Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

18 minutes ago, Dracarys said:

Navedi ti nama ovde koliko je NBA igrača Bron imao uz sebe u periodu posle titule? Takođe, on kad je osvojio titulu, bio je na par meseci od 36. rođendana.

 

Prva sezona nakon titule je bio donekle i pristojan tim, kasnije lakrdija i G ligaši.

 

Naravno da pričamo o periodu Brona u LAL

Opravdanja, opravdanja. Nek roka te statse do maxa, za drugo i nije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Peja nastavlja da dominira offcourt. Sin (mene jako podseća šutem na oca) upisao Stenford. AKo ide basket, super, ako ne ide, neće se baci. Čudi me samo da su ga primili pre nego što smo mi uveli sankcije Rusiji, ali kapiram da je to na neki NBA nepotizam... 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, freethrow said:

Peja nastavlja da dominira offcourt. Sin (mene jako podseća šutem na oca) upisao Stenford. AKo ide basket, super, ako ne ide, neće se baci. Čudi me samo da su ga primili pre nego što smo mi uveli sankcije Rusiji, ali kapiram da je to na neki NBA nepotizam... 

 

Ako mi veruješ, pre sat vremena sam sa drugim forumašem pričala o Andreju. A pre par dana sam baš gledala njegove snimke. Mali je neverovatan talenat i zaista mnogo podseća na Pedju. Like father, like son.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Slusam Simonsa vec par nedelja i ne mogu da se otmem utisku koliko covek samo mlati praznu slamu. Par nifty podataka ako bude, super, ali osim toga jedna velika nula.

 

I da, razumem da je ovo "dobro jutro Kolumbo" situacija, ali sam naprosto zgrozen koliko je sve to transparentno u svojoj ispraznosti.

 

Pa onaj nedeljni podcast kolege forumasa Mairosu-a i Edina je dijalog Sokrata i Protagore za veselog Bilija i njegove sagovornike.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Znam da se vas dvojica zajebavate i znam da se Andrej upisao na Stanford, ali se sada pitam da li sam nešto propustio u vezi Stanford-a i ruske invazije ili se samo zezate na račun Silicon Valley ili srpske paranoje.

 

@freethrow @AgroLaki 

Cenim da je aluzija na jadikovanje Čede Jovanovića kako su mu odbili sina na nekom jakom univerzitetu jer nismo uveli sankcije Rusiji.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Znam da se vas dvojica zajebavate i znam da se Andrej upisao na Stanford, ali se sada pitam da li sam nešto propustio u vezi Stanford-a i ruske invazije ili se samo zezate na račun Silicon Valley ili srpske paranoje.

 

@freethrow @AgroLaki 

 

Moguce je da je to zbog toga sto postoji ta satro prica da Cedin mali nije mogao na Jejl harvard, MIT itd jer nismo uveli sankcije Rusima.

Ali Kinis je odigrao na grcko drzavljanstvo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Horium said:

Slusam Simonsa vec par nedelja i ne mogu da se otmem utisku koliko covek samo mlati praznu slamu. Par nifty podataka ako bude, super, ali osim toga jedna velika nula.

 

I da, razumem da je ovo "dobro jutro Kolumbo" situacija, ali sam naprosto zgrozen koliko je sve to transparentno u svojoj ispraznosti.

 

Pa onaj nedeljni podcast kolege forumasa Mairosu-a i Edina je dijalog Sokrata i Protagore za veselog Bilija i njegove sagovornike.

 

lol pa simmons sebe ne shvata ozbiljno...covek je zabavljac a ne neki vrsni znalac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

Slusam Simonsa vec par nedelja i ne mogu da se otmem utisku koliko covek samo mlati praznu slamu. Par nifty podataka ako bude, super, ali osim toga jedna velika nula.

 

I da, razumem da je ovo "dobro jutro Kolumbo" situacija, ali sam naprosto zgrozen koliko je sve to transparentno u svojoj ispraznosti.

 

Pa onaj nedeljni podcast kolege forumasa Mairosu-a i Edina je dijalog Sokrata i Protagore za veselog Bilija i njegove sagovornike.

 

ne znam, daj neki primer ako te ne mrzi; ja redovno slušam i uglavnom mi je iznad proseka tih pop-podcasta, uključujući i zach lowea.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ne znam, daj neki primer ako te ne mrzi; ja redovno slušam i uglavnom mi je iznad proseka tih pop-podcasta, uključujući i zach lowea.

 

Evo recimo ovo sad poslednje oko AD, da li ce biti trejdovan ili ne. Pola sata polemike, prica radi same price, gde cak sam sebe opovrgava (primer - Niksi bi trebalo da dovedu AD za gomilu pikova i nekoliko igraca i to bi kao bilo super za njih, a malo kasnije kada ga sagovornik priupita jel bi on to uradio na mestu Niksu, Simons je u fazonu lol ne, RJ + dva pika bih dao).

 

Odmah da se ogradim, ja generalno ne slusam ove podcaste, i bas sam uzeo bio njegov jer sam stekao utisak citajuci/slusajuci i ovde i po bespucima interneta da je on kao nesto ozbiljniji lik za basket, pogotovo u odnosu na klovnove kao sto su SAS i slicni. I ok, jeste u poredjenju sa njima, ali stvarno tugaljiva mi je cela izvedba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...