Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Džep je najbolji grobar na forumu, a i forumaš, nemoj neko da ga dira slučajno..
Želim mu sve najbolje osim u ovim utakmicama, i tu mu želim sve najbolje ali da izgube :)
Jbt generalno smo svi postali "drama queen" sujetni, nadrndani, histerični, zakerala bez duha i empatije..
Želim da verujem u suprotno i što reče Duško na nama je da to večeras pokažemo i nastavljamo da pokazujemo.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Braco ima li iko kakav link? Sad probah malo ranije da provjerim ove standardne (rd live, sportcast itd i nijedan ne radi... ☹️)

https://livetv.sx/rs/eventinfo/105572505_crvena_zvezda_partizan/  biraj. Sportklub specijalna emisija je prvi izbor pored linkova uz srpsku  zastavu. 

Edited by suptil
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čitav dan danas ladan kao špricer i u fazonu sam da se pobijemo pa sta bude jer ne mogu da kažem da su jedni bolji od drugih pošto može da se okrene vrlo lako. Međutim, sada me trema, uzbuđenje, šta već, počela hvatati opasno. 
I napred Zvezdo, Crvena Zvezdo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Grobari večeras bolji i smisleniji tim, nema šta. Imali smo i mi u drugom poluvremenu par prilika za nalet, ali previše tehničkih grešaka i glupih poteza. 

 

Na kraju utakmicu izgubiš jer ti se igrač oklizne jer si u halu pustio nenormalan broj ljudi.

 

Sa Kampacom ovde nema ni govora ko je favorit.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...