Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:


Steph je ispred Stocktona bez ikakve sumnje i pitanja. Samo Magic moze ispred.

 

23 minutes ago, bosMan_jr said:

A ne zezaj, lik nema NBA titulu, svaka mu cast za durability i karijeru, ali ne moze ispred Karija.

Kao igrac Steph je ispred, bez ikakve sumnje ali kao PG? Steph je kombo, najbolji suter ali kao plej? Pa Stockton ima najvise asistencina i ukradenih lopti, prvi sledeci Kidd ima jedno 4000 manje asistencija i jedno 600 ukradenih manje. 

 

Magic je svakako ispred Steph i kao igrac i kao PG.

3 minutes ago, Dracarys said:

Kako sad Kari u istu rečenicu sa Stoktonom? Neki ga ovde upoređuju sa Bronom.

Ae probaj da prodje 7 dana a da ne pomenes idola? Sto si toliko nesiguran🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

 

Kao igrac Steph je ispred, bez ikakve sumnje ali kao PG? Steph je kombo, najbolji suter ali kao plej? Pa Stockton ima najvise asistencina i ukradenih lopti, prvi sledeci Kidd ima jedno 4000 manje asistencija i jedno 600 ukradenih manje. 

 

Magic je svakako ispred Steph i kao igrac i kao PG.

Ae probaj da prodje 7 dana a da ne pomenes idola? Sto si toliko nesiguran🤣🤣🤣

Osetila se jedna doza zbunjenosti kod mene, nije li valjda da po automatizmu i Stoktona možemo upoređivati sa Bronom?

 

Još više si me bacio u rebus kad si potegao za brojem ukradenih i asistencija kao argument s obzirom da godinu dana hejtuješ Bronov rekord u poenima.

 

Znači Miki, sledeći put vadim istorijske statse Brona u plej ofu i zajedno se divimo. Bron posle Medžika ima najviše asistencija 💪💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, delgado said:

Da ste na Rileyovom mestu, da li biste ponudili AdebaYa i neki kusur za Embiida ?

Ja ne bih, AdebaYor je idealan uz Jimmy-a kao druga opcija i u plejofu podize nivo igre, posebno u odbrani, za razliku od Joela. A i prilicno ga je zaustavio u 2R istoka u sezoni 21/22. 

 

 

 

najbolja opcija je lillyka

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dracarys said:

Kako sad Kari u istu rečenicu sa Stoktonom? Neki ga ovde upoređuju sa Bronom.

 

meni je "curry najbolji pg" isto kao lebron najbolji scorer, zato sto ima najvise poena u ligi

 

curry je jedan od najboljih igraca ali nije uporediv sa stocktonom na temu plejmejkinga

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

@DameTime sta mislis o eventualnom transferu u Filu? Bilo za hoblera parketa bilo za placljivog dzina?

 

Ne vidim da bi Dame završio u Fili iskreno. Što se tiče nekog mog stava, sad mi je već sasvim svejedno... No skoro je bila neka priča i rekla sam da dižem obe ruke za Embiida kod nas, ako je dostupan. Moj prvi izbor na centru bi bio Ayton, ali ga ofc nećemo dovesti, drugi bi bio Embiid, a ni njega ne možemo dovesti. 

 

But a girl can dream. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

meni je "curry najbolji pg" isto kao lebron najbolji scorer, zato sto ima najvise poena u ligi

 

curry je jedan od najboljih igraca ali nije uporediv sa stocktonom na temu plejmejkinga

Ja mislim, kao što i Kari misli, najbolji igrač na poziciji PG, jer Kari SG do sada nije igrao.

 

Kada bismo mutili, onda bismo rekli da su Jokić i Bron bolji plejevi od Karija.

 

 

Ko bolje asistira sa pozicije PG uopšte nije tema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Ja mislim, kao što i Kari misli, najbolji igrač na poziciji PG, jer Kari SG do sada nije igrao.

 

Kada bismo mutili, onda bismo rekli da su Jokić i Bron bolji plejevi od Karija.

 

 

Ko bolje asistira sa pozicije PG uopšte nije tema.

 

naravno da su bolji, jokic je jedan od najboljih plejmejkera svih vremena.

 

curry je igrao sg kad god je igrao u paru sa shawn livingstonom, npr.

..

uostalom, draymond green je prvi plej dubsa svih ovih godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Tata, reci mi nesto o Bryantu

- Mislio sam da me nikad neces pitat

 

Posjedas sina u krilo sa suzom u oku, primas ga s rukom i u tom trenutku ti ulazi zena u sobu i dere se "DA SE NISI USUDIO", odgovaras joj "Vrijeme je da sazna", a ona ce na to "SAMO PREKO MENE MRTVE".

 

I krene prema tebi u nadi da ce ti oduzeti sina iz ruku, ali nisi ni ti bas od jucer. Radis takav crossover da ti zena odleti sve do kuhinje i deres joj se "NETKO KUHA U OVOJ KUCI A TO NISI TI". Sad si ju vec raspizdio, vraca se s tavom i govori ti "Odlozi sina ili cu ti zafitiljit ovu tavu u glavu". Ali nema sanse da sad odustanes, covjek na misiji si. Vodis ju u post, tu si najjaci. Nema odgovora na tvoj rad nogu i ledjnu tehniku. Trzas ju lijevo-desno i sa svakim tvojim trzajem ona sve vise tone i uplakana ti govori "nemoj molim te".

 

Dizes se na savrseni fadeaway skok sut, zena se dere "NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" i prije nego sto ces lansirati svog sina iz ruke kazes: "Kobe". U tom trenutku je sve postalo usporeno i Ave Maria je pocela svirati dok je tvoj sin letio iz dnevnog boravka prema sobi. Zena se krsti, tebi ruka jos stoji u zraku, sin leti u savrsenom luku i upada toco u svoj kinderbet. Mike Breen ulazi u kucu i dere se BAAAANG, zena trazi papire za razvod i govori "Pun mi je vise kurac ovoga", ti dolazis do svog sina i on ti govori "Fala tata, sve mi je jasno sad"

 

Svijet je bio bolje mjesto dok si bio tu s nama, Kobe sretan ti 45. rodjendan.

 

💜💛

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...