Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Даје техничку Кампацу овај коментатор упоран говори Џенкинсу, како ће мучно бити гледати финале абе са овим коментаторима

Mislim da će jedan od komentatora za finale ABA lige da bude Radojević. Nema ništa od ove dvojice što nas komentarišu. Ne mogu da se setim koje bio drugi komentator u polufinalu Kupa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Mislim da će jedan od komentatora za finale ABA lige da bude Radojević. Nema ništa od ove dvojice što nas komentarišu. Ne mogu da se setim koje bio drugi komentator u polufinalu Kupa.

Milan Cakovic i Dejan Karovic uglavnom komentarisu Zvezdu. Ovaj danas je Milan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шутер из блока said:

Ali ove petorke su zaista neverovatne, pa jbt… Dobrić-Lazarević-Ilić ili Marković-Dobrić-Lazarević, aman za aman Duško zašto i dokle?!

Zašto ne? Za dva dana imaš bitnu utakmicu. Ovo i rezervisti mogu da dobiju uz mali doprinos nosioca. Ne treba ni mnogo rizikovati. Već se vidi loša strana duge pauze. Igrači se lako povrede. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Zašto ne? Za dva dana imaš bitnu utakmicu. Ovo i rezervisti mogu da dobiju uz mali doprinos nosioca. Ne treba ni mnogo rizikovati. Već se vidi lopa strana duge pauze. Igrači se lako povrede. 

Nema to veze sa tim, on je ove roticije i petorke pravio i dok smo igrali još EL, a i posle u plejofu ABA. I imali smo ovoliku pauzu, znači nema razloga za dodatni odmor, ako se do sad nisu odmorili ne znam kad će, valjda sad treba na max. broj obrtaja i da se samo akcije i igra dovodi do automatizma i sinhronizovanosti.

A kad je došo je reko da Zvezda nije socijalna ustanova, i vrlo brzo pogazio tu svoju rečenicu bez ikakvog razloga.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...