Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Profesor said:

 

Pa nije sklonjen posle 10, već posle 30 godina. A nije ni sklonjen, i dalje mnogo toga zavisi od njega iako je izgubio sve izbore u poslednje 2 i po godine. Ne znam samo zašto o tome na ovoj temi.

 

Od tih 30 godina, u poslednjih 20 je jahao na ideologiji crnogorskog separatizma (i kasnije nacionalizma).

 

Dakle, pricamo o politicaru koji (koliki god da je olos) ima ideologiju pomocu koje je dobio izbore. Ovaj sto vlada u Srbiji duze od 10 godina nema nista od toga - samo kupovina glasova, pokrivanje celokupnog politickog spektra i namestanje izbora.

 

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Auuu šta napriča. Čisto košarkaški znaš li ti šta su Rakoč, Miloje, Tomašević itd za Puntera i Ledeja , a i cenovno 

 

To je bilo pre 20 godina i tada je Buducnost igrala EL.

 

Mislim, tako mozemo da pricamo i da Cibona vec godinama ima bedan budzet pa da mi neko pomene koliko su trosili 2006.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Trener Zvezde istakao je da nije poznato kada će se argentinski plejmejker vratiti na parket, a pričao je i o Ivanoviću. 

-Videćemo za Luku. Kod povrede mišića sve zavisi od pojedinca, nije egzaktno. Kod njega može da bude brže ili sporije, nadam se da će biti brže. Nikola bi igrao i sa slomljenim rebrima, ali smo mu rekli da ne može. Nadam se da će brzo doći, kada je ta povreda u pitanju, ima tačno vreme, ne rizikujemo. Imamo tu i još neke manje probleme, što je normalno sa ovolikim brojem mečeva -zaključio je Ivanović.

:heart:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Od tih 30 godina, u poslednjih 20 je jahao na ideologiji crnogorskog separatizma (i kasnije nacionalizma).

 

Dakle, pricamo o politicaru koji (koliki god da je olos) ima ideologiju pomocu koje je dobio izbore. Ovaj sto vlada u Srbiji duze od 10 godina nema nista od toga - samo kupovina glasova, pokrivanje celokupnog politickog spektra i namestanje izbora.

 

 

To je bilo pre 20 godina i tada je Buducnost igrala EL.

 

Mislim, tako mozemo da pricamo i da Cibona vec godinama ima bedan budzet pa da mi neko pomene koliko su trosili 2006.

 

I sa ovim postom da ste zavrsili o politici.

 

ipak je ovo tema za kosarku.Za Mila i Vucica imate  deo foruma "Vox populi" .

Edited by Don Dusko
  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Citam komentare i jasno mi je zasto smo tu gde smo. U obrazlozenju kazne stoji da smo kaznjeni ne samo zbog dugova, vec i zbog davanja netacnih informacija. Znaci redosled je sledeci. Finansijsko vece od tri nezavisna finansijska  strucnjaka je utvrdilo nepravilnosti, verovatno nakon zalbe nekog od bivsih igraca ili trenera. Zatrazena je dokumentacija i mi smo poslali laznu dokumentaciju, jer ne vidim kako bi se drugacije moglo prevesti ono davanje netacnih informacija. Ako je to slucaj, rec je o krivicnom delu nekog iz rukovodstva kluba. U pitanju je pokusaj prevare, tako da zaista nema nikakve veze sto smo isplatili sva dugovanja, to je samo olaksavajuca okolnost, delo se ne brise. 

Ako je to istina mi smo super prosli, jer smo onda prevaranti u najmanju ruku, a mozda i kriminalci. 

U takvoj situaciji govoriti da su drugi lopovi jer nam ne zaboravljaju sta smo uradili, tvrditi da su oni mafija i slicno je bas, bas porazavajuce. Ako je obrazlozenje EL tacno, treba da spustimo glave dole i da svi kompletno osetimo veliku sramotu.

Sa druge strane, ako je objasnjenje netacno i ako smo lazno oklevetani, onda treba da tuzimo potpisnika resenja za klevetu.

E sad ja sam nekako poprilicno uveren da je ovo prvo u pitanju, ako ni zbog cega onda zbog onog sto citam na forumu.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

 

 

8 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Pa zašto pritisak na Bodirogu kad slučaj vodi “nezavisna komisija”? LOL

Ima diskreciono pravo prema pravilniku da poništi tu odluku, kao i Glikman. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Ima diskreciono pravo prema pravilniku da poništi tu odluku, kao i Glikman. 

 

na osnovu cega bi ponistio odluku ukoliko mu to xy nezavisno telo pokaze dokaze za tvrdnje zbog kojih smo kaznjeni?

 

daklem, jedina opcija bi bila da nam je ozbiljniji deo optuzbe napakovan, to mi zvuci kao sci-fi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

na osnovu cega bi ponistio odluku ukoliko mu to xy nezavisno telo pokaze dokaze za tvrdnje zbog kojih smo kaznjeni?

 

daklem, jedina opcija bi bila da nam je ozbiljniji deo optuzbe napakovan, to mi zvuci kao sci-fi.

nesrazmera izmedju dela i kazne. 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, uini said:

 

na osnovu cega bi ponistio odluku ukoliko mu to xy nezavisno telo pokaze dokaze za tvrdnje zbog kojih smo kaznjeni?

 

daklem, jedina opcija bi bila da nam je ozbiljniji deo optuzbe napakovan, to mi zvuci kao sci-fi.

Ako sam ja dobro razumeo, mi trenutno nismo vise nikome duzni, a ne postoji pravilnik gde se za neki prekrsaj dodeljuje tolika kazna, ono tipa clan taj i taj, ako uradis to i to , kazna je 3 meseca zabrana registracije

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

na osnovu cega bi ponistio odluku ukoliko mu to xy nezavisno telo pokaze dokaze za tvrdnje zbog kojih smo kaznjeni?

 

daklem, jedina opcija bi bila da nam je ozbiljniji deo optuzbe napakovan, to mi zvuci kao sci-fi.

Ne znam, možda na osnovu toga da su ranije klubovi za slične prekršaje, dobijali daleko manje kazne. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Firga said:

Realu se treba obaska zahvaliti kad dodju. Kad vec postoji stroga kazna, da nadjemo i adekvatan razlog.

 

Ovo će biti ogroman problem, čeka nas prekid utakmice i pražnjenje dvorane, i zatim X tekmi bez prisustva publike i monumentalna finansijska kazna.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ne znam, možda na osnovu toga da su ranije klubovi za slične prekršaje, dobijali daleko manje kazne. 

 

i drugi su pruzali lazne informacije ili smo opet na temi dugovanja? 

Just now, Laki21 said:

 

Ovo će biti ogroman problem, čeka nas prekid utakmice i pražnjenje dvorane, i zatim X tekmi bez prisustva publike i monumentalna finansijska kazna.

 

ili jednostavno odstranjivanje iz takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nemam "cenovnik" prekrsaja ali one optuzbe koje se ne ticu dugovanja zvuce vrlo ozbiljno. kokodakalo je to vrlo solidno opisao malopre.

Za Olimpijakos se saznalo da je lažirao budžet za sezonu u kojoj su kažnjeni, i da su trošili 65% budžeta na plate, i kažnjeni su samo sa time da u naredne dve sezone moraju da budu na 50 i 55% plate u odnosu na budžet, a za nas ni ne znamo šta je, osim da smo dali neke netačne informacije. Recimo, Himki nije ni isplatio dugovanja koja su imali, a ukinuta im je zabrana, nikada se nisu ni vratili na taj nivo, trenutno igraju samo prvu ligu Rusije. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako malo spustimo loptu i pogledamo realno videćemo da n je zabrana dovođenja novih igrača izrečena pre angažovanja Kampaca. Dakle KKCZ je zanemario tu zabranu, da li su verovali da će zabrana biti ukinuta ili se bahatili "znaš ti ko sam ja" je skoro pa nebitno. Naravno da će jača strana da pokaže svoju snagu i pojasni gde je kome mesto u EL, kome se ne dopada ima i drugih takmičenja pa izvolte.

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...