Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

kronos jutro nakon ribnikara posadio standardni gif ramba sa puskom koja roka. meni bilo neprijatno ali nisam uzeo da mu objasnjavam, kontam da covek nije imao nikakvu nameru.

 

meni smeta kada se za xy igraca / trenera, pise da je kancer, jer ljudi umiru od toga svakog dana.

 

"smrt" je ipak dovoljno apstraktan, tj opsti pojam, nema potrebe toliko iskljucivati sve i svasta. nebitno svakako.

 

Sećam se gifa, jeste mi prošlo nešto kroz glavu ali iz istog razloga nisam reagovala. Svakako nije dovoljno bitno da sad moramo četvoriti dlaku oko ovoga na narednih 5 strana, ali mi jeste zaparalo oči. 

Slažem se da je smrt apstraktan pojam, svakako neminovnost koju svi treba da prihvatimo, u bilo kojoj situaciji sem ove (verovatno).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se premalo priča o Pulu i njegovim partijama ovaj PO, pogotovo u ovoj seriji sa Lejkersima, gotovo su mu se prepolovile brojke u PO u odnosu na regularnu sezonu. To je lik koji je na max ugovoru od sledeće sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pise se svakog drugog dana o pooleu i njegovom neuspehu. bookera treba slaviti, tipa, sveti buker slava pocetkom maja; suns fanovi se plase da ga ne ujinxaju, ostali nemaju awareness koliko je veliko ovo, osim grofa, koji krivi nuggets odbranu 🙃

Edited by uini
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Miki ti je daklem na ignore :lol_2: Meni je baš zanimljivo to kako Poole i Book prave razliku u ovom plej ofu, svaki na svoj način. 

1 hour ago, MilošVB said:

Ma Dejm je carica.

 

Da citiram jednog forumaša, bilo bi dobro organizovati da me uini kruniše.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu što ovi vola ne mogu da ubodu, Majami userava Nikse onako kako su oni Klivlend, pa mi je smešno te plačonje što su kukali kako je bolji tim ispao da su prošli i naleteli na Majami verovatno bi tražili da se isključi Džimi Batler iz lige

Edited by Bobby Shurda
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bobby Shurda said:

Na stranu što ovi vola ne mogu da ubodu, Majami userava Nikse onako kako su oni Klivlend, pa mi je smešno te plačonje što su kukali kako je bolji tim ispao da su prošli i naleteli na Majami verovatno bi tražili da se isključi Džimi Batler iz lige

 

To što je Njujork prošao Cavse uopšte ne znači da ovi ne bi izbacili Heat u toj hipotetičkoj seriji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Buker nastavi sa ovakvim partijama u ovogodišnjem plejofu, to će ostati kao jedno od najimpresivnijih izdanja jednog igrača u istoriji lige, cenim Top 5 svakako. Ako ću još iskrenije, ja ne pamtim ovoliku produkciju sa ovim procentima uopšte. Gledao sam MJ, i znam da nije ni on uspevao ništa slično, nijednom. 

Možda neki centar koji je igrao na metar od obruča, ali to nije uporedivo sa ovim što Devil radi. 

I dalje mi nije jasno kako je moguće držati ovakve procente kroz plejof, čak i ako ne računam ovih 80% u poslednjoj. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Baci 2 centa o ovoj igri Bookera, ipak si imao prilike od starta da pratis razvoj ovog igraca. Jesi ocekivao da ce doci do ovih visina?

 

Ja to vidim malo drugacije. Nije ovo prvi put da u PO isporucuje 40+ partije na stravicnim procentima. Ovo sad mozda jeste jos malo ekstremnije, ali vratice se 'medju ljude', mozda vec u g5. Inace, videlo se da je rec o vrhunskom skoreru vec nakon onih par 30+ tekmi u R sezoni. Te price o nabijanju brojki i osporavanja do pre 2-3 sezone su standardan folklor i uglavnom su gluposti. Ne moze bas svaki tinejdzer da dodje u halu i ubaci 15,16,20 suteva u NBA konkurenciji. Da, ne moze sam da nosi tim, ali to poslednjih 15ak godina zbog raznoraznih promena i evolucije u ligi ne moze vise niti jedan skorer. Ovako je ljakse i cesto annoying sa zaljenjem i cmizdrenjem kod sudija za svaku sitnicu, ali je ocigledno veliki takmicar koji poseduje tu vatru i zelju. Na Tuckyu naravno nije mogao pokazati ni delic arsenala jer je bio ukalupljen za ulogu koja je Calipariu trebala. Ukazuje se da je ta crta karaktera mozda i kljucna stvar kod tranzicije talenta u igraca koji pravi razliku - npr. ja sam ubedjen i dalje da cisto ako o talentu pricamo D'Lo nije nista posebno iza Armania, ali trenutna diskrepanca je iskljuciva posledica majndseta, po mom dubokom uverenju.

 

Razliku vidim nazad, on jeste postao mnogo prihvatljiviji defanzivac do kada je poceo da igra za nesto, a ne samo da zuji u tankerskim ekipama. Medjutim, da se dodje do toga da pocne cak da pravi razliku za svoj tim kao defanzivac, e to je prilicno divlje za mene.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DameTime said:

Miki ti je daklem na ignore :lol_2: Meni je baš zanimljivo to kako Poole i Book prave razliku u ovom plej ofu, svaki na svoj način. 

 

Da citiram jednog forumaša, bilo bi dobro organizovati da me uini kruniše.

 

to sto je miki pejstovao jpg, ne cini prolece.

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

To što je Njujork prošao Cavse uopšte ne znači da ovi ne bi izbacili Heat u toj hipotetičkoj seriji. 

 

ili da knicksi ne bi izbacili real ali to je sve epska fantastika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@SteveFrancis#3, dajem ti recs na sve do poredjenja sa pacovom.

 

buker je masina [ti si kao masina, ekv cover], dlo je samo nba igrac. to se videlo i u prvoj nba sezoni, zivim za dan kada cemo svoje tejkove pre 5 ili 10 -15 godina, moci da prikazemo u sekundi na izvolte. richie hawtin je pricao svojevremeno o cipu u mozgu iz kojeg direktno pusta muziku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...