Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

otkud znam macjori, nisam u komitetu za sudijske nepravde.

 

edit

ubacio tatum onu tricu u pretprosloj tekmi u poslednjim sekundama, tako sto je rutinski odgurnuo rukom cuvara da napravi separaciju.

 

ovo je smesno u poredjenju sa takvim greskama

 

Bas pisem bas za Boston i tu situaciju, meni su takve stvari u rangu Miroticevog gazenja linije. Bukvalno ne znam zasto postoje sudije u tim momentima ako ce da 'ne vide' ovo ili onaj nadebilniji izgovor to se tada ne svira. 

Valjda imaju pravila za faulove do 38-og i zadnja dva min. Isto je Harden dva napada na kraju isao na kos i bas vidno odgurnuo cuvara. Sad ce neko reci da se daje prednost napadacu ali ne smemo obesmisliti odbranu. 

Isto tako Drejmond sa onim vidno pokretnim blokovima, ne znam mene uvek to iznervira, kako ne sviras tako nesto ocigledno? 

 

Trenutno se na vise mesta razvija sudijska AI i u bliskoj buducnosti svakako ce gospoda u sivom biti zamenjena sto je dan koji cekam sa radoscu. Prvi na udaru ce biti nepravilni blokovi. 

 

 

 

 

10 minutes ago, DameTime said:

 

Ne znam da li me sprdaš za ovo oko gotive, ili stvarno ne čitaš šalu iz mog upisa. Levak i levoruk se razlikuju u smislu da levak ima dva značenja, i konja ili neke druge životinje koja se upreže na levoj strani (isto kao i desnoruk i dešnjak).

 

Bravo za brzo guglanje, drago mi je da sam pomogao. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

A sta se desilo sad sa AD? Izveden je u kolicima, ali je udaren u glavu? Jel udaren ili ga je neko gurnuo u skoku pa je pao?

Lakat Looneya direktno u slepoocnicu, sumnjali na potres mozga aki srecom nije.

Doslo do gubitka balansa i vrtoglavice

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Lakat Looneya direktno u slepoocnicu, sumnjali na potres mozga aki srecom nije.

Doslo do gubitka balansa i vrtoglavice

Kako dodje do gubitka balansa i vrtoglavice ako nije potres mozga? Vidjao sam potrese mozga gde ne dodje do gubitka balansa i vrtoglavice.

 

Ili Lakersi umanjuju znacaj udarca da bi AD igrao, ili je kao situacija kad sam mislio da je slomio rame protiv Memfisa jer je bukvalno jednom rukom drzao drugu kao da nad njom nema nikakvu kontrolu, a onda 3 minuta kasnije zakucavao sa dve ruke preko igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Kako dodje do gubitka balansa i vrtoglavice ako nije potres mozga? Vidjao sam potrese mozga gde ne dodje do gubitka balansa i vrtoglavice.

 

Ili Lakersi umanjuju znacaj udarca da bi AD igrao, ili je kao situacija kad sam mislio da je slomio rame protiv Memfisa jer je bukvalno jednom rukom drzao drugu kao da nad njom nema nikakvu kontrolu, a onda 3 minuta kasnije zakucavao sa dve ruke preko igraca.

Mozda je bio polu-nakautiran od udarca + umor pa odatle vrtoglavica? Mozda i jeste potres mozga ali ne izgleda na prvu kao takav pa ce uraditi dodatne testove? A mozda je i to kao protiv memfisa, ja sam mislio da je puklo sve u njemu i ruka samo visi onako na nekoj tetivi kako ju je drzao...

 

Zbog kosarke, nadam se da nije nista i da ce igrati u petak...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Kako dodje do gubitka balansa i vrtoglavice ako nije potres mozga? Vidjao sam potrese mozga gde ne dodje do gubitka balansa i vrtoglavice.

 

Ili Lakersi umanjuju znacaj udarca da bi AD igrao, ili je kao situacija kad sam mislio da je slomio rame protiv Memfisa jer je bukvalno jednom rukom drzao drugu kao da nad njom nema nikakvu kontrolu, a onda 3 minuta kasnije zakucavao sa dve ruke preko igraca.

 

Moguce je da jeste potres mozga bio al da su nekako izmajmunisali da ne ide u NBA protokol sto bi fakticki znacilo da propusta i G6 i G7. Zanimljivo da je medicinski tim Warriorsa cekao ispred svlacionice Lakersa kao ako zatreba pomoc. Ne bi me cudilo da je Draymond bio glavni doktor u tom timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Kako dodje do gubitka balansa i vrtoglavice ako nije potres mozga? Vidjao sam potrese mozga gde ne dodje do gubitka balansa i vrtoglavice.

 

Ili Lakersi umanjuju znacaj udarca da bi AD igrao, ili je kao situacija kad sam mislio da je slomio rame protiv Memfisa jer je bukvalno jednom rukom drzao drugu kao da nad njom nema nikakvu kontrolu, a onda 3 minuta kasnije zakucavao sa dve ruke preko igraca.

 

citao sam da su ga na licu mesta pregledali dubs-doktori, tako da nema smisla teorija da umanjuju povredu da bi igrao, konkurencija je rekla da je okej.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Znam da je strava priča i narativ, ali zaista nisam video neku nameru Lunija da nokautira AD. Nadam se da je dobro svakako.

 

U najboljem slucaju ekstremno neoprezan potez Looneya koji je MORAO biti nesportski faul. Onakvo mahanje rukama u visini ramena nije nikakvo gradjenje. Pored toga imao je jos nekoliko udaraca u glavu na ulazima od kojih nijedan nije sviran. Uostalom citavu seriju gledam kako se Green prije svih podvlaci pod Davisa na svakom sutu skoro i kao vrhunac ono navlacenje koljena da se Davis doceka na rebra u G3. Uz svu Draymondovu historiju jednostavno ne vjerujem da je u pitanju slucajnost. 

Link to comment
Share on other sites

nista, vracamo se konjskoj placenti i preventivnom skidanju magije jer se smesi 3 meseca pauze. 

poruka za kljaku. molim te brate tebra ako preteknes slucajno, do kraja plej ofa nikud bez invalidskih kolica. 

aj ziveli,

Link to comment
Share on other sites

Odlična odluka Kera da proba opet sa istom petorkom kao na prošlom meču. Ko je gledao tu utakmicu mogao je da vidi da lopta odlično kruži i da dolazimo do dosta lakih poena iz reketa. Falio je bolji šut za tri da se uzme brejk, ali drago mi je što je Ker prepoznao da Pejton u petorci i igra bez centra donose otvorene pozicije za šut i dobro kretanje lopte. Dakle, suština je u realizaciji plana. Ne treba odustajati od ovog plana, možda nije idealan, ali je trenutno najbolji. 

 

Individualno su najbolji bili Grin i Vigins. Kari je bio korektan - 50% šut iz igre i 8 asistencija. 

 

Pul nastavlja sa najblaže rečeno sumnjivom selekcijom šuteva.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

U zivotu nisam vidio da se neki bivsi igraci nasladjuje nad povredama jednog igraca.

Shaq i Barkley su sramote, nadam se da ce dobiti backlash kakav zasluzuju debilcine

Valjalo bi da razumeš ko se smejao. U pitanju su dva ex igrača koji su igrali u eri gde je bilo normalno da igrači nastave igru sa dislociranim prstima, rupturom Ahilove tetive, polomljenim stopalima itd. To kad te neko klepi u vugla tokom igre je bilo kao dobar dan. A sada imamo situaciju da se igraču zavrtelo u glavi i 'ajd odmah u invalidska kolica. Pritom mislim da su već znali da mu nije ništa kad su se smejali. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

nista, vracamo se konjskoj placenti i preventivnom skidanju magije jer se smesi 3 meseca pauze. 

poruka za kljaku. molim te brate tebra ako preteknes slucajno, do kraja plej ofa nikud bez invalidskih kolica. 

aj ziveli,

 

Ja cak ni ne navijam za LAL, pa mi je svejedno neukusno ovo ismevanje sopstvenog igraca koji igra pakleno u plejofu i bez koga nade Lejkersa strmoglavo padaju u ambis.

 

21 minutes ago, Miki28 said:

Vcrs Dzemo da zavrsi posao a Booker odigra jos jednu maestralnu partiju za produzenje serije👍

 

Mislim da je najbolje da sve serije ide u g7, ukljucujuci i ove sinocnje 😄

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, displejnejm said:

Valjalo bi da razumeš ko se smejao. U pitanju su dva ex igrača koji su igrali u eri gde je bilo normalno da igrači nastave igru sa dislociranim prstima, rupturom Ahilove tetive, polomljenim stopalima itd. To kad te neko klepi u vugla tokom igre je bilo kao dobar dan. A sada imamo situaciju da se igraču zavrtelo u glavi i 'ajd odmah u invalidska kolica. Pritom mislim da su već znali da mu nije ništa kad su se smejali. 

 

Jos ispaljivali lasere iz ociju i letjeli na zmajevima na utakmice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...