagićem i Dćordanom Belom, pa ćuti jebiga, igra, šutira, daje koševe, asistira, ne kuka. #nismoisti

 

Baš tužan intervju KDja. Jako bih voleo da, recimo poput Jasona Kidda, Nash napravi lepu trenersku karijeru kasnije.

 

KD me podseća na priču kada je PR služba tada prilično jake Nove Srbije pitala mog bliskog člana porodice koji se tada bavio takvim poslom šta bi bio neki savet za stranku, a savet je bio da Velja Ilić ne daje nikakve izjave i da se što manje pojavljuje u javnosti. 

Edited by freethrow
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ma da, a neko se zlopati godinu dana sa Erikom Paškalom, Keli Ubreom koji dolazi na utakmice na konju, Kentom Bazemorom, Smailagićem i Dćordanom Belom, pa ćuti jebiga, igra, šutira, daje koševe, asistira, ne kuka. #nismoisti

 

Baš tužan intervju KDja. Jako bih voleo da, recimo poput Jasona Kidda, Nash napravi lepu trenersku karijeru kasnije.

Zato je Steph najbolji igrac lige zadnjih 10 godina👍

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ma da, a neko se zlopati godinu dana sa Erikom Paškalom, Keli Ubreom koji dolazi na utakmice na konju, Kentom Bazemorom, Smailagićem i Dćordanom Belom, pa ćuti jebiga, igra, šutira, daje koševe, asistira, ne kuka. #nismoisti

 

taj isti neko je naredio odlucio da sve sa greenom i pooleom zaboravi kao da se nista nije desilo. :default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, neko i to stavlja na kantar, neko ne, to je okej. Meni to znači, sa stanovišta menadžmenta, minimiziranja potrebe da se uništava ekipa davanjem pikova, bizarni trejdovi, ortaci, a posebno team-hopping. Ali kapiram da to nije svima neki kvalitet. Zato recimo jako cenim i Dejma, Janisa.

1 minute ago, gggggggg said:

 

taj isti neko je naredio odlucio da sve sa greenom i pooleom zaboravi kao da se nista nije desilo. :default_coffee:

touche

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Koliko je ovaj KD nesrećan lik, jebote ne znam ni šta da osećam. Kada čitaš intevju, a pritom znaš da je igrao za najjače i najorganizovanije Warriorse ikada i sada ovo kukanje. Nevereovatno nesrećan lik.

 

 

A posebno deo:

 

 

 

Opasan igrač i sjajan napadač, ali tuga realno.

Mukica🥲 Morace da bezi u jos neki super tim, da mu osvoje po jos neku titulu🙂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

"It wasn’t difficult at all to request a trade because it was about ball," Durant told B/R. "I went to them and was like, ‘Yo, I don't like how we are preparing. I don't like shootarounds. I like practices. I need more. I want to work on more s--t. Hold me accountable. Get on my ass in film if that's going to help you get on everybody else’s head. I want to do more closeouts. I want to work on more shell drills at practice.’

Lik nece da ima trenera, a onda izjavi sve ovo. A uvek postoji opcija da im se sam najebe majke i nagazi ih, ali lakse je pobeci odatle.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije problem, ne napadam nikoga, samo evo šta bi tačno bio neki idealni ishod za KD-ja? Trener koji ima neki sistem koji dokazano donosi titule i omogućava njemu da bude MVP? Trener koji se sklanja kada mu igrači kažu da im trener nije potreban i da bi svako mogao da bude trener od njih? Skoti Bruks? Ekipa u kojoj ima dovoljno jake saigrače da osvaja titule? Ali da ne budu voljeniji od strane publike od njega? Ili nekoliko različitih timova sa superstaovima? Ili da bude slabija ekipa u kojoj bi on jednoglasno bio smatran za najboljeg? Ili sve to zajedno, jedno za drugim?

 

Zaista ne pljujem KDja, samo ne razumem. 

 

edit: da se nadovežem na ggggggggg opravdanu kritiku: želim da verujem da je tada nekakva odluka doneta, čiji prvi i jedini vidljivi koraci su produženje Wigginsa i Poola, a da će se situacija sa Drejmondom rešiti u toku sezone. Želim da verujem da je to sve nekako napravljeno u cilju greater good, ali vrlo je moguće da je to neki moj wishful thinking.

 

edit2: evo vidim da je Majers morao i Ramonu Šelburn da cima da pravi specijal o Kleju na brodu i zen fazonu...

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvo smece polupano, kancerogeno je taj Durant.

 

Za nijansu bolji od Irvinga.

 

Sve sto je trulo u Netsima pocinje iskljucivo od njih dvojice+Hardena kojeg su nekako zamenili jos vecim mentolom.

 

Svi koji su otisli iz Netsa kao Allen procvetali i Lavert igra odlicnu kosarku. Curry bio ubica u Fili sad sa ovim indijacnima kojima ne treba trener ne moze da se poveze..

 

Jos je i nesrecni Mills mogao da bira destanaciju kao FA i skratio sebi karijeru za par godina dobrog basketa...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bezveze je ova kuknjava na petorke, ali mi je gore što se žali na rad tj.na to kako se radilo. Sve ovo me podsetilo na izreku da advokat kad brani sam sebe ima glupog klijenta, te tako i igrači kad izigravaju GM i sebi i drugima ne ispadnu baš najpametniji.

Nekako su previše lako zaboravili i KD i Bron, a bogami i Kavaj što su na FA izabrali ekipe koje su izabrali.

Konkretno meni je za KD logično bilo da ide u Bkn , ali ako si već izabrao organizaciju koja je do tada super radila, ćuti i ne kenjaj, radi ti ono što znaš . Insistiranje na Nešu, trejd za Hardena. Verujem da bi Netsi danas bili bolji da su zadržali svoj core uz neki sitan trejd i/ili FA.

Naravoučenije bolje loš GM nego da igrač glumi istog i vlasnici bi trebali da tu negde podvuku crtu.

Sad je već dovoljno takvih slučajeva da se vidi da je Igrač/GM loš koncept.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@freethrow Iz istih razloga cenim Dejma, Stefa i Janisa. Jednostavno, osim igračkih kvaliteta imaju i ljudske kvalitete koji im omogućavaju da budu lideri kakvi jesu. Oni ćute i rade, ne bave se ovakvim kukanjima i prenemaganjima kad ne ide onako kako su zamislili. Samo još da Dame uzme titulu i mirne duše ne moram više ni gledati NBA jer su se moja tri omiljena superstara okitila prstenjem. 

 

KD može da bude 10x bolji od sve trojice, džaba kad je karakterna nula. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, freethrow said:

edit: da se nadovežem na ggggggggg opravdanu kritiku: želim da verujem da je tada nekakva odluka doneta, čiji prvi i jedini vidljivi koraci su produženje Wigginsa i Poola, a da će se situacija sa Drejmondom rešiti u toku sezone. Želim da verujem da je to sve nekako napravljeno u cilju greater good, ali vrlo je moguće da je to neki moj wishful thinking.

 

moja teorija je da je curry tu okupio greena poolea kerra myersa i spustio loptu i rekao da ce se sve to brzo zaboraviti, sto je i bio slucaj, velikim delom zbog novog debilizma irvinga. da li ovaj los pocetak ima veze sa incidentom, to ce se kad-tad saznati, ako za to bude potrebe.

 

ugovor wiggins imo nema veze sa time, a poole je verovatno dobio koji milion vise i to je to. deo sa greenom ce biti interesantan kasnije. nisam gledao warriorse previse ove sezone ali citam da navijaci kukaju sto nema nekog intenziteta u odbrani i da green cele sezone nije onaj stari green koji kao diriguje i podvikuje u odbrani...

 

 

ovaj brooklyn je odlican primer koliko male nijanse odlucuju izmedju visegodisnje dominace i totalnog kolapsa.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DameTime said:

@freethrow Iz istih razloga cenim Dejma, Stefa i Janisa. Jednostavno, osim igračkih kvaliteta imaju i ljudske kvalitete koji im omogućavaju da budu lideri kakvi jesu. Oni ćute i rade, ne bave se ovakvim kukanjima i prenemaganjima kad ne ide onako kako su zamislili. Samo još da Dame uzme titulu i mirne duše ne moram više ni gledati NBA jer su se moja tri omiljena superstara okitila prstenjem. 

 

KD može da bude 10x bolji od sve trojice, džaba kad je karakterna nula. 

A Jokica? ☹️

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gggggggg said:

nisam gledao warriorse previse ove sezone ali citam da navijaci kukaju sto nema nekog intenziteta u odbrani i da green cele sezone nije onaj stari green koji kao diriguje i podvikuje u odbrani...

Ne znam šta bih ti rekao, ja sam gledao koliko sam stigao, uglavnom druga poluvremena... Intenzitet je tu, trudi se, ali definitivno nema vikanja i nameštanja saigrača kao raniije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...