Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Večeras se ipak mi pitamo,a glavni razlog je rotacija Partizana koja teško da može da izdrži bez dva jako bitna igrača.

 

Međutim ukoliko krenemo ono standardno naše sa minus 10,15 razlike onda bi Partizan imao fine šanse za pobedu. Tako da će dosta toga zavisiti od načina početka utakmice.

 

Juče da je Gagić imao više snage od 5 minuta ko zna šta bi bilo 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Madar nije nebitan. On im je prva linija pritiska kad god igra. Daleko od toga da im je neki go to igrač ali svakako im znači posebno ako Exum ne krene kako treba. Exum je veoma moćan fizički ali je prilično predvidiv igrač i nije neki ballhandler, mislim da će se iznenaditi kad naša argentinska osica napadne taj dribling. Nadam se da nas neće iz drugog plana natrpati Avramović ili Anđušić (manje realno), to bi me dotuklo.

 

Bentil će igrati. Petrušev imho nije bio mekan juče, čak je išao i frontalno u Gagatara par puta bez pardona. 

Ovo si dobro rekao.A protv nas ne igra od povratka Avramovica koji radi slicne stvari u odbrani i gaji vece poverenje trenera u napadu.

 

Petrusev je juce par puta usao u kontakt i pod svakim je doveo svoje telo u los polozaj i svaki put je ostao kratak na obrucu.Posle 2 promasaja sa distance je preskakao otvorene suteve,promasio 2 bacanja,posle je klupiran.Sve su to pokazatelji koji rade protiv mladog igraca od kojeg mi dosta zavisimo.Srecom on je za svoje godine dosta iskusan i talentovan je pa ce uz dobar start meca lako to da zaboravi ali ovo napisano stoji.Ti ako jos uvek tvrdis suprotno postavi snimke pomenutih situacija pa ces da vidis kako se iskrivio pod svakim kontaktom od nesigurnosti.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sećam se jasno situacije kad je razneo Gagića i dobio faul. Mislim da ima do toga što je jako slab levom rukom i stalno se izvija na desnu stranu i na taj način dovodi u loš položaj. Definitivno nije najjači visoki na svetu ali nije ni mekušac kako se predstavlja.

Hoce on da se zarola i preko desne noge,odnosno na levu stranu,ali to uzasno izgleda jer uvek zavrsava desnom rukom. Sasvim drugacije,a Boga mi i efikasnije izgleda,kada to rade Mitrovic,pa cak i Kuzmic.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Mene jako zanima kako će Facu da izgleda večeras, posebno naspram Exuma. Martin je nažalost van forme potpuno, a kad se uzmu u obzir i ostali naši centri, mislim da će nas Lessort standardno razvaliti. Međutim, na bekovima sad imamo toliko opcija a oni su ipak kratki za 2 bitna stranca, gde je posebno teško nadomestiti ono što Papapetrou pruža u odbrani. 

Ovo i mene zanima. Al sve mislim da ce izbegavati ti dueli na obe strane terena...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovaj je četvrti na listi specijalaca, nakon javora, boltauzera i radovića.

 

Laki, brate, sećaš li se da sam te podržavao kad te je Čović isprozivao? Ako mogu da zamolim za protivuslugu - hajde da se sudije uopšte više ne pominju. Ja sam prihvatio savet jednog velikog gospodina, pri tome pravog Ciganina, Aleksandra Trifunovića, koji nikad ni u kojoj prilici ništa o sudijama nije rekao... To je subjektivna stvar i nikad se nećemo složiti o tome ko ima uticaj gde i kako. Hajde da makar mi ovde na forumu pomognemo jedni drugima i izbegavamo stvari koje bi mogle da nas posvađaju i time oslabe i razvodnje diskusiju

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

 

 hajde da se sudije uopšte više ne pominju. 

Aha, jeste, ajde jos i da ne pisemo o prelaznom roku.

Onda nam ne treba forum, mozemo vajber grupu da napravimo i pisemo o utakmicama, koga to jos zanima.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Pravi "cigan" a njegov naslednik u Partizanu a pritom vidimo kako se sin istog tog "cigana" ponasa protiv Zvezde. :D  Zasto da se cuti ako sudije kradu? Pa mi bar imamo razloga da ne cutimo s obzirom da nas ove sezone remete posebno u EL.

Edited by Predragdjape
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dzep said:

 

Laki, brate, sećaš li se da sam te podržavao kad te je Čović isprozivao? Ako mogu da zamolim za protivuslugu - hajde da se sudije uopšte više ne pominju. Ja sam prihvatio savet jednog velikog gospodina, pri tome pravog Ciganina, Aleksandra Trifunovića, koji nikad ni u kojoj prilici ništa o sudijama nije rekao... To je subjektivna stvar i nikad se nećemo složiti o tome ko ima uticaj gde i kako. Hajde da makar mi ovde na forumu pomognemo jedni drugima i izbegavamo stvari koje bi mogle da nas posvađaju i time oslabe i razvodnje diskusiju

 

Drug, poštujem te, ali navedeni (sem nikolića) imaju jako dugu istoriju katastrofalnog suđenja protiv nas, ne samo u mečevima sa Partizanom, već i protiv drugih protivnika, naročito Budućnosti. Dokumentovano X puta, bili su i kažnjavani zbog toga. Ja bih bio najsrećniji da ne moram da ih vidim ni pomenem ikada više u životu.

Što se ovog zadnjeg tiče, on ima neraščišćene odnose sa pojedincima u klubu (ne igračima) pa se to reflektuje na suđenje, mada realno ne spada u trio fantastikus. Pre dve godine je nakon meča sa Cedevitom razvalio svlačionicu i usput se dok je razbijao stvari povredio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

 

...hajde da se sudije uopšte više ne pominju. Ja sam prihvatio savet jednog velikog gospodina, pri tome pravog Ciganina, Aleksandra Trifunovića, koji nikad ni u kojoj prilici ništa o sudijama nije rekao... To je subjektivna stvar i nikad se nećemo složiti o tome ko ima uticaj gde i kako. Hajde da makar mi ovde na forumu pomognemo jedni drugima i izbegavamo stvari koje bi mogle da nas posvađaju i time oslabe i razvodnje diskusiju

 

Generalno se slazem, s tim da bih to malo doradio: Ne pominjati sudije unapred, ali posle utakmice, ako su zasluzili itekako ih treba pominjati, do treceg kolena. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Bacite neki predlog za igrace..da opustenije ispratim tekmu :lol_2:

 

Nedović i duo tango argentino 55+ koševa, kvota 10, poklon. Na to ako dodaš da Zvezda dobija, biće za proje i nutele čitav mesec 😑

 

#easymoney

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Pravi "cigan" a njegov naslednik u Partizanu a pritom vidimo kako se sin istog tog "cigana" ponasa protiv Zvezde. :D  Zasto da se cuti ako sudije kradu? Pa mi bar imamo razloga da ne cutimo s obzirom da nas ove sezone remete posebno u EL.

 

Kad je u pitanju onakva greška kao Mirotino gaženje, da, ono je stvarno očigledno i direktno je rešilo utakmicu. Znaš kako, poštujem sve, ali me je život uverio da od toga nema vajde... 

 

1 hour ago, Laki21 said:

 

Drug, poštujem te, ali navedeni (sem nikolića) imaju jako dugu istoriju katastrofalnog suđenja protiv nas, ne samo u mečevima sa Partizanom, već i protiv drugih protivnika, naročito Budućnosti. Dokumentovano X puta, bili su i kažnjavani zbog toga. Ja bih bio najsrećniji da ne moram da ih vidim ni pomenem ikada više u životu.

Što se ovog zadnjeg tiče, on ima neraščišćene odnose sa pojedincima u klubu (ne igračima) pa se to reflektuje na suđenje, mada realno ne spada u trio fantastikus. Pre dve godine je nakon meča sa Cedevitom razvalio svlačionicu i usput se dok je razbijao stvari povredio.

 

 

Ispod je otprilike odgovoreno ono čemu sam blizak, mada ići ću još u veću krajnost - i kad je sve završeno, trudim se da ne pričam o sudijama, neće se ništa promeniti, a ja ću se već negde drugo izjadati. Ali ok, fair enough, radi kako misliš da treba

 

22 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Generalno se slazem, s tim da bih to malo doradio: Ne pominjati sudije unapred, ali posle utakmice, ako su zasluzili itekako ih treba pominjati, do treceg kolena. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...