Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Jos uvek skupljam delove ocinjeg vida...

Pa bre, ovo u ratu da pustis neprijatelju u zarobljenickom logoru, na svakom sudu bi bio osudjen za izivljanje nad zarobljenicima...

Al dobro, iz ovog uzasa ima i 2 dobre stvari:

1. Pobeda

2. Klupiranje Vildoze - malo je falilo da gadjam televizor kad je onaj patuljac zavalio trojku sa 8 metara dok ga je Luca zestoko uzdrmavao namrgodjenim pogledom...

Ako Dusko od ove GGG uspe da napravi tim kadar da se suprotstavi onoj grupi placenika, onda je covek madjionicar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Mislite li stvarno da će Kalinić da napusti Barselonu zbog ove situacije?

Sto da ne, ljudski je nadati se 😁

 

Inace, nije mi jasno sto je tolika fama oko jakih treninga. Mi prosecni radimo 8h dnevno i dobijamo 300-3k eur, taman da i oni malo zarade mesecne plate 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo se kenja, a recimo proslih sezona kad smo gubili sve neizvjesne zavrsnice i kad nismo imali igraca da preuzme odgovornost bilo je svega i svacega za procitati...

 

Nedovic, kakav je takav, i nakon lose partije orruzima odgocornost i kad je najbitnije 2 prodora i 2 kosa za pobjedu fakticki... Bilo je i njegovih glupih rjesenja daleko od toga ali ne znam da je iko napisao svaka cast...

 

Ostale stvari naravni da brdo toga ne valja i da se nece ispraviti za 3 dana sa novim trenerom....

 

Dusko zna ko sta moze, kao i vecina nas, ali mora da izrotira i proba petorke pa se mozda otvore dodatne rotacije i kombinacije sa petorkama, jedno je na papiru ili trenjngu, a drugo je na utakmici

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Nedović od početka sezone igra zrelo i pametnije nego što ga ja pamtim, nisam ga mnogo gledao prethodnih godina. Neće on nikad biti neki high bbiq lik niti neko ko igrače oko sebe čini boljim, ali je prilično smanjio gluposti i bar se cima u odbrani.

Bukvalno je jedini naš igrač koji ide na prodor, tim prodorom je rešio utakmicu , vrhunski trpač i samo da ga zdravlje posluži.

 

Naravno, ostaje koncepcijsko pitanje da li je nama trebao skorer za te novce ili je bolje bilo da ih je dobio neko ko ima veći impakt na tim . Nevezano za to Nedović je već drugu tekmu zaredom naš najbolji igrač.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Mnogo me nervira ova ekipa, voleo bih da igraju za neki drugi klub.

Bas sam to hteo da napisem.

Kakva lose selektirana grupa gradjana, licno bih samo Mitrovica voleo kao role playera u svom timu, nikad nijednog drugog ne bih potpisao.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ne bi ni Spoelstra(za vas NBA skeptike i ostale koji ne prate, to vam je najbolji svjetski trener) od ove družine napravio funkcionalan tim. Moraće barem dva igrača da se dovedu i da se izbaci škart. Two-way krilo je obavezno, bez jednog takvog igrača nemamo šta da tražimo. TLC bi bio korektno rešenje. 

Problem je to jer sem TLCa nema nekih resenja pa ako se to ubrzo ne resi bice bas tesko da ga potpisemo,ne fali samo nama takav igrac.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo prvo poluvrijeme pa mi je ovaj rezultat u najmanju ruku začuđujući, kao i lista strijelaca. Ko je sastavio ovo čudovište od ekipe, stvarno zaslužuje neku nagradu.

 

Ono što sam gledao, ekipa Asvela u ovom sastavu nema nikakvu ideju u pozicionom napadu. Izgledali su baš kamenjarski. Kažu da se pobjedi u zube ne gleda, ali zaista mi je nejasno kako ovo nismo rutinirali. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, feanorlfc said:

Ali kako smo se lose rasporedili kod onog podbacivanja na kraju ( kad je Luka skakao). Pravo cudo kako je lopta ostala kod nas.

Vraćao sam snimak te situacije, Luka nije mogao da veruje da njegovi saigrači nemaju ideju kako da se postave. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nini3112 said:

Inace moram i da pohvalim minutazu Markovica,video covek da ne moze i nije puno igrao sa njim

Pefi je sam tražio izmenu posle 3 i po minuta u igri. Verovatno je bio neki konkretan razlog, da li povreda ili se nije osećao najbolje, videćemo. 
Mislim da će on biti primarni bekap plej, a Ivanović više u igri uz nekog od plejmejkera, jer on ne može da bude organizator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što se meni svidelo jeste, naravno Džonijeva partija. Kao što sam napisao jednom na potencijalni sastav ako bi Luvavu došao, za prvu petorku imamo jako dobre igrače i sa njima se može dosta dobro raditi. Problem nam je ta druga petorka koja kod Vlade niti je imala napad niti odbranu. Danas smo videli da ima neko iz druge petorke ko može da bude najkorisniji, tako da ne vidim razlog da se time počnu voditi i Dobrić i Petrušev na primer. 
Videlo se olakšanje kada je Luka davao izjavu na kraju i koliko im znači što su uspeli da vaskrsnu i da ne ponove ono što su do sada toliko puta ponovili. Ja sam lično ugasio prenos negde početkom 4/4 jer nisam mogao da gledam ponovo iste stvari, tako da kada su neki igrači po rečima Ivanovića klonuli, kako da ja verujem u pobedu?
Mora i može to mnogo bolje, kao što su rekli u izjavama, idemo da gradimo tim na ovome, dodamo jednog igrača, otpustimo 2-3 kojima se ne može naći uloga i to je to do februara, u februaru se valjda otvara novi prozor (tako sam razumeo Edina u podastu, izvinjavam se ako grešim) za dovođenje igrača, pa ako treba da se dovede neko što da ne, ali pod uslovom da se nađe prava uloga. Iskreno mislim da bi to jedno pojačanje uz par odlazaka skockalo tim da šljaka baš onako kako treba.
Što se nas tiče, kako vidimo, nama je najbitnije kada je klupa u pitanju da je tu neki trener za kog znamo da ne radi kako Čović kaže. Ne znam koliko je to ispravno ili neispravno, ali do sada se ispostavilo kao dobro. Lično mišljenje je da su sve titule do sada prvenstveno zasluga igrača na terenu, zatim stručnog štaba koji je vodio te igrače i na kraju takođe i uprave gde se nalazi i sam Čović. Tako da, na žalost, ne možemo njega da izbacimo iz jednačine naših uspeha, ma koliko god to neki želeli.
 

Spoiler

Ovi sa druge strane brda ne bi tu zaustavili hijerarhiju, ali to je na žalost jedinica koja čini naše društvo ovakvim kakvo jeste, ni oni nisu isključeni. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kenjanje po Nedovicu po difoltu, zato sto je kvalitetno placen, prelazi granice dobrog ukusa.

Da, decko nije u formi, da decko je hodajuca povreda, i cini mi se da je njegov strah od povrede, veci probem od samog zdravstvenog stanja, ali je i dalje vihor, i dalje je jedan od najeksplozivnij i najbrzih belih igraca na svetu. Onaj kos iz rolinga i onaj ulaz za pobedu ostali nasi igraci ni na igrici ne mogu da izvedu ( moze dileja Vildoza, kad se vrati na planet earth). Osim toga Nedovic igra iznenadjujuce odgovorno i racionalno, a Bogami i u odbrani daje sve od sebe.

Dakle sagledajmo siru sliku umesto sto se prikenjava reda radi

Edited by Gudura
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

To sto ostali nasi igraci ne znaju roling ili ulaz ne cini Nedovica boljim igracem nego sto jeste. Mislim, ako ga uporedjujemo sa Lazarevicem, Lazicem, Markovicem, onda jeste mamba.

Pored tog rolinga i ulaza imao je i 3-4 airbola od cega dva pri kraju, sutirao trojke 1/6..  U najboljem slucaju prosecna partija.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...