Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

Bice vrvt BI ali vidjecemo. Posto Brown ode u Pacerse ojda ce NTPMLE podijeliti osim u slucaju dolaska Brooka.

 

Sunsi kuvaju @bodo

 

BAE ipak, odlicno.

 

Brown prestrasan ugovor. 

 

5 minutes ago, Horium said:

 

Ocekivano. Gde ce prince ako ne kod king Jamesa xe xe?

Fali jos samo neki igrac sa nazivom "Bible".

 

 

Malo nam je falilo da sastavimo pravoslavni trio Pope-Monk-Nunn...

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Otisao iz raspalog San Antonia i jos raspalijeg Portlanda kao balast i sad ce Finixu da pomogne da napadne titulu... 

 

Mrtvi belac za potpalu.

 

Niko se ne zanosi da je Eubanks doveden kao AD. Sunsima treba da popune klupu i on je odlična opcija, pošto su tanki na centru. Ne kapiram koji ti je klinac, majke mi.

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

Ja lepo rekoh da ce Portland biti Detroit zapada. Jos su dali ugovor liku koji je bio prva zvezda Detroita. 😄 
Nije mi jasno kako ljudi koji su sigurno placeni dobre pare ovako predstavu nemaju sta da rade. Ali zamislite samo scenario, gde i Dame i ovaj mali ruki zatraze trejd u istom trenutku, negde tamo krajem januara. :lol_2:

Sta ce Finiksu ovaj Dru i to na 2 sezone, boga pitaj. Lik nista nije pokazao do sada, cak ni u regularnoj sezoni, a dobijao je cesto priliku i dobre minute. Uvek, ali uvek bih radije birao Bijomba, a nema sanse da nisu mogli da ga vrate za minimalac.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ja lepo rekoh da ce Portland biti Detroit zapada. Jos su dali ugovor liku koji je bio prva zvezda Detroita. 😄 
Nije mi jasno kako ljudi koji su sigurno placeni dobre pare ovako predstavu nemaju sta da rade. Ali zamislite samo scenario, gde i Dame i ovaj mali ruki zatraze trejd u istom trenutku, negde tamo krajem januara. :lol_2:

Sta ce Finiksu ovaj Dru i to na 2 sezone, boga pitaj. Lik nista nije pokazao do sada, cak ni u regularnoj sezoni, a dobijao je cesto priliku i dobre minute. Uvek, ali uvek bih radije birao Bijomba, a nema sanse da nisu mogli da ga vrate za minimalac.

 

Da si gledao, znao bi šta je pokazao.

Link to comment
Share on other sites

Šteta za ovog Brauna, odlično se uklopio u sistem igre Denvera, ali tolika kinta se ne odbija. Ne znam ko će pokriti tu prazninu u timu, stvarno je bio odličan u ulozi šestog igrača, koju je imao.

Edited by drgnk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...