Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, Marcus said:

Zasto zlonamerno izmisljas da Vildoza nije pozdravio navijace sa ostatkom ekipe? 

 

https://www.instagram.com/reel/ClE1FVJo-DU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Na kraju snimka se vidi Vildoza sa desne strane

Onda moja greska, ali bolje da si mi rekao sto se tice ostatka mog komentara da li tu ima istinitosti. Ipak ste bilo full, imali ste jak naboj, a desilo se sto se desilo protiv desetkovane ekipe. Ubedjen sam da bi povratak Kuzmica znacio i povratak Falla, gde bi izgubili mogucnost preuzimanja. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Da iskoristim priliku kao neko ko je dosta osporavao Ivanovica, ne Duska, vec Nikolu - veceras je odigrao bas zrelo. Bilo ga je sa obe strane terena i nije upadao u one zute minute. Kad bi mogao tako non-stop da igra. 

A ja ću da iskoristim priliku kada je generalno odigrao dobro, da napišem da je igrao previše. Skoro 25 min, a to je jedno 10ak više nego što treba da bude maksimum. Ono što je radio dobro, radio je u tih do 15ak min, ostalih 10 je bio u stelt modu. Kao, u petorci je, ali niti igra s loptom, niti bilo kakav doprinos daje, nego eto, čisto da popuni broj.
Večeras je to dobro izgledalo, pogotovo što ni protivnik nije bio previše dobar, ali nema leba od nas ako on bude igrao ovoliko i dalje. Treba nam Vildoza kao glavni igrač i verujem da će tako i biti.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Lazić stvarno nema smisla više osim ako drastično ne popravi formu. U odbrani nije više ni delić onoga što je bio u prajmu a u napadu je klasičan igrač manje, bukvalno ne moraš da ga čuvaš nego da pomaže sa njega uvek. Kao nekog fudbalera da su stavili da igra evroligu.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic je igrao toliko samo iz razloga sto se Vildozi objasnjavalo da ne moze da igra kaubojsku kosarku sa kurcoboljom u odbrani. I meni je to skroz ok. Mozes biti prosecan igrac i mozes biti slab igrac, ali ako ne zelis da igras odbranu, neces ni igrati.

 

I to treba odmah da bude jasno.

 

Mi smo danas bili ofanzivno impotentni sto se kreative tice, ali je taj potez Duska bio dobar. Takve stvari se seku u korenu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Da iskoristim priliku kao neko ko je dosta osporavao Ivanovica, ne Duska, vec Nikolu - veceras je odigrao bas zrelo. Bilo ga je sa obe strane terena i nije upadao u one zute minute. Kad bi mogao tako non-stop da igra. 

Da, kad je igrao protiv Kartera od 180cm.  Koji sa 27 godina debituje u El. I Fica Covic bi se sasvim solidno pokazao. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jako bitna tekma u berlinu ako kanimo primirisati top 8.

imacemo i veliki broj navijaca, pobeda tu nas vraca u zivot totalno.

plus imamo makabi i virtus vezano kuci, lagano mozemo do 5-7 pred derbi.

 

trebace nam vremena, da se vidi sta dusko zeli od tima i da ga igraci skontaju, ali to ce svakako ici mnogo lakse uz pobede koje donose bolju atmosferu i samopouzdanje. 

samo napred, odraditi cibonu pa sve misli na albu.

 

dzoni je bio odlican, ako ne i jedini veceras da je bio dobar veci deo meca.

uz pobedu najpozitivnija stvar veceras, nadam se da ce povratiti samopouzdanje i poceti da igra kako ume.

 

sve u svemu najbitnija je vjera!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako neko može da okači kzš bilo bi lepo .

 

Džoni vcrs bolji od Vildoze i to na oba kraja terena. Kad bi uspeo da vrati samopouzdanje iz Pg mogao bi biti koristan.

Nedović već drugu tekmu igra prilično inteligentno za njegove standarde, one hero ball trice će početi da upadaju.

Dobrić van šuterske forme , načekaćemo se da počne da ubada čak i otvorene trojke.

Lazarević mora da igra, da je bio tu mogli smo da probamo sa Petruševim na 5 pogotovo protiv Fola. 

Holand i Martin pogotovo na šilbovanje, četvorka ili bek umesto njih.

Link to comment
Share on other sites

Dobar finiš, serija 14-2 u poslednja četiri minuta. Jedina dva poena primljena nakon Ivanovićevog nesmotrenog faula nad onim midgetom. 

 

Takođe, u poslednjih cca 6 minuta Asvel bez koša iz igre. U celoj četvrtoj nisu poentirali za 2, samo dve trojke što se tiče šuteva iz igre.

 

Tako da, u onoj nesrećnoj predstavi u II poluvremenu, bitno je da se ekipa konsolidovala i iščupala pobedu. Takođe, odigrana je generalno dobra odbrana u 4/4, sa tim i da se Asvel dosta ispraznio u trećoj, i fizički, ali ih pošteno i prosralo.

 

Prvo poluvreme dobro, sa tim da je razlika trebalo da bude veća. Par baš glupih i neodgovornih poteza u finišu prvog poluvremena.

 

Treća i prva polovina četvrte četvrtine čisto da nas podsete da ništa ne može preko noći i da ništa nije u redu, iako može tako ponekada da deluje.

 

Ne može se reći da se ekipa ne trudi, da nema energije, vidi se to ponajbolje i po 2nd chance poenima.

 

Radi se o lošim navikama, nedefinisanim ulogama i odgovornostima, jednoj lenjosti i inerciji i u odbrani i u narodu, nedostatku samopouzdanja.. jednostavno nedostaju svi fundamenti koji su od kritične važnosti da bi ova grupa igrača bila kakav takav tim.

 

Uvek je najbolje setiti se Simona. Čovek je u jednoj sezoni potpisao ugovor na 30 dana, bio ismevan (ja prvi), pogađao ivicu table protiv Partizana - da bi godinu dana kasnije bio jedan od nosilaca i jedna od učinkovitijih četvorki u EL. Zemlja i nebo. To je razlika koju gore navedeni elementi mogu da naprave.

 

Dakle, dobro je da se pobedilo, nije ni toliko loše da su sve loše stvari isplivale.. sa jednim zaključkom, ima mnogo da se radi. Pa da vidimo važi li za Ivanovića to što se priča.

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko je mislio da Nedovic moze da igra kao milion dolara cele sezone i da zameni Kalinica kao glavnog igraca se razume u kosarku ko Marica u kriv stojko.

Smrdi na nepotizam, kao i Raduljica, Simon, Rade Pet Rajli Jorovic..

Takodje bi Laza mogao da se baci malo vise na te borovnice a manje na kosarku ubuduce.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Lazić stvarno nema smisla više osim ako drastično ne popravi formu. U odbrani nije više ni delić onoga što je bio u prajmu a u napadu je klasičan igrač manje, bukvalno ne moraš da ga čuvaš nego da pomaže sa njega uvek. Kao nekog fudbalera da su stavili da igra evroligu.

 

 


U igri 1 na 1 ga bukvalno pretrcavaju, dok napad stvarno ne treba komentarisati.
Stvarno mi nije jasno dokle ce ga trpeti na stetu ekipe.
Dajte mu zahvalnicu neku i nek mase peskirom sa klupe do kraja sezone.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Nedović bukvalno razvio PTSP, kao da je došao sa fronta u Ukrajini, a ne da je povredio list.

 

U redu je liče, shvatili smo. Dovoljan signal je bio što si nakon Bajerna naglasio da si igrao više nego što je trebalo, pa zatim odbio do or die utakmicu za reprezentaciju. Ako sad možemo da ne pričamo više o najskupljem listu Evrope

Edited by medobrundo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šta nas čeka nadalje?

 

Trening, trening i samo trening..

 

Ovo je i dalje ekipa bez glave i repa, katastrofalno selektirana, sa igračima koji imaju gomilu maletene nepopravljivih mana.

 

Ivanović zaista mora da bude mag da ovo posloži da liči na bilo šta.

 

- Vildoza je klupiran jer je dva puta na na dalekometne šuteve odreagovao pogledom. Ja zaista ne znam da li u prvom mandatu kod Ivanovića to prolazilo, u ovom sam potpuno siguran da neće

- Nedović je i dalje rupa u odbrani a u napadu više štete no koristi, i kada se potpuno vrati u formu opet će glupost da nadvlada korist

- Petrušev je opet na 4 gde je najbeskorisniji. O nepostojećoj igri u odbrani ne vredi trošiti reči.. Duško, tu neka ti je Bob na pomoći

- Holand i dalje izgubljen u vremenu i prostoru

- Martin ljut što je beskoristan

- Lazić odigrao dobru utakmicu odbrambeno, više doneo no odneo

- Bentilu saopšteno da ipak nije Durent, nije vest primio sa radošću

 

- Ostali na svom nivou sposobnosti i znanja

 

Zaista želim Dušku svu moguću sreću (trebaće mu) da uradi nešto sa ovim čudom od tima. No, prase se ne goji pred božić, jako puno vremena je propušteno, za bitnije rezultate rada trebaće puno vremena koje nemamo. I to je cena Čovićeve gluposti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...