Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ajmo jedno jako nepopularno misljenje, samo je jos @L' Imperatore optimista ovde vidim.Mi smo odigrali dobar mec protiv PAO.Kako?

Nije samo on, ima nas još ... bio sam optimista i kad smo se borili za opstanak u domaćici, što ne bi sad kad igramo EL.

Uvek ima nešto dobro, pozitivno ...

  • Like 6
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, iamsho4sho said:

Mnogo bolje skockan tim imaju komsije. Nemamo ama bukvalno nikakve sanse ove godine protiv njih. 

Da bar imamo nekog normalnog trenera sa autoritetom....  Ovaj ce zavrsiti kao Milivoje Lazic .. 

Uh dobro je, uplaasio sam se da ce proci dan a nisi rekao ovo i pomenuo Milivoja Lazica

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ovaj sa SK rece da ce Vildoza prema poslednjim informacijama ipak karijeru nastaviti u Baskoniji, iskreno se nadam da lupeta.

Ako je to tacno, onda je to ozbiljan fail kluba. Ne mozes ti da potpisujes i ozvanicavas igraca i onda 24 casa kasnije da to povlacis. Ako su menadzeri zajebali stvar onda trebaju da snose posledice. Mada, kad sam cuo da smo uspeli da izbacimo Maccabi iz igre za Vildozu to mi je vec samo po sebi bilo malo cudno. A ovima je ovaj sa obestecenjem jednostavno bio preskup...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako odes kod menadzera I trazis igraca, potpises ga, dogovoris uslove, cim stavi potpis i njegovi menadzeri i agencija sastave ugovor to je to. E sad, ako su oni napravili neki previd, u dokumentaciji, a to za obestecenje sigurno nisu jer je to ozbiljan tim ljudi I advokata, oni snose odgovornost. Kratko I jasno. OK mrznja prema Covicu ali niste klinci da ne razumete kako funkcionise... Pa nije ga on licno uhvatio za ruku I doveo da potpise.

Edited by Predragdjape
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Nije samo on, ima nas još ... bio sam optimista i kad smo se borili za opstanak u domaćici, što ne bi sad kad igramo EL.

Uvek ima nešto dobro, pozitivno ...

Dobro to je nepromenljiv stav,ja mislim da ovde ima realnih naznaka da cemo mi igrati dobru kosarku,jako dobru u nekom periodu.Steta za PAO,vrlo moguc koban kiks za EL.Brejk u Spaniji bi nas odmah oziveo ali to je skoro naucna fantastika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozemo da se nadamo suterskom ludilu i pobedi protiv Baskonije. Protiv Reala kako bude, kao i protiv Efesa. Optimista sam... Nadam se Nedovicu na turneriji u Spaniji.

2 minutes ago, mister-no said:

Dok njih trojica zaigraju imaćemo u EL 0:6 i to je kraj puta za nas. Da bar Vildoza dođe pa da se nosimo s Wildcardsima u Aba.

Taj fazon. Mada pobeda protiv Baskonije je pod must.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Mozemo da se nadamo suterskom ludilu i pobedi protiv Baskonije. Protiv Reala kako bude, kao i protiv Efesa. Optimista sam... Nadam se Nedovicu na turneriji u Spaniji.

Taj fazon. Mada pobeda protiv Baskonije je pod must.

Mi i Baskonija. Dva razlicita stila kosarke. Oni ce da prangijaju,a mi cemo da guramo dole. Rezultat ce biti kakavu odbranu suta za tri budemo imali. Ispod kosa su bas slabi. Pozitivno iz ove dve utakmice je da smo u vrhu EL po skokovima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...