Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nisam navijac Jokica(ali ko da jesam), navijam protiv njegovih rivala za MVPa i tih ekipa. Znaci protiv File i Milvokija.

 

Za GS i duo iz LA ni ne moram da navijam protiv, saplesce se negde. Znaci ozbiljna pretnja samo Milvoki.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cabke said:

Dok je Trej tamo, mislim da nema ozbiljne kosarke nazalost...

 

eh videcemo. mozda i on sazre sa snyderom, koji btw sigurno zna u sta se upustao. 

 

ja btw uopste nisam siguran da ce cleveland lagano izbaciti knickse. prolazak knicksa me uopste ne bi iznenadio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

na istoku uvek za knickse iako mi iz trenutne ekipe brunson i nije bas omiljen igrac. pratim igre i brooklyna zbog bridgesa i johnsona.

 

na zapadu sunsi always and forever, ako mi ne odemo do kraja onda ne bih imao nista protiv da to budu denver ili sacramento.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vcrs protiv THT, bice prepaljen. 

Markanen i Kesler out, eto minuta za Simanica i Azubuikea. 

 

DLo kod Lejkersa Q, bice da ne igra a onda AD u milosti i nemilosti Lebrona i Srodera umesto da sve ide na njega i zavrse na poluvremenu mec i odmore za Kawhija i Russa.

 

@delgado sta ti kazes za ovaj b2b? Ja mislim da treba da idemo na obje pobjede, bez kalkulacija iako bi to znacilo Sunse u 1 rundi

 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Vcrs protiv THT, bice prepaljen. 

Markanen i Kesler out, eto minuta za Simanica i Azubuikea. 

 

DLo kod Lejkersa Q, bice da ne igra a onda AD u milosti i nemilosti Lebrona i Srodera umesto da sve ide na njega i zavrse na poluvremenu mec i odmore za Kawhija i Russa.

 

@delgado sta ti kazes za ovaj b2b? Ja mislim da treba da idemo na obje pobjede, bez kalkulacija iako bi to znacilo Sunse u 1 rundi

 

Rasturice  Borisa fejkerse na najsitinije delove veceras.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Vcrs protiv THT, bice prepaljen. 

Markanen i Kesler out, eto minuta za Simanica i Azubuikea. 

 

DLo kod Lejkersa Q, bice da ne igra a onda AD u milosti i nemilosti Lebrona i Srodera umesto da sve ide na njega i zavrse na poluvremenu mec i odmore za Kawhija i Russa.

 

@delgado sta ti kazes za ovaj b2b? Ja mislim da treba da idemo na obje pobjede, bez kalkulacija iako bi to znacilo Sunse u 1 rundi

 

 

 Bez kalkulacija naravno, ako hocemo titulu moramo proci sve timove, daj te Sunse da im se osvetimo za '21 ako ostanemo citavi. Svakako da je 6. mesto the most ideal, ali ne treba to stimati sada da nas ne stignu neke kletve. Svakako da se dobije Juta vcrs je pod must, posebno bez Kesslera, Clarksona i Markkanena. Ekipa razvija pobednicki mentalitet i peakuje u pravo vreme, ko ce sad da se bavi kalkulacijama. Ili sve ili nista, da ne bude posle 4/11 Finala ;D Salu na stranu, samo jako i na pobedu u svakom mecu, pa sta bude... 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Gaga said:

Denver:18:

Na njihovu sreću, potrebna im je samo jedna pobeda ili poraz Memfisa da završe prvi u konferenciji. Čujem da je Jokić danas ko drogiran, izgledao je kao da mu se nije igralo. Ako je tako, Malone treba da mu ispraši turu, nedopustivo za pretvodnika ekipe. Kakav je to primer drugima ...

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se ova nonsalancija u fazonu lako cemo👍

Drago mi je da se Scbroder zabavlja i solira, ocekivano jer sto bi AD imao neku 40+ partiju.

 

Sa ovimne jasno da ce shtra odmarati i AD i Lebron, i jedan i drugi vec sad imaju ogromnu minutazu s obzirom na protivnika i okolnosti.

 

Embiid MVP, cestitke. Jokic usro sve sto je mogao da usere, nece imati ni TD sezonu🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...