Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, displejnejm said:

Jel su beše čistače ulica u Beogradu svojevremeno zvali "Lejkersi" jer su valjda imali žućkaste uniforme tada, ili sam ja nešto žestoko istripovao? 🤔 

 

jesu krajem 80ih, mada mi nije bilo jasno zasto, jer su bili narandzasti kano holandjani. mozda su pre toga bili zuti a da ja ne pamtim, pa zaostao nadimak. ali pre ce biti onak klasican srbski potuljeni hehe rasizam, kao, divi crnje u jarkim dresovima.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PPS valjda će tamo do jeseni Macola početi da udvaja Batlera. 

 

Batler tapne dvaput loptu ka košu, Boston odmah svičuje da mu pomogne da ih napuni. 

 

Samo Macolin tim može da bude u dropu ali da primi 20 poena od centra koji ne šutira za 3, da taj centar ima skoro tripl dabl sinoć a da su šuteri iz tima otvoreni za 3 kad im zatreba da ubace.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefan81888 said:

Uhvatio si me, to što sam ovde napisao da smo izgubili a još uvek nismo će okrenuti seriju. 

To mahanje bijelom zastavicom me uzasno nervira.

Igra se na 4 dobijene i dok neka ekipa ne dobije 4 utakmice, sansa postoji.

 

Evo kod mojih, trener ide gleda utakmice WNBA sinoc, Lebron izbacuje trejler za novi film pa i dalje vjerujem u preokret.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

To mahanje bijelom zastavicom me uzasno nervira.

Igra se na 4 dobijene i dok neka ekipa ne dobije 4 utakmice, sansa postoji.

 

Evo kod mojih, trener ide gleda utakmice WNBA sinoc, Lebron izbacuje trejler za novi film pa i dalje vjerujem u preokret.

 

Spo i Jimmy su prejak tandem da bi ispustili ovo protiv Macole i Browna (ili Tatuma ako krene da se raspada, za sad 2 dobre utakmice). 

 

Evo kako je Brown okrenuo meč sinoć, ovo je šut koji je uzeo

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidjecemo, ja svakako tu navijam za Heat ali nije tu nista gotovo. Treba dobiti jos 2 utakmice. 

Nba liga se totalno zaokrenula zadnjih godina, da vodjstvo 2-0 uopste nije neka sigurnost kao ranije.

Utakmica po utakmica i momentum itekako moze da se promijeni. 

 

Evo sad gledam kvote, svega 1.6 na Majami prolaz a Biston 2.5.

Sad ja kad vidim da je na Denver 1.2 a Lejkerse 5 treba da ocajavam? Naravno da ne. Utakmica po utakmica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad bi se ponovilo finale iz 2020, imali bismo dve osmoplasirane ekipe u velikom finalu... To bi trebalo da bude prvi put u istoriji, s obzirom na to da su samo Knicksi kao 8th seed uspeli da dođu do finala 1999. 

Ako pak Denver ode u veliko finale, kao i Heat, to će biti serija između 1st seed ekipe sa Zapada i 8th seed ekipe sa Istoka. Ovo se takođe mislim desilo samo u toj sezoni kad su Knicksi došli do finala i izgubili od Spursa (4-1, Duncan FMVP).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sam bila ubeđena da ste vi bili 8, ali to je bila Sota, my bad. Svakako bilo bi to finale sa dva najniža seeda?

Da, tako je. Ipak sve vise ce se gledati situacije narednih godina sa nizim # jer jednostavno previse je load managmenta za razliku od ranije kada su samo povrede mogle da poremete # jer ekipe su uglavnom ukoliko nisu imale povrijedjene igrace igrale u full sastavu non stop te je otuda bilo teze da neka jaka ekipa padne ispod recimo #4 ( cak i sa te pozicije je svega par ekipa uzimalo titule ) jer je domaci teren znacio sve. 

Danas prednost od 15-20 razlike ne znaci nista, prednost domaceg terena ne znaci nista, kao ni vodjstvo od 2-0 u seriji. 

Bas sam gledao juce i evo u zadnjih 6 godina:

Ove godine GS-Sakramento

Prosle godine Sunsi-Mavsi

2021 Sunsi-Bucksi, Klipani-Juta, Netsi-Bucksi, Klipani Mavsi

2019 Raptorsi-Bucksi, i jos oar izmedju ostalih i GS-Cavsi '16.

Janis brat, 2019 izgubio prednost 2-0 od Kawhija a 2021 preokrenuo KD i Sunse u pohodu na titulu😀

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

butlerova faca kod trashtalka williamsa ;D stvarno je jordanov potomak. previse se kenja po williamsu imo

 

btw, zar butler u poslednjoj sezoni u chicagu nije imao 2-0 kao gost protiv bostona da bi izgubio cetiri vezane?...povredio se rondo i serija se totalno okrenula.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...