Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

 

To što ne volim aktivno nipodaštavanje aktuelnog MVP-a NBA lige, koje stupa na snagu na topicu kad god on igra, je druga stvar. I nema nikakve veze sa Nikolom. Sve dok navijači Denvera (Jokića) budu čekali svaku priliku da ismevaju Embiida, biće takvih mojih postova. Pa kome se ne sviđa - nek izvoli i stavi me na IL.

Da ponovim, nije problem u tome što Nikola nije MVP. Niti niko ne spori Embiid-ove igračke kvalitete, on je sjajan igrač (mada mu dominacija opada u playoff-u, što je ipak veliki problem). Problem je način na koji je Embiid osvojio i njegov karakter. Na primer, da je Janis uzeo MVP, siguran sam da ne bi bilo ovoliko komentara, jer Janis nije gurao kampanju za sebe kao MVP. I za razliku od Embiida, prošao je drugu rundu bar jednom i na kraju, nije padavičar niti plačljivko. Čak i da Embiid nije u MVP konverzaciji, i dalje bi mi jedan od najomraženijih košarkaša, entitled to the max. 

 

A to što ti smeta "nipodaštavanje" Embiid-a, ne daje tebi i drugima izgovor da mažeš govnima nekoga ko je dva puta bio MVP i umalo treći. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

A to što ti smeta "nipodaštavanje" Embiid-a, ne daje tebi i drugima izgovor da mažeš govnima nekoga ko je dva puta bio MVP i umalo treći. 

 

Hajde da te još jednom zamolim da ne prelaziš granicu dobrog ukusa, po ko zna koji put, ovakvim podmetačinama. Jokić ovde nikad nije mazan nikakvim govnima niti ga bilo ko nipodaštava.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Stex said:

Ti brate imas ozbiljan problem, ako ne trolujes naravno, a citam forum poprilicno dugo, od prvog dana sam ovde ja mislim.

 

Ide Denver na 2:2

Naravno, Jokićevci odmah po difoltu na lični nivo. Tako to ide kada se ne vidi prvo problem kod sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Mnogo sada petljaju Jamal i MPJ u napadu. Armani je konačno promašio neki šut sa poludistance. 

Natrpace on opet. Ne promasuje skoro lik. Bas je izgradio sut iz doskoka sa poludistance...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cabke said:

Natrpace on opet. Ne promasuje skoro lik. Bas je izgradio sut iz doskoka sa poludistance...

 

 

Ma naravno da hoće, nego sam imala utisak da prethodnih 5-6 nije promašio. Za sada KD, on i Jokić imaju šuterski obračun, gotovo ne promašuju.

Link to comment
Share on other sites

Sunsi igraju sa više energije, naročito u odbrani i na skoku (10 off reb). Denveru baš duva promaja unutra. U jednom trenutku obe ekipe jesu imale jednak broj primljenih poena iz reketa, međutim to je i očekivano kad s jedne strane igra Jokić. Landale je jako koristan igrač.

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...