Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

1 minute ago, TB Told said:

On je jedan od najvećih problema jer nije košarkaš i to je to. Primer kako je priča o domaćoj osnovi nebuloza.

 

Imaš u ekipi spoljnog igrača koga ne moraš da čuvaš.

Jeste problem, al u ovakvoj predstavi potencirati samo njega je degute.Da igramo nesto a samo on lose pa da kazemo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

I Nedovic koji takodje ne moze da ga probije u par navrata.Imali smo blamantno poluvreme. Nismo dobro spremili utakmicu, def. u nedostatku vremena. 

 

Pa bila je neka čapri da se od starta zna da sa KKP igrate finale, a oni su razvukli dve serije na 45 dana... Kako nije bilo vremena?

 

Očajno pripremljena utakmica od strane Ivanovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nula ritma u ekipi i u napadu i odbrani. Jbg, nema tog treninga ili sparinga sa FMPom koji mesec dana moze da odrzi formu.

 

Potpuno rasulo cak vise u odbrani nego u napadu.

 

Ako pricamo o onome da ekipa jednom u sezonu dodje na 100%, Grobari su bili protiv Reala, mi protiv Future.

 

Problem je sto njihov pad amortizuje dubina rostera a nas....pa, nista.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dobar Los Milos said:
9 minutes ago, TB Told said:
Baš je čudno što dobri šuteri ubacuju šuteve. 
 
Treba da formiraju tim u kojem pola tima ne šutira i u kojem je glavni šuter uvek pouzdani Dobrić.

Nije samo do dobrih sutera nego i do otvorenih sutera i samopouzdanja.

Znaš kako, oni dobre procente imaju i u EL. Sa druge strane mi imamo tri najgora napadača Lazića, Markovića i Lazarevića uz Dobrića koji je pouzdano nikakav. 

Link to comment
Share on other sites

Duško se vratio na mod kad smo izduvali u EL. A ovo je još i gore od toga... 

 

Što reče Sektor... Ako ne budemo gledali Mitrovića i Dobrića sledeće sezone, to je već mali pokazatelj da hoćemo da budemo ozbiljni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Pa Ilic je show, ne smije da napadne kos nego 3 sekunde mu treba da obradi koptu.

 

Duško Ivanović je show, što je više puta pokazao ove sezone. Potpuno nekonstantan i nepredvidiv trener, meni se ne sviđa uopšte. 

 

Generalno, sve što imamo manje više je za ozbiljan remont. Od uprave, preko stručnog štaba, do većine igrača.

 

Pobedili seriju ili ne, na kraju ispade ovo jedna bezlična i nebitna sezona, bez obzira na neke dobre rezultate. Previše failova, previše nedefinisanih uloga, previše ozbiljnih prilika ispusteno.. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Pa bila je neka čapri da se od starta zna da sa KKP igrate finale, a oni su razvukli dve serije na 45 dana... Kako nije bilo vremena?

 

Očajno pripremljena utakmica od strane Ivanovića

Da je bilo pravde a ne nekih pritisaka sa strane ne bi vi prosli ni SC Derbi. Tako da nije bilo sve upisano u kamenu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Jeste problem, al u ovakvoj predstavi potencirati samo njega je degute.Da igramo nesto a samo on lose pa da kazemo.

Ko potencira samo njega, ja prozivam celu domaću "osnovu" počev od Dobrića pa nadalje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Da je bilo pravde a ne nekih pritisaka sa strane ne bi vi prosli ni SC Derbi. Tako da nije bilo sve upisano u kamenu. 

 

Šbbkbb. Nakon izjave i oni znaju da ćemo ih mi dobiti, a ovako pripremljene utakmice za finale, Ivanović ako ima obraza sam nek da otkaz. Lako je kurčiti se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...