Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

stvarno dobar biznis

brogdon dve sezone, time lord na jako povoljnom tek potpisanom ugovoru, mozda lupam ali ja ih ne bi ni trejdovao

 

tj moze naravno ali i ne mora

scoot-brogdon-simons pg/sg

sharpe sf/sg

grant pf

ayton - time lord c

 

svega ima

Pretanko na 3 i 4, s'tim sto bih ja Sarpa stavio na 2, jer ne verujem da sa svojom visinom i gradjom moze da igra SF. Ostale 3 pozicije izuzetno dobro popunjene.
Ako dovedu neke pristojne opcije da popune SF i rezervu za Granta, ovo vec dogodine moze da bude legitimna plejof ekipa (ne kontender, naravno).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

Zasto mi se javlja da ce Cronin trejdovati Brogdona u Filu? 😅

 

Sta sve nece uraditi NBA fransize da svrgnu raskalasnog konjokradicu sa trona. 

Samo da proslede još gospodara vremena u Lejkerse. Šta će u Blejzersima, tamo prvi centar ne može da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Pretanko na 3 i 4, s'tim sto bih ja Sarpa stavio na 2, jer ne verujem da sa svojom visinom i gradjom moze da igra SF. Ostale 3 pozicije izuzetno dobro popunjene.
Ako dovedu neke pristojne opcije da popune SF i rezervu za Granta, ovo vec dogodine moze da bude legitimna plejof ekipa (ne kontender, naravno).

 

ne verujem da imaju ambicija da jure plej of (iako bi teoretski mogli) vec da jos nesto dodaju i prevrnu dok se scoot uigrava sa ostalima

 

svakako ce biti ekipa protiv koje ne mozes tek tako da dobijes

Link to comment
Share on other sites

portland bi komotno mogao da pojuri play-in mesto ili nesto vise kao utah prosle godine ali problem je sto im je trener billups a ne hardy.

 

cronin odradio odlican posao. svaka cast sto je izdrzao i nije poklekao pred jadnim ponasanjem lillarda i njegovog agenta.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

To ako se uspije dovesti, ozb prica.

Ne vidim i što ne bi mogli, pisalo se da je Boston već tražio dva pika prve runde za njega, ali niko nije hteo da da. Mogli bi Lejkersi fino da ulete sa pikom i rukijem od ove godine uz naravno Rasela.

 

TimeLord je mlad igrač sa 26 godina. Imaće on finu vrednost dosta vremena.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

Samo da proslede još gospodara vremena u Lejkerse. Šta će u Blejzersima, tamo prvi centar ne može da bude.

 

Oprostili biste mu ruznu proslost znaci? 😛

 

Pelinka ako to uspe, odmah da dobije kljuceve Los Andjelesa. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

Jrue Holiday, regular season vs. post-season, since becoming a Buck:

49.4% FG% → 39.6% FG%,

39.5 3PT% → 30.4% 3PT%,

59.0% TS% → 47.6% TS%

 

Uzasno!

Možeš ovo  za većinu igrača da napraviš.

 

Boston je ključni potez napravio kad su doveli Porzingisa. Sve drugo je samo fajn tjuning

Link to comment
Share on other sites

Niko nije napisao, ali ja ću. 

 

Napad Bostana će da bude bolji x3.

 

Brogdon je bio treći skorer Bostona, a sada imaju Porzingisa i Džrua koji mogu postizati po 20 pts najlaganije.

 

Braun i Tejtum više neće biti centralna figura protivničkih odbrana. Neko je gore napisao da je Džru nikakav apgrejd u odnosu na Brogdona (baš me čudi što su te reči došle od Jokićevca) i pokazao veliko znanje u diskusiji. Džru je u plej of uslovima svemirski brod za Brogdona.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo da gledamo isključivo plejmejkerske sposobnosti sa PG/SG, u ligi nema puno boljih od Džrua. Njegov karijerni prosek varira od 6.5-7 asista.

 

To su: Jang, Morent, Haliburton, Harden, Garland, Lamelo i CP3.

 

Veoma je upitno ko je od njih bolji overall od Džrua danas.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam impresionirana ovom akvizicijom Jrua od strane Bostona. On se super uklapa u njihovu filozofiju na defanzivnom kraju, ali bitno je i ovo što je Horium spomenuo. Postoji razlog što je napad Bucksa štucao s njim na pleju i što su ga "sklonili"; a Boston je imao otprilike iste probleme u ofanzivi u plej ofu. 

 

Nema šanse da će im Jrue to otčepljivati, ono gde je moguć pomak je što je Porzingis tu. On je kudikamo... hm, versatilniji od Giannisa, pa to možda pomogne. Inače mislim da bi Celticsima najbolje legao PG tipa CP3, da se pokrene malo taj protok lopte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Nisam impresionirana ovom akvizicijom Jrua od strane Bostona. On se super uklapa u njihovu filozofiju na defanzivnom kraju, ali bitno je i ovo što je Horium spomenuo. Postoji razlog što je napad Bucksa štucao s njim na pleju i što su ga "sklonili"; a Boston je imao otprilike iste probleme u ofanzivi u plej ofu. 

 

Nema šanse da će im Jrue to otčepljivati, ono gde je moguć pomak je što je Porzingis tu. On je kudikamo... hm, versatilniji od Giannisa, pa to možda pomogne. Inače mislim da bi Celticsima najbolje legao PG tipa CP3, da se pokrene malo taj protok lopte.

Nije napad Milvokiju štucao samo zbog Džrua. Janis sam po sebi diktira vrlo specifičnu ofanzivu.

Ja bih pre rekao da njegovi napadački kvaliteti nisu bili fit na Janisovu igru, za razliku od recimo Lilarda.

Hoću reći bolji je Holidej organizator nego što je to dolazilo do izražaja u Baksima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nije napad Milvokiju štucao samo zbog Džrua. Janis sam po sebi diktira vrlo specifičnu ofanzivu.

Ja bih pre rekao da njegovi napadački kvaliteti nisu bili fit na Janisovu igru, za razliku od recimo Lilarda.

Hoću reći bolji je Holidej organizator nego što je to dolazilo do izražaja u Baksima.

 

Da, zato i kazah da će to možda drugačije izgledati sa Porzom koji je ipak versatilniji od njega. 

Link to comment
Share on other sites

dosta je jak i holiday i ako se ne cini tako. zna i on vrlo dobro da brani vece i jace igrace od sebe (sf, pf). nisam siguran da je bas smart bolji od njega. u svakom slucaju nema sumnje koji je bolji igrac, ali ima istine u ovome sto kaze horium, bice problem razigravanje na postavljenu odbranu. valjda je white tu bolji. usput ce imati i porzingisa koji za razliku od drugih centara bostona iz proslih sezona moze dobaciti do 15 poena bez da mu sve nameste.

 

a ovo milwaukee vs boston ce najvise zavisiti od middletona. ako ce biti onaj stari pre povrede, rekao bih prednost na strani zelenih :default_coffee:. ali ionako je jos prerano za ovu pricu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...