Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Beonegro said:

Najnovija ponuda je Zeller do kraja sezone i Kamagate na 1,5+1, ali da vam u upravni odbor uđu Jelena, Pjer i Sam Osmanagich.

Sto se mene tice moze, ne znam sta @Šarac kaze jel po pravilniku?

Mada, Ljubica bi mogla da izgubi garantovane minute zbog Pjera ali zato bi dr Gluscevic imao manje posla, pozitivni joni bi lecili sve povrede samo tako. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Za top 8 ima kvaliteta. Sve vise je premija. Pitanje je da li moze ta ubitacna trojka da nadoknadi sve rupčage koje imamo.

  nemamo mi bas toliko rupa koliko se o tome prica, imamo neke ali to moze da se pokrije...na trojci Lazic, Lazarevic i Dobric da vidimo sta imamo tu...mozda i najbolji de kofanzivac na lopti u el pa jos jedan elitni defanzivac, ne bih rekao da je bas rupa...nama tu treba da Dobric i Lazic budu u stanju da iz otvorenih pozicija kojih ce biti doguraju do 35-40% i puna kapa...kazem za tu poziciju posto to svi potenciraju...

 

 setite se da smo mi sa Radonjom igrali sa CSKA u TOP 8 gde smo bili konkurentni sa Jovicem kao maltene jedinim legitimnim ballhandlerom u tom timu...naterali smo Itudisa da mu Hajns igra tipa 35 min po utakmici, nije ni njemu bilo svejedno...

 

  

37 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kladionice su preuzele sportski svet, nazalost.

 mislim da je kladionicama neko "prijateljski" napomenuo da moraju da vrate deo para koje uzmu pa otuda ove silne reklame i sponzorstva timova u raznim sportovima...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hakeem said:

  nemamo mi bas toliko rupa koliko se o tome prica, imamo neke ali to moze da se pokrije...na trojci Lazic, Lazarevic i Dobric da vidimo sta imamo tu...mozda i najbolji de kofanzivac na lopti u el pa jos jedan elitni defanzivac, ne bih rekao da je bas rupa...nama tu treba da Dobric i Lazic budu u stanju da iz otvorenih pozicija kojih ce biti doguraju do 35-40% i puna kapa...kazem za tu poziciju posto to svi potenciraju...

 

 setite se da smo mi sa Radonjom igrali sa CSKA u TOP 8 gde smo bili konkurentni sa Jovicem kao maltene jedinim legitimnim ballhandlerom u tom timu...naterali smo Itudisa da mu Hajns igra tipa 35 min po utakmici, nije ni njemu bilo svejedno...

 

  

Holins je za klasu bolji defanzivac od Lazica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Drago mi je zbog Adamsa jer je ovako ziv i zdrav, Ivanovic bi ga verovatno odrobijao.

 

Kad nije odrobijao Raduljicu i Holladan, nebi ni Adamsa, garantujem.

 

26 minutes ago, Pero said:

Chovke, nasao sam ti igraca na 2/3, pisi u DM

Edit: plus je iz Oktagona...

 

Pitanje koliko je  on ustvari 2/3. Ja sam ga lani gledao par utakmica u dresu Manrese. Jeste on građen slično kao Hollins, sa onim dugačkim rukama. Ali meni je izgledalo da je čista dvojka, koja mnogo voli da igra sa loptom u rukama. Znači čak više neki combo guard, nego 2/3. A ima ovde ljudi koji su ga gledali detaljnije, pa če me ispraviti ako grešim.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Green23 said:

Pa to nije samo kod nas, pola timova u PL imaju kladionice kao glavne sponzore.

 

Skoro je bila afera gde su otkrili kako su PL timovi uzimali meleone od shady kineskih kladionica, koji posto ne mogu u Kini da se reklamiraju, a PL je naravno popularna u Aziji, reklamiraju svoje kladze preko dresova PL timova. Big-6 trenutno nema nijedan deal sa kladzama, mislim da 5-6 timova trenutno ima. 

U svakom slucaju, Srbija je betting heaven, zakonski su zasticene domace kladionice, transakcije prema stranim ne mogu da prodju, sponzorisu sve sportove... Kladionice u srpskom sportu sigurno imaju najveci udeo u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kendrick said:

U svakom slucaju, Srbija je betting heaven, zakonski su zasticene domace kladionice, transakcije prema stranim ne mogu da prodju, sponzorisu sve sportove... Kladionice u srpskom sportu sigurno imaju najveci udeo u Evropi.

 

Jel su bese za vreme korole, kladionice mogle da primaju stranke unutra da borave? Tj ono na aparate i slicno?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...