Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jokara bas rezervisan u napadu na startu sezone, a u odbrani ne postoji. Ima problem sa rukom, ali deluje da ce sve do AS da bude u fazonu aj da vidimo ko sta u ekipi moze i kakva rotacija da se iskristalise pa ce nakon toga krenuti da plodi.

Mpj i na vecem nivou od ocekivanog, Dzamal los ali ako uspe da dodje na 70% svojih mogucnosti u PO ne vidim nijednu ekipu da je izrazit favorit protiv njih na Zapadu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bodo said:

Nisam shvatio da li si ironičan ili je to zaista tvoj take u vezi sa njima. Kako god meni petorka Sexton, Clarkson,  Markkanen, Olynyk i Vanderbilt te još Conley,  Beasley I THT zvuči pristojno. Ne kažem sad da su bomba ali za neku poziciju do 10. po meni jesu. 

 

Svakako pristojna ekipa. Jos su bezobrazno dodali Fontekia na sve to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lJiNAcy.pngkrXyOMJ.png
 
nesto sam gledao ovaj 2010. draft ekipu i bas je depresivna lista. od ovih koji su uspeli svi se redom tesko povredise a ostali igraci osim whitesidea, bledsoea i stephensona nisu se nista posebno proslavili. nekoliko role igraca i to je to.
Koja dva igrača, jedan do drugog na listi, su igrali u košarkaškom klubu Partizan?
Zna li neko bez guglanja?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma izmedju Raptorsa i Hawksa. Bas razlicite filozofije, pa Barnes cuva Traea a OG Murraya. Btw Barnes je strasan igrac, mnogo vise u stvarnosti nego sto brojke pokazuju. Brani sve pozicije, pokazuje napade koji da se igraju cak i kad ih on ne organizuje, fantastican ballhandling za tu visinu a popravio i sut za 3 ove godine. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jedan ozbiljan hot tejkic.

 

Dobro bih razmislio na Jutinom mestu da li da pravim rasprodaju barem dok ne vidim pola godine punog potencijal Markanena u ovoj ulozi.

 

Ako se ispostavi da moze da drzi ovaj nivo igre ( sto je nerealno ali postoji neka sansa) on je posle Jokica najbolji visoki na Zapadu.

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samopouzdanje posle repke, baš dobro igra. U Solt Lejku vole bele igrače tako da je i njemu ovo šansa da zabode dobar ugovor. 

Ovu omladinu bih ja zadržao na njihovom mestu+ Konli kao veteran. Pikova imaju , dobru osnovu imaju vrlo brzo mogu biti relevantni

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Magia said:

Odlicna tekma izmedju Raptorsa i Hawksa. Bas razlicite filozofije, pa Barnes cuva Traea a OG Murraya. Btw Barnes je strasan igrac, mnogo vise u stvarnosti nego sto brojke pokazuju. Brani sve pozicije, pokazuje napade koji da se igraju cak i kad ih on ne organizuje, fantastican ballhandling za tu visinu a popravio i sut za 3 ove godine. 

orange kush šes' ukradenih lopti, stavio murraya u džep, barnes hipnotisao younga, mada je ovaj i pored svega ima triple double, doduše sa deset izgubljenih, al ajd sad, ko nije grešio, kamen, leb, aleva, mast...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Barnes ima potencijal da bude ofanzivno i atletski potentniji Draymond Green.

 

On je već ofanzivno i atletski potentniji od Draymonda. Nema još tu staminu koja dolazi s godinama, niti tu sposobnost anticipacije ali je ipak daleko više opterećen u napadu nego što je Draymond ikad bio pa možda nije baš realno očekivati i DPOY odbranu još uvek. Ali svakako super igrač za graditi oko njega jer nema mentalitet superstara nego šljakera, a mnogo je više od toga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Solidna tekmica u Sharlotu. Gubili smo 15 razlike na poluvremenu, pa vodili 8-9, pa 108-108 minut i po pred kraj. Onda stupa na scenu pravi D. Micel, trojka, pa duga dvojka. Bitno je da se gradi pobednicki mentalitet.

Bas smo imali srece da dovedemo Huertera jeftino, malo i nas sunce da pogleda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Barnes ima potencijal da bude ofanzivno i atletski potentniji Draymond Green.

 

isto sam pomislio prvog trenutka kad sam ga gledao, mozda cak i bolja verzija, ili hibridna kombinacija njega i janisa

jedino sto nije dzukela kao dray, a to je ipak X faktor

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Da li ima igraca koji igra lepse za oko od Paula Georgea

 

i ti bi plesao da ti Daki pravi sarmice posle treninga

Link to comment
Share on other sites

Baš je demolirao Toronto Young-a. 13 poena na 3/13 iz igre i 10 izgubljenih lopti, a na oko je to izgledalo još gore. Mijenjali su se na njemu i Trent i Barnes i OG i Achiuwa, zatvorili šut za tri i smetali dužinom. Iz većine tih izgubljenih lopti, slijedili su laki poeni na drugoj strani, čak 43, naspram 10 Atlante.

 

Atlantu nisam gledao do sad ove sezone i jeste Toronto nezgodna ekipa defanzivno, ogromni su - ali ne dopada mi se ova Young-Murray kombinacija na prvu. Previše Murray ćoškari, a to uopšte nije njegova igra. Ni on ni Trae se ne kreću bez lopte i jako to gadno i dosadno izgleda. Uz to im je i klupa loša, fale tu Bogdanovi poeni.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...