Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nije stvar samo u Porzingisu već u celoj ekipi koja je konvecionalnija i u kojoj svi šutiraju.

@DameTime

 

Nije da Bostondžije baš rasturaju u šutu sa perimetra, njima po % najbolji šuteri nisu više deo tima. Tatum i Brown u poslednjem PO 32% tj. 35%. Meni ni Boston ni Milwaukee nisu konvencionalne ekipe i mislim da bi im više prijala drugačija vrsta plejmejkera.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dracarys said:

Donekle realan.

 

S62Mw.jpg

 

Koja smejurija, aktuelni vicesampioni 15i a maltene nepromenjena ekipa, a ispred njih Thunderi koji tek treba u plejof da se plasiraju, 76ers koji ce biti bez Hardena, Memfis bez Ja itd

 

Odlican,odlican posao Bostona. Falice rotacije, ali su svi oni u najboljim godinama. Zavisice dosta od Porzingisovog zdravlja, ako bude zdrav, znacajno su oni bolji od Baksa. Ta organizacija ce skripati, ali Jrue moze bolje sam sebi da iskreira od Smarta, a za suteve koje Porzingis uzima ti i ne treba organizacije. Za kraj, mocice da igraju 5-out celu tekmu sto ce znacajno otvoriti prostor za Tatuma i Jaylena i njihove ulaze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Majami je najnepredvidljivija ekipa, mogu da ispadnu u prvoj rundi i slabo bi se neko pitao zašto.

 

Takođe, verujem da će ekipe na istoku da tihuju ove sezone sa pojačanjima, jer su obe ekipe otišle na all in i trenutno su drugi univerzum za ostale ekipe istoka.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ako rehabilitujemo Hayesa ne treba nam Time Lord.

Jaci je i mnogo bolji defanzivac Time Lord. On dolje i AD koji pokriva, to je ozb ali ozb odbrana reketa. 

 

Za sada idu reporti da ce ga Portland zadrzati a da je Brogdon sledeci. Vrvt ce Fila i posebno Klipani biti u prici za njega. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

@DameTime htio sam onako neutralno posmatrati stvari u Bucksima ali sada je vec postalo ozbiljno. Janis i Dame da deru Bostandzije😀

 

Hteo si neutralno, nego previše voliš Giannisa :classic_wink: Znamo da spajanje superstarova poslednjih godina uglavnom nije dalo dobre rezultate, ali ovde su igrači toliko komplementarni medjusobno da je teško zaobići hype.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Hteo si neutralno, nego previše voliš Giannisa :classic_wink: Znamo da spajanje superstarova poslednjih godina uglavnom nije dalo dobre rezultate, ali ovde su igrači toliko komplementarni medjusobno da je teško zaobići hype.

Jedina mana tog uparivanja jesto sto se desilo u Bucksima😀 

 

Posto niste htjeli Holidaya da oricuvate, onda to uradite sa Time Lordom pa da Lakersi opet dominiraju😉

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

dosta je jak i holiday i ako se ne cini tako. zna i on vrlo dobro da brani vece i jace igrace od sebe (sf, pf). nisam siguran da je bas smart bolji od njega. u svakom slucaju nema sumnje koji je bolji igrac, ali ima istine u ovome sto kaze horium, bice problem razigravanje na postavljenu odbranu. valjda je white tu bolji. usput ce imati i porzingisa koji za razliku od drugih centara bostona iz proslih sezona moze dobaciti do 15 poena bez da mu sve nameste.

 

a ovo milwaukee vs boston ce najvise zavisiti od middletona. ako ce biti onaj stari pre povrede, rekao bih prednost na strani zelenih :default_coffee:. ali ionako je jos prerano za ovu pricu.

 

kojih zelenih...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Boston ide all in dokle god imaju Tatuma i Browna u prajmu. Ja ipak i dalje mislim da je Timelord veoma vredan asset i da su ga se olako odrekli uprkos njegovom lošem zdravlju. Brogdona je praktično White preskočio u hijerarhiji i fino su ga se kurtalisali dok još ima vrednost, postao je prilično precenjen igrač i nije mogao da bude treća banana. Jrue je igrač koji fino upada u bilo koji tim jer 2 way bekovi ne rastu na grani. Da li će biti glavinjanja u Bostonu - hoće, ali su legit contender ako Zinger bude zdrav u šta se ne bih kladio. Ne treba zaboraviti da su pre koji mesec ostali i bez Granta Williamsa, a kladiti se na tandem Porzingis - Horford ne deluje optimistično. Obrni okreni, meni izgleda da Bostonu sudbinu kroji Brown i da li on može da dodatno evoluira ili će samo ostati svesno u desno streaky fizikalac.

 

Blazersi su dobili pun kufer asseta i odlično unovčili svoju legendu. Sviđa mi se ova varijanta da zadrže Timelorda iako mi je čak malo rotacija Ayton-Timelord overkill s obzirom da tek treba da vide ima li nešto konkretno od ovih mladih bekova. Brogdon je dobar dodatak za bilo koji PO tim kao bek sa klupe svakako, a Blazersima ne diže plafon nešto.

 

Bucksi su po meni ipak blagi favorit protiv Bostona jer je Janis još uvek moćniji od Tatuma, a Lillard bolji od Browna, as simple as that. Treba samo neka korisna tela za minimalce da pronađu. 

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

Brogdon bi bio sjajan dodatak za Denver iako ja očekujem da Ređi Ćekson ipak pokaže neko dostojanstvo ove sezone i da nije skroz gotov. Za Timelorda treba dati previše asseta a u Denveru ne bi mogao da igra više od 15 minuta po meču, to bi bila loša situacija za njega. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

Mozda Denver ima nekog mladog igraca da dadne za Borgdona ili Timelorda? Treba im upotrebljivih PO igraca nekoliko komada

S obzirom na platu Brogdona morao bi neko od startne petorke da ode ( u slicaju KCP + jos neko, Gordon=Brogdon, ostala 3 imaju vece plate )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Mozda Denver ima nekog mladog igraca da dadne za Borgdona ili Timelorda? Treba im upotrebljivih PO igraca nekoliko komada

Denveru treba neko na 4 posle povrede Čančara.Ne verujem da će oni bilo šta raditi ni tu gde su najtanji dok ne isprobaju ove klince , a na spoljnim pozicijama će bar na startu dati priliku i Redžiju da uhvati ritam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bucks

Spoiler

Dame/Payne

Beasley/Connaughton

Middleton/Beauchamp

Giannis/Crowder

Brook/Portis/Robin

Celtics

Spoiler

Jrue/Pritchard

Brown/White/Mykhailiuk

Tatum/Hauser

Horford/Brissett

Porzingis/Kornet/Gabriel

Nuggets

Spoiler

Murray/Reggie

KCP/Braun

MPJ/Brick Holiday

Gordon/Watson

Jokic/Nnaji/DJ

Warriors

Spoiler

Steph/CP3/Joseph

Klay/GPII

Wiggins/Moody

Green/Kuminga

Looney/Saric

Suns

Spoiler

Booker/Gordon/Goodwin
Beal/Allen/Johnson
Okogie/Little/Lee
Durant/Bates-Diop/Watanabe
Nurkic, Eubanks/Bol Bol

Lakers

Spoiler

DLo/Vincent

Reaves/Reddish/Christie

Lebron/Prince

Vando/Rui

AD/Wood/Hayes

 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...