Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Izvini sto samo tebi odgovaram u vec nekoliko postova, ali se tako potrefilo, nije namera.

 

Odgovaraj mi koliko god hoces bez ikakvog ustrucavanja. Onaj koji ne zeli da bude ukljucen u diskusije na forumu, taj se ne registruje nego samo cita. Tako da, slobodno.

 

Moja poenta je da nikad niko nije ni rekao da se struka ne treba slusati vec da je postala precesta pojava da kod nas igraci nenormalno dugo odsustvuju, ili da se barem stvara slika prvo da je povreda laka a da posle ispadne da nije bas tako, i da za to nikako ne mogu biti krivi forumasi, jer oni nisu nista ni izjavljivali. Apel je da se kada se daje izjava ona daje odgovorno, a ne samo da bi se dala. A to koliko odsustvuju igraci Partizana me bas zabole, uz sve uvazavanje prema njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20. februar 2014.

 

Quote

 

Pacijent pretukao lekara

 

Pacijent pretukao lekara Instituta "Banjica". Incident se, posle kraćeg dijaloga, dogodio ispred lekarske ordinacije. Zbog napada razjarenog pacijenta, Boris Gluščević, lekar Ortopedske klinike na "Banjici", zadobio je hematom na glavi iznad levog uha.

 

 

Mutan je doca k'o Dunav. Nije taj video Mirotica osim na razglednici tv-u.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

20. februar 2014.

 

 

Mutan je doca k'o Dunav. Nije taj video Mirotica osim na razglednici tv-u.

 

I ostatak vijesti je zanimljiv.

 

Quote

Doktor kaže da pacijent nije imao zakazan pregled i da je tražio da mu se promeni stepen telesne povrede koju je ranije zadobio.

 

Znači, pacijent se žalio da Gluščević nije dobro procijenio stepen povrede. 

Stvari postaju jasnije.

 

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

   secam se kao verovatno i svi ovde 17.10.2013 dana kada amo posle dugo godina opet zaigrali El...protivnik Kuban sa par vrhunskih igraca, a kod nas jedini El video do tad Rasko Katic...secam se da sam razmisljao da bi castan poraz bio odlican epilog i desilo se da zamalo dobijemo...

 

  danas ne mogu da prihvatim da bi castan poraz bio dobar epilog...istorija nas je naucila da je sve moguce u ovakvom formatu i zato ne mogu da se ne lozim da dobijamo veceras...neka se vrati za proslu godinu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Istorija nas je naucila da svake trece godine dobijemo ovakvo gostovanje.

Bilo je nemoguce i kad smo bili mnogo jaci.

 

U zavisnosti koliko ce Efes da zapne, moze da bude mnogo ruzno.

I da bude, sta? 2 mec sezone za kompletno novu ekipu sa novim trenerom. Ne bi bio smak svijeta.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno prvo poluvrijeme, oni ocekivano stisli u drugom i uz ocigledno domacinsko sudjenje priveli lagano kraju.

 

Bilo je i dobrih i losih stvari, ipak vecina forumasa se izjasnila da je sve ispod 20 razlike odlicno, a pri tome smo bili konkurentni skoro 3 i po cetvrtine, ne mogu puno da zamjerim igracima.

 

Evidentno je da Petrusevu nedostaje dosta samopouzdanja i da jos nismo uigrani ali ne mogu da vjerujem sta sam sve procitao u live temi...

 

Puna podrska igracima i Vladi, nadam se da cemo prepoznati da im treba podrska i da napunimo dvoranu protiv Buducnosti i PAO.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo bilo toliko loše s obzirom da smo igrali bez 2 od 3 igrača (Nedović i Dobrić) koji, projektovano, donose najviše poena. Da nije bilo toliko lopti dodatih direktno u ruke protivnika bilo bi još bolje. S obzirom da je prva utakmica u Evroligi ove sezone i da smo igrali protiv šampiona Evrolige na njegovom terenu koji se pojačao sa jednim od najboljih igrača koji igraju u Evropi (Klajburn), ostajem pri stavu iz prve rečenice posta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...