Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, MilošVB said:

Sta je bilo? 😄

 

Vodi SAC u produzetku 4 razlike, cca 14 sec pred kraj, ORL daje 2 bacanja, SAC izvodi, udvajaju kod linije, zaboravio sam ko izbacuje na slepo pravo u ruke ORL igracu koji zakucava za izjednacenje, Fox uzima loptu, ide napred, jos 3-4 sec do kraja, on ni ne ide do trojke nego negde posle centra dok ga ne brane zavaljujuje trojku za pobedu. 

bice snimka ujutru valjda

Bas je trebala momcima ova pobeda nakon sto nas Hero zajeba proslu. Gradi se pobednicki duh, nego Kigan nije ulazio u drugom pol, ne znam sta se desilo. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

cam johnson pokidao meniskus u desnom kolenu...ne zna se jos koliko odsustvuje...

 

koje sranje posto nije potpisao novi ugovor do pocetka sezone i vec je imao nekoliko povreda u karijeri i uskoro puni 27...valjda nece izgubiti previse. 

 

 

crowder u medjuvremenu ladi jaja. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AgroLaki said:

 

Vodi SAC u produzetku 4 razlike, cca 14 sec pred kraj, ORL daje 2 bacanja, SAC izvodi, udvajaju kod linije, zaboravio sam ko izbacuje na slepo pravo u ruke ORL igracu koji zakucava za izjednacenje, Fox uzima loptu, ide napred, jos 3-4 sec do kraja, on ni ne ide do trojke nego negde posle centra dok ga ne brane zavaljujuje trojku za pobedu. 

bice snimka ujutru valjda

Bas je trebala momcima ova pobeda nakon sto nas Hero zajeba proslu. Gradi se pobednicki duh, nego Kigan nije ulazio u drugom pol, ne znam sta se desilo. 

Svaki pošten Srbin se i dalje raduje pobedama ove napaćene franšize. Prelepo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AgroLaki said:

 

Vodi SAC u produzetku 4 razlike, cca 14 sec pred kraj, ORL daje 2 bacanja, SAC izvodi, udvajaju kod linije, zaboravio sam ko izbacuje na slepo pravo u ruke ORL igracu koji zakucava za izjednacenje, Fox uzima loptu, ide napred, jos 3-4 sec do kraja, on ni ne ide do trojke nego negde posle centra dok ga ne brane zavaljujuje trojku za pobedu. 

bice snimka ujutru valjda

Bas je trebala momcima ova pobeda nakon sto nas Hero zajeba proslu. Gradi se pobednicki duh, nego Kigan nije ulazio u drugom pol, ne znam sta se desilo. 

Vlade, izvini!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Snjofko
  • Like 6
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali ruki Braun se pokazao kao koristan dodatak timu, Hajland nastavio da dize brojke i igru.

 

Brus Braun i KCP rade ono zbog cega su dovedeni, cak i faking Deandre Dzordan igra odlicno za sada.

 

Gordon i Grin standardni.

 

MPJ i Marej su se vratili i na putu su da budu oni stari.

 

Dobra je to baza i sve lici na jednu jaku ekipu koja moze da se bori za prsten, a Jokara da zivi svoj san i ima 20-10-10 sezonu.

 

Cenim da mu je san da se ne mlatara previse oko poena, MVP titula i nosenja tima na svojim ledjima (toliko) nego da bude flor dzeneral, a ekipa jaka i pobedjuje.

 

Jos Vlatko da poludi 😁

Edited by Snjofko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Logikom velikih brojeva, eto poraza u PHX i pobede za Sunca. Čestitke @bodo @stoudemire 😄 

Nisam gledao. Mrzilo me da ustajem u 3h. Vidio sam samo letimično da je bila "rout game"  bilo je i 29 najveća razlika. Brine povreda Johnsona čije tijelo očito ne može ispratiti zahtjeve i napore ove lige. Upitna je i njegova dalja karijera i novi ugovor koji teško da će biti lukrativan. Tek sada ostaje krater na 4. Ma super je to JJ posložio. I da mu Shamet glumi pleja. Živi bili pa vidjeli na šta će ovo izaći. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...