Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Možda sam lud ali očekujem dosta bolju sezonu Hawksa. Snyder je ozbiljan trener pa je ovo verovatno i poslednja šansa da vidimo da li je moguć suživot njega i Trajčeta ružnog. 

 

za mene je ključno pitanje sa li je moguć suživot younga i jedinog igrača hawksa kojeg nisi pomenuo, dejounte murraya;

imam neki wbrook vajb kad god ga gledam, nekako igra nezavisno od ekipe i imam utisak da to loše utiče na ono što trajče isporuči ekipi.

 

nije uopšte loš igrač kada se gledaju njegovi skillovi i generalno šta može da izvede na terenu sam samcijat ali mi se ne uklapa sa youngovim prisustvom.

 

čeka se već godinama na taj trejd clint capele, mada je pitanje da li je okongwu taj lik na centru, pošto niej baš visok

probali su sa murray-trae kombom ali meni to nije sjajno; i hunter mi je izgledao bolje na početku karijere, tj očekivao sam više, mada realno nije ni često zdrav

 

eto, možda neki veleobrt sa trejdom capela-murray-hunter (ili bogdanović), bi po menu imao smisla, ukoliko ima zainteresovanih

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt jeste Dehunte je meni toliko grozan igrač, a ne umem to da potkrepim, jednostavno mi prođe neka jeza kad ga vidim kako igra. A statistički nije loš. Popovičevi PTSDovi valja nisu za svakoga.

Ja nekako imam utisak da će Klivlend jako podbaciti od tih ekipa od kojih se očekuje da napreduju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Milos 3.14 said:

Od svega najviše raduje šut koji je u baš dobrim procentima

 

Raduje i promena driblinga: na ovim snimcima sa suštinski nebitnih utakmica (odmah da se ogradim), vidi se da mu je nekako uži dribling, ali sa dužim koracima što mu daje dodatnu dimenziju. Užasno puno zavisi od njega i Wigginsa i to je Kerr i prijavio na poslednjoj presici - ne možemo dobijati utakmice samo na staračku umetnost, mora neko i da nosi klavir.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da pohvalim NBA da je uzela Bena Tejlora (Thinking Basketball) kod sebe i da se sada ne serviraju samo maloumne liste top 10 kucanja sa dunker spota i trivijalna dodavanja iza leđa, nego postoji neko ko na najvećem kanalu zapravo objašnjava malo dublje koncepte kao što su odbrana od pikenrola, defense manipulation, floppy, Spain i slične stvari...

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Deluje da u Camari ima kosarke zaista i da moze biti jedan od tih 2nd roundera za koje se posle nekoliko godina svi zapitaju kako nije otisao negde u prvoj

 

Inace, ako nekoga treba katovati, to su Bol i Little. Bukvalno i Azubuike i Keon deluju smislenije na parketu.

________

Josh Jackson, Former NBA Player, Accused of Rape in Civil Lawsuit

 

Ako postoji jos neka budala koja se pita zasto je decko propao kao zeton tako brzo uz sav talenat koji je imao... Posle njega sam definitivno naucio - ako postoji i najmanja indicija da je igrac headcase, ne draftujes ga, makar u tom trenutku delovao kao hibrid Jordana i Brona. Verovatnoca da se takvi tipovi dozovu pameti i zapravo konacno posvete kosarci je toliko mizerna da je prakticno sve to 1/1 promasena investicija. Videcemo bas na primeru Brandona Millera ubrzo da li se pravilo potvrdjuje ili dobijamo taj retki izuzetak.

 

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

 

Raduje i promena driblinga: na ovim snimcima sa suštinski nebitnih utakmica (odmah da se ogradim), vidi se da mu je nekako uži dribling, ali sa dužim koracima što mu daje dodatnu dimenziju. Užasno puno zavisi od njega i Wigginsa i to je Kerr i prijavio na poslednjoj presici - ne možemo dobijati utakmice samo na staračku umetnost, mora neko i da nosi klavir.

Da dosta zavisi od njih, mislim da ćete biti dobri ove godine.

Šarić može da ima neku Bjelica  ulogu , uklopile se sigurno kao svaki igrač sa visokim bbiq.

CP3 koliko ga god ja ne volim je dobar dodatak, majstor košarke  i sigurno će mu prijati da on nije taj od koga sve zavisi.

Ali, Kuminga i Vigins jesu ključ. Zdrav Vigara i Kuminga koji pravi iskorak su problem za sve u ligi na oba kraja terena 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i Josha Jacksona u problemu, od starta NBA karijere se pričalo da nije baš najbolji karakter

 

Spoiler

‼️Former Kansas Men's Basketball 🏀 ️#JoshJackson is alleged to have SEXUALLY ASSAULTED a woman in a New York hotel last year and subsequently sent two women to intimidate her by breaking into her apartment

After a night out, Jackson allegedly texted her, inviting her with "come through" and offered "$1,500 if you pull up." Although the woman declined the money, she took an Uber arranged by Jackson to his hotel room at the New York Edition, believing the party was still underway. To her surprise, she was alone with Jackson, who, clad in basketball shorts, boasted of having "$12 million in his bank account." 💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵💵

She retorted, “I am not here for your money. I am not a gold digger.” After consuming alcohol, she fell asleep in his room. She later claims Jackson forcibly removed her clothing and assaulted her, leading her to "pass out from the trauma, confusion, and horror of the incident." She left the room the following morning and purchased emergency contraception.
Via KansasCity.com

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ali, Kuminga i Vigins jesu ključ. 

 

draymond je igrač koji svake sezone bude za nijansu lošiji od one prethodne

 

ako je fritrou već iskoristio famoznu izjavu oscara schmidta, green je recimo umetnik u nošenju klavira, samo se plašim da ga polako izdaje stamina.

mora puno toga da se potrefi da bi dubsi bili pravi contender (imo): kuretovo zdravlje, klay da poboljša efikasnost, gary payton II da bude zdrav, cp3 da bude zdrav, wiggins da se vrati na šampionske partije, kuminga da odigra upola ovoga što radi u pre-seasonu, stari looney da bude zdrav. mnogo je to uslova.

 

ako se sve to ispuni, verovatno neće biti problem što nemaju centra, koji može gabaritima da odgovoro jokiću, davisu i ostalima..jusufu ako plati jare & bude zdrav.

 

ja nisam optimista.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ja lejkersima mogu da dam prednost [da budu drugi ispod prvog favorita, sampiona] ali i oni imaju svoju muku: lebron ulazi u sedmu deceniju, davis sa svojim zdravljem. ovako na nevidjeno, rekao bih da su tier2 suns/lakers a tier3 dubsi, mozda morantove utoke ali verovatno jos tier nize.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oni su imali dostupan tax payer MLE i minimalce ljetos. Za TPMLE su potpislai Reggie Jacksona sto je meni bio bas wtf potez nakon PO u kojem nije dobio minute kako treba, a za minimalce se sjeca DAJ-a i Holidaya. Ocito ili nisu bili pretjerano aktivni ili dostupne igrace za minimalac nisu pretjerano zanimali. Svakako ocekujem da u toku sezone potpisu nekog na buyout marketu, Delon Wright iz Wizardsa se cini kao interesatan kandidat. 

Link to comment
Share on other sites

za jacksona se prica da je bio wink wink deal nakon trejda gde su mu obecali pare za ovu sledecu sezonu. ne secam se vec tacno detalja

u svakom slucaju mogli su dovesti neke od ovih veterana za minimalce koji su otisli u druge timove (bullock, beasley, etc), ali izgleda da vise veruju ovim klincima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...