Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dečko nije u stanju da odigra sezonu kako treba. Ako se povredi (a hoće), opet Dame treba da vuče metiljav roster u plej of. 

Da ne spominjem ove skandale oko njega, on će prvih 20 utakmica da se bavi time koja devojka ga tuži, a koja jok. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji al i dalje je njegov plafon ako je zdrav puno puno visi od raznih Siakama koji bi vjerovatno imali slicnu cijenu. I dalje mislim da je najbolja opcijq trejdovat Damea nekom ko zeli biti kontender za ogroman paket i poceti sa izgradnjom nove ekipe oko Scoota i Sharpea. Moze i nama Nurkic za Beasleyja i pick-dva druge runde taman.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

They are likely to try to re-sign free agents Torrey Craig, Josh Okogie, Damion Lee, Jock Landale, Bismack Biyombo and Terrence Ross, among others. They are almost assuredly going to keep guard Cameron Payne, who has a partially guaranteed salary. And they might even try to use a trade exception worth nearly $5 million to acquire another player (they have until February to use that exception).

 

@bodo nakrcacete se dubinom u fullu. Ovo vracate a dovescete i neke FA i jos imate ovaj TE😀 

 

Ali najjaci su mi ovi strucnjaci za luxury tax i kao platice 90 mil $ ove sezone a sledece ljeto 170 mil $. Bole uvo Ishibiu, liku je jasno bilo koliko ke sati kada se upustio u trejd za KD. Ide all in pa koliko kosta da kosta. 

 

Nisam vidjao clanke da pisu o potrosnji GS, Klipana, Lejkersa, Netsa prethodnih godina. GS ce platiti preko 300 miliona u porezima jer su godinama u luxury taxu ali ajmo po Sunsima i 90 miliona

Osim što GSW zaradi skoro milijardu dolara, za razliku od Sunsa koji zarade manje od 400m. Chase centar je pre otvaranja zaradio više nego što je uloženo u njegovu izgradnju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

Dečko nije u stanju da odigra sezonu kako treba. Ako se povredi (a hoće), opet Dame treba da vuče metiljav roster u plej of. 

Da ne spominjem ove skandale oko njega, on će prvih 20 utakmica da se bavi time koja devojka ga tuži, a koja jok. 

 

Slazem se sa Dame. Zion ima smisla za timove koji imaju vremena da se on sabere (na svim nivoima).

 

Nema nikakvog smisla za Portland. Njima treba neko kao PG ili bas Durant koji sada valja a relativno uskoro nece.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Green23 said:

Osim što GSW zaradi skoro milijardu dolara, za razliku od Sunsa koji zarade manje od 400m. Chase centar je pre otvaranja zaradio više nego što je uloženo u njegovu izgradnju. 

I? Kad je Chase centar izgradjen, kad je pusten u rad?

Ishibia je kuoio tim prije manje od 6 mjeseci. Samo polako

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

 

Jordan Goodwin je cherry on the top. Dobar defanzivac. Wingspan 6'10''. Imao je utakmice sa po 5 ukradenih lopti. U 7 utakmica kao starter je imao skoro 13 poena i 6 asista. 2.95 asist to turnover ratio. Na team-friendly dealu. 

 

Highway robbery je ovaj trade

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

c2iyxg6nuy6b1.jpg?width=697&auto=webp&v=

 

1. twister u pravu, premalo se beal potrudio da vrati nesto fransizi.

2. bas me zanima da li stvarno postoje sanse da lillard bude trejdovan

3. takodje me zanima da li bi wizardsi bolje prosli da ga uopste nisu trejdovali nego cekali neki bolji deal tokom sezone ako vec posao sa miamijem nije prosao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

c2iyxg6nuy6b1.jpg?width=697&auto=webp&v=

 

1. twister u pravu, premalo se beal potrudio da vrati nesto fransizi.

2. bas me zanima da li stvarno postoje sanse da lillard bude trejdovan

3. takodje me zanima da li bi wizardsi bolje prosli da ga uopste nisu trejdovali nego cekali neki bolji deal tokom sezone ako vec posao sa miamijem nije prosao

Beal ima no trade klauzulu, tako da praktično on odlučuje gde će, ako tim i on već hoće da se rastaju. I u PHX mu važi za klauzula. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Beal ni u jednom momentu karijere nije bio ni top 20 igrač lige (iako je odličan igrač), ovo je klasična situacija gde je držao franšizu za jaja, mada nije samom sebi dao taj ugovor i te klauzule. Ma ne može ovo da izađe na dobro, po meni ne postoje dva igrača sličnijeg profila među tim ozbiljnim igračima od Bookera i Beala. Ovo je samo natrpavanje talenta bez ikakvog reda. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bodo said:

Jordan Goodwin je cherry on the top. Dobar defanzivac. Wingspan 6'10''. Imao je utakmice sa po 5 ukradenih lopti. U 7 utakmica kao starter je imao skoro 13 poena i 6 asista. 2.95 asist to turnover ratio. Na team-friendly dealu. 

 

Highway robbery je ovaj trade

Polako sklapate kokcice, bice to dobro. Sad vremena ima da se fino to sve poslozi.

 

Mislim da bi vam Schroder dobro legao ali kontam da ce zabosti negdje fin ugovor, da nece za minimalac vise igrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 said:

KD je jako dobar orijatelj sa skoro pa svim zvijezdama u ligi, normalno jer je sa vecinom i igrao a sa onima kojima nije, planira da igra😀 

 Miki28 jako i do samog kraja, nema šta.

 

KD skuplja alstarove kao pokemone.

Lazanski bi thriveovao u ligi kao color commentator u doba Ziona i Moranta.

Edited by freethrow
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

 Miki28 jako i do samog kraja, nema šta.

 

KD skuplja alstarove kao pokemone.

Ostace mu Lebron i Jomic neostvarena zelja ali ne moze svakog da ima😀

 

Nego reci ti meni, kakvo je misljenje sto je Draymond Green sa Lebronom po Francuskoj?😀 ocemo neki S&T DLo za Draya?😀

10 hours ago, Sombor Shuffle said:

Kakvo drustvance :classic_love:

Ovde jos jedino nedostaje Mozes, koji je definitivno ispred Juinga, ostalo je sve kako treba.

Apsolutno zasluzeno da se nadje tu. Kao sto kazes Moses>Ewing.

Jbt kako je Admiral podcijenjen, covjek 2 puta sampion, MVP, DPOY, sjajan strijelac, dao covjek 71 poen

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...