Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Darko said:

 

spacer.png

 

I said what i said 😏

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stranu sto je Đani to bio vec 2x i sto cela Liga ceka da krunise Luku otkako je krocio na americke tle.

Just now, Chaos Is Me said:

 

Janis će biti mvp ako se ovako nastavi, a možda i dpoy. Bucksi imaju najbolji skor u ligi i to bez Middletona.

 

Luka prvi srelac i index lige (za sada), blizu TD prosek. Pozicija na tabeli so-so, Russ je bio MVP a Okc osmi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

da, kad sam video kako je pod kosem izdrzao udar nejakog tela bruke lopeza i blokirao mu sut, bas sam pomislio da ipak za njega ima nade u turskoj ili knicksima.

Dobro si uočio, highlights su mu spektakularni. Ko beli KD. Mislim kada već nije mogao on u Knickse, može Poku. Samo ne znam šta možete da date OKC-u za igrača sa ovakvom statistikom:

https://www.espn.com/nba/player/_/id/4683018/aleksej-pokusevski

 

 

Quote

i onaj dvokorak sa trice x polaganje kano kukoc me je ucvrstilo u tom uverenju. mada ne bi mogao u efe

Sa trice? More trebaju ti cvikeri, bilo je sa pola terena u najmanju ruku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

 

Na stranu sto je Đani to bio vec 2x i sto cela Liga ceka da krunise Luku otkako je krocio na americke tle.

 

Luka prvi srelac i index lige (za sada), blizu TD prosek. Pozicija na tabeli so-so, Russ je bio MVP a Okc osmi.

Vestbrukova ekipa je bila šesta na zapadu, deseta u ligi. Pritom, bili su ogromni pritisci da se njemu da nagrada zbog TD rekorda.

 

Luka ako ne bude u prvih šest-sedam može da zaboravi na MVP

 

Jedino ako ne bude imao nikakvu konkurenciju, ali ove sezone Janis gazi!

Link to comment
Share on other sites

4-6

 

Jako zanimljiva utakmica, vrlo lepo rasporedjeni poeni. Vratio se Kigan, 33 minuta, 15 poena, 4-7 trojke. Sad mi tek nije jasno koje je privatne probleme imao momak pa nije skoro ni igrao prethodnih utakmica, a sad vec uzeo dobru minutazu.

Bas mi se svidja potpis Monkica, u svakoj pobedi pred kraj daje po neku trojku kad se lomi, sinoc takodje i par dobrih dodavanja bez silovanja. 

Nisam ocekivao pobedu sinoc, iako smo igrali kod kuce. Bas je dobar ovaj Klivlend, Stariji D. Micel nam utrpao skoro 40 poena.

Tj. Bas me nervira Klivlend kako se lako oporave i sklope kompetitivan sastav, al sta znam, mozda bi i Sakramentu bilo lakse da je imao 3 prva pika u poslednjih 20 god. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

da, kad sam video kako je pod kosem izdrzao udar nejakog tela bruke lopeza i blokirao mu sut, bas sam pomislio da ipak za njega ima nade u turskoj ili knicksima.

 

 

mislim da je komentator u tom trenutku rekao nešto nalik (parafraziram) -- Poku se najzad suprotstavio u odbrani (mogu da zamislim kako je pre toga izgledalo haha); i nije ga blokirao Poku, već ivica table, ali ok odbrana svakako 😄 u narednom napadu se nagradio jednim airball-om na 20 sek do kraja utakmice; ali opet pohvalno da je mirne savesti uzeo šut. 

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MilošVB said:

Da li vam se Jokic na all time listi centara kotira iznad Melouna, Robinsona i Juinga?

Trenutno je tu negdje sa Juingom ali Robinson i Meloun su jos uvijek ispred. 

Robinson je uzeo 2 titule, ima DPOY, MVP, strasan igrac na obje strane parketa.

Meloun ima titulu, cini mi se 3 MVP i jedan od najboljih skakaca koje je liga vidjela.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ovi ljudi su jedna generacija, čisto sumnjam da misli na mosesa melouna

 

dosta se promenila košarka, naročito uloga i značaj centara; iako su sva trojica fantastični napadači, Jokić mi je ipak nivo više, čista poezija

 

nijedan nije blizu Jokićeve učinkovitosti, iako nisu šutirali za 3 (mada bi u današnjoj košarci taj šut nabacili); a ni blizu asistent i generalno graditelj/vizionar napada; i nabrojani imaju sigurno solidno niži off rating, tu je Jokara neprikosnoven

 

pritom svi oni deluju jako nabrijani/determinisani i ostaje utisak da su igrali na max broju obrtaja; a Jokara nekako nikada ne odaje takav utisak, pa sam (subjektivno) kslon da verujem da je još moćniji napadač nego što statistika ukazuje..

 

..odbrana naravno druga priča.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Moses Malone centar, Karl Malone krilni centar. Kad je pomenuo centre pretpostavljam da misli na Mosesa

Da, moguce. Moses mi nije bio ni na kraj pameti. Kad stavis na papir sta je sve uradio cudno je da se tako malo spominje kad se prica o najboljim centarima, a stvarno je opak igrac bio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...