Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

glavna razlika između leonarda i giannisa je što prvi nije igrao 3 od recimo poslednjih 6 godina zbog zajebanih povreda, dok drugi izvrne zglob tako da bi svako završio na urgentnom a đana odmori popodne i igra 40mins sledeću. best ability je availability ali izvan toga, čisto igrački, kawhi je valjda pokazao šta može i individualno i titulama koje je osvojio. 

I Janis je pokazao, decko je vec godinama unazad brutalan na obje strane parketa sto je praceno i uspjehom kako individualnim tako i timskim.

 

Poslednji put kad je Kawhi bio mocan na obje strane parketa jeste poslednja zdrava sezona u SA. Toronto epizoda sve manje i manje se obazirao na odbranu dok u Klipanima je prava rijetkost da je i zaigra ( ok, povrede su ucinile svoje ). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nema diskusije da su on i jokić i verovatno dončić kao treći, svako na svoj način, najmoćniji igrači u ligi a da je giannis to i krunisao titulom. samo sam se osvrnuo na "giannis je sve što je kawhi mogao biti", pošto mislim da nije do kraja fer prema leonardu, jer je on to sve pokazao pre i između povreda.

 

danas je đana prvi među trirelativno jednaka i gorepomenuta. sad, to two-way ni giannis ne pokazuje baš redovno, pogotovo u plejofu, iako nesumnjivo ima kapaciteta da bude dpoy i šta već.

zlatno rame đanino.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini znas i sam koliko sam cijenio Kawhija i sve ali nazalost, povrede su ucinile svoje i nema tog kontinuiteta. On je bio na nekom all-time levelu u Toronto pohodu na titulu, uopste se nije dovodilo u pitanje ko je najbolji igrac lige ali posle toga se ta aura urusila, malo povrede a malo i prokockano vodjstvo od 3-1 protiv Denvera gdje se sakrio u misju rupu u game 7, tako da kazem. 

On je startovao jako i sledeci plejof ali opet povreda i vise ga nismo vidjeli na parketu. 

 

Sto se tice danasnjice, Steph je jos u prici. Nepravedno se zapostavlja a igra fenomenalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Giannis je bez ikakve konkurencije najbolji 2-way igrač u ligi, niko mu nije ni blizu. Meni je kod njega najpotecenjenija osobina to što nema mentalitet superstara i egoiste, nego brate ide u kost uvek, ako treba da završi na posteru završiće, ali će mnogo puta i nagrditi tog koji pokuša na njega da krene. 

 

Takođe je i sudijski najzaštićeniji igrač u ligi, ne postoji bilo ko kome se toliko progledava na očigledne faulove u napadu, laktanja, koračanja, a 50-50 situacije uvek idu u njegovu korist.

 

Jebiga, tako je kako je.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Miki28 said:

Vcrs igra taj igrac. Nema veze, okacicu ti highlightse. 

 

7 hours ago, Miki28 said:

Steph plese po terenu, sinoc lagani TD. Iznenadila ih rafalna paljba Robinsona ali nema sumnje da ce Warriorsi ovo sve ispeglati ubrzo i vratiti se na pobjednicke staze.

 

Kako se Steph proveo na Floridi ? 

Gde su hajlajci, Miki ? 

Evo za tebe jedni 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

Oklahoma City are currently ranked fifth in the NBA in Defensive Rating. The team are only allowing 106.7 per 100 possessions. It is impressive work by a team who have an average age of 23 years old. 

 

Zelis da kazes da je Pokusevski konacno osetio takmicarsku kosarku? Ili da ipak sacekamo da OKC osvoji neki prsten pre nego sto utvrdimo da tamo, za razliku od nekog Hjustona, zaista postoji utvrdjen i ozbiljan sistem.

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pisem jos od kraja pretprosle sezone da je onaj njihov mladi trener vrhunski lik;

 

vecinu tekmi koje sam gledao su defanzivno - timski imale smisla a u napadu je uvek imao nesto spremno kada je egal tekma.

 

plus drzi sve igrace accountable, mislim da ce biti jedan od najboljih trenera u ligi vrlo brzo, @threepwood.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

pisem jos od kraja pretprosle sezone da je onaj njihov mladi trener vrhunski lik;

 

vecinu tekmi koje sam gledao su defanzivno - timski imale smisla a u napadu je uvek imao nesto spremno kada je egal tekma.

 

plus drzi sve igrace accountable, mislim da ce biti jedan od najboljih trenera u ligi vrlo brzo, @threepwood.

Dejgnolt je odlican, meni je urnebes kako povremeno ima 'should i win this or should i tank' facu 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna prva cetvrtina u Klivlendu za domacina, bas igraju raznovrsno i smisleno, jos se Donovan nalozio da bude asistent pa stvarno lopta kruzi odlicno, mnogo to bolje izgleda nego Boston koji opet nema pleja i verujem da ce ih opet to spreciti da osvoje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...