Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Umesto neke kompezacije posle one lakrdije sa Barsom od prosle nedelje,ovi iz EL resili da nas bas dotuku.

 

Da se razumemo,ovi nasi amateri iz kluba su prvo trebali da traze potvrdu od EL o datumu skidanja blokade da znaju da li da dovode pojacanja ili ne.

 

Na stranu sve to,ovo sto radi EL je klasicno siljenje patke.U kom pravilniku pise kolika je duzina kazne(zabrana registrovanje igraca) kod ovakvih slucajeva kao sto je nas?Ili se kazna odredjuje po necijem nalogu?

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

Vildoza ce na teren dosta ranije od predvidjenog, oporavak ide odlicno. Eto najzad i lepih vesti.

 

Okle info? Sjajna vest ako je tacno. Ja samo videh neku Duskovu izjavu u fazonu videcemo, specificna je povreda, kod nekoga oporavak ide brze, kod nekoga sporije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa to, uvek je do nekih tamo drugih

nikad do tebe, npr da izadjes i glasas

bi ti, ali nemas za koga jbg

 

srbijansko prokletstvo(tm)

Glasao sam ja vise decenija protiv jednog slicnog, brata mu blizanca. Pa kada ga i dobijes,  ispadne da necija druga matematika pije vodu.

Da vidis kako oni broje glasove, milina jedna. Sve puca od demokratije.

Da ne idemo dalje… nije ovo mjesto za ovakve teme.

Link to comment
Share on other sites

...da ce se postici svrha kaznjavanja blazom sankcijom, licne i imovinske prilike okrivljenog, dobro drzanje na sudu...to je,bre, zavrsna rec koju sam davao pre 15 godina kad me angazuju kao branioca po sluzbenoj duznosti pa me mrzi da se spremim za predmet, nego iz glave copy/paste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Valensija said:

Glasao sam ja vise decenija protiv jednog slicnog, brata mu blizanca. Pa kada ga i dobijes,  ispadne da necija druga matematika pije vodu.

Da vidis kako oni broje glasove, milina jedna. Sve puca od demokratije.

Da ne idemo dalje… nije ovo mjesto za ovakve teme.

 

Nece biti da je brat blizanac - koliko god da je olos Milo Djukanovic on je sklonjen sa vlasti, godinama je imao organizovanu opoziciju protiv sebe, imao je svoju ideologiju koje se drzao i gubio je na lokalnim izborima.

 

Sta od svega sto sam napomenuo vazi za vrhovnog gospodara Srbije?

 

Naravno, tako je i u kosarci - kad je to Buducnost dovodila Puntere i LeDay-e kad su igrali EC? Ne, nego imas odredjen budzet u EC, ako se nekako uguras u EL dobices vise para da se tamo ne bi blamirao (ali samo da se ne bi blamirao). To je model kojem bi i mi trebalo da tezimo umesto da umisljamo bajke o srpskim powerhousima i slicnim stvarima.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, suptil said:

Cim ne vidite Nedovica odmah je povredjen. Nemoj onaj portal Ostojin da vas procita pa da pusti vest o tome. Ponovo lazno. Samo opusteno.

 Već su pročitali ovi iz Blica 

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/evroliga/nemanja-nedovic-nije-trenirao-pred-put-u-valensiju/2023010418435508015?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=sportal.rs-page-post&fbclid=IwAR3mSIxZ8YLGa3qHRoz0anSjFAZ8_jSM7Lk18FrRJt4AouDRuMmFBu7TkQ4

Link to comment
Share on other sites

Ovo vrlo podseca na scenario s Novakom u Aus kad je Novak dobio prvobitno na sudu, pa je prebaceno na sledeci nivo da bi se dalo kasnije ovlascenje marionetskom ministru o finalnoj odluci...

 

Tako se i sad daje ovlascenje ovom glikmanu, samo je veliko pitanje cija je on marioneta.

Njegova danasnja izjava je nemusta, jasno je da je u pitanju ceo samo na papiru.

Edited by Losmi17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, goldberg said:

Nece biti da je brat blizanac - koliko god da je olos Milo Djukanovic on je sklonjen sa vlasti, godinama je imao organizovanu opoziciju protiv sebe, imao je svoju ideologiju koje se drzao i gubio je na lokalnim izborima

 

Pa nije sklonjen posle 10, već posle 30 godina. A nije ni sklonjen, i dalje mnogo toga zavisi od njega iako je izgubio sve izbore u poslednje 2 i po godine. Ne znam samo zašto o tome na ovoj temi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, goldberg said:

 

Nece biti da je brat blizanac - koliko god da je olos Milo Djukanovic on je sklonjen sa vlasti, godinama je imao organizovanu opoziciju protiv sebe, imao je svoju ideologiju koje se drzao i gubio je na lokalnim izborima.

 

Sta od svega sto sam napomenuo vazi za vrhovnog gospodara Srbije?

 

Naravno, tako je i u kosarci - kad je to Buducnost dovodila Puntere i LeDay-e kad su igrali EC? Ne, nego imas odredjen budzet u EC, ako se nekako uguras u EL dobices vise para da se tamo ne bi blamirao (ali samo da se ne bi blamirao). To je model kojem bi i mi trebalo da tezimo umesto da umisljamo bajke o srpskim powerhousima i slicnim stvarima.

Auuu šta napriča. Čisto košarkaški znaš li ti šta su Rakoč, Miloje, Tomašević itd za Puntera i Ledeja , a i cenovno 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...