Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

4 minutes ago, Benito said:

Sad kad videh ovu grcku novinarku, mozda i bolje sto Vildoza nije najbolji na poluvremenu 😁

 

4 minutes ago, Wingwalker said:

Auuu...seka kida.
 

 

Dora Panteli, ako nekoga interesuje

Prati je Vildoza, stari je to lisac 😁

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

Sad kad videh ovu grcku novinarku, mozda i bolje sto Vildoza nije najbolji na poluvremenu 😁

 

6 minutes ago, Wingwalker said:

Auuu...seka kida.
 

 

4 minutes ago, Issey said:

 

Jbg, onda propustih najvažnije... Sad moram da vraćam... :classic_biggrin:

 

E pa drugari sami ste si krivi. Da ste se više družili samnom, Devilom i ostalim Radonjinim svedocima, nagledali bi se mlade dame do sada kolko hočete 😍

 

Zaboravio sam insta, jebiga. Neko je postavljao dole na Panathinaikosovom topicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kad je Bentil ubacio trojku, zaboravio sam da ih uopste sutira. Sa prilicno losom igrom imamo dosta solidnu prednost. Previse bi bilo da i ovo ispustimo, ali preventivno cu ipak staviti koji dinar na Pao u lajvu. 

 

I dalje mi je neshvatljivo da izvrtimo svih 12 igraca pocetkom druge cetvrtine, ali ajd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

 

E pa drugari sami ste si krivi. Da ste se više družili samnom, Devilom i ostalim Radonjinim svedocima, nagledali bi se mlade dame do sada kolko hočete 😍

 

Zaboravio sam insta, jebiga. Neko je postavljao dole na Panathinaikosovom topicu. 

 

Još je danas možda u najlošijem izdanju do sada. Po mom mišljenju

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NMX said:

Bas lepo, Barsa treci poraz za redom u svim takmicenjima. Sad ce da se izivljavaju na nama:smiley13:

 

zestok pritisak ce biti na njima, nemamo sta da izgubimo a mozemo puno puno da dobijemo..

jos davno sam ja najavio da cemo uruciti otkaz sarasu.. 🙂

a onda jos 10 pobeda do titule, sta nam tesko? 

 

ajmo..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ruku na srce, nisam siguran da znaju i bolje. 

Mi smo losi ali ovi su blagi ocaj

 

Niste toliko loši včrs. Ali Ivanović koji malopre ne zna šta će s loptom, ne spušta Petruševu nego šutira trojku... Srećom je ušla

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...