Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, DameTime said:

 

Meni nikad nije bilo jasno pljuvanje Pefija ove dve sezone. Bilo je jasno je da je već na zalasku karijere, ali uvek je davao 100% na terenu. Nekad je to bilo dovoljno, nekad baš nije - očigledno su ga godine limitirale. Međutim ne spada u one za koje se može reći da se nisu borili na terenu. 

Mislim da je pljuvanje pre bilo usmereno sto je na zalasku karijere pa ni ne moze puno da doprinese. Tako da koliko toliko ja to vise vidim kao pljuvanje usmereno onome ko ga je doveo ili zadrzao nego ce samom Pefiju. On je uvek davao koliko je mogao i za to moze da ima samo postovanje od svih nas. O njegovoj karijeri i ulozi u reprezentaciji je kapiram izlisno govoriti. 
A Pefiju zelim sve najbolje u nastavku (zamalo da kazem karijere), nadam se da ce se i dalje drzati kosarke, pa da pocne da trenira neke nove reprezentativne defanzivce. 

Edited by Pacino
Nepismenost. Uloga, ulozi…
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

pri cemu ja nesto retko primecujem nedostatak borbenosti kod igraca zvezde / partizana ovih dana, vise nemogucnost da se odgovori nivou igre koja se trazi

 

Rekla bih da je bilo nedostatka borbenosti kod Petruševa i Nedovića u KKCZ, u nekim ključnim trenucima sezone. Svi ostali su mi delovali uglavnom borbeno, stanje regulare. 

 

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Apsolutno svako ko voli sport, sportsko ponašanje na i van terena, reprezentaciju, na kraju i Crvenu zvezdu, nema šta da zameri Stefanu Markoviću. Srce, želja, borba, požrtvovanost, disciplina, na svakom meču. Zaslužena penzija.

 

Slažem se od prve do poslednje reči. Jedna karijera za primer, što se tiče njegovog odnosa prema sportu i dresovima koje je nosio tokom iste. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, StiviKivi said:

Brate ti si baš pesimista ovih dana. Igraćemo EL u sledeće sezone. Duško će valjda da selektira taj tim ovo leto. Sumnjam da bi se gazda selio u Arenu da ne zna nešto više od nas. Biće i zanimljivih dolazaka definitivno , isto kao što je bilo i odlazaka. Nema potrebe da padamo sad u neke bedake i kuknjavu  pre vremena. To ćemo u Septembru. 

 

Tako se pricalo i da se sumnja da ce Petrusev da ode ako se KKCZ seli u Arenu.

 

Sustina uspeha lezi u kontinuitetu. Ovo da trener dodje i pravi sasvim novi tim, pa to nikome do sada nije uspelo. Sa razgradnjom ovog domaceg jezgra (Dobric, Petrusev, Markovic, pominje se i Mitrovic) postoje samo dve opcije. Ili ce ekipa epski da flopuje u EL (kao i sve ekipe sa vecinom potpuno novih igraca) i onda ce se ionako odustati od Arene ili ce Vucic epski da se ispruzi i da dovede najskuplja moguca imena (ali, to vidimo da nece biti slucaj jer ce biti dosta odlazaka).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

novac nije merilo, posto onda ni facu nije zasluzio isti (a jeste), vec cinjenica da je kao treci plej i ponekad trece krilo, obavio dosta vaznih atvari koje regularni treci plej/krilo ne mogu.

 

i imao je bitnu ulogu u tituli i na derbijima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jebiga sad, nije Pefi sam sebi dao tu kintu. Fakat je da je davao (energetski, kad je borbenost u pitanju) sve od sebe na terenu, koliko je mogao. Što ne bih mogla da kažem za neke mlađe, agilnije i skuplje plaćene od njega (khm Nedović khm). 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Jebiga sad, nije Pefi sam sebi dao tu kintu. Fakat je da je davao (energetski, kad je borbenost u pitanju) sve od sebe na terenu, koliko je mogao. Što ne bih mogla da kažem za neke mlađe, agilnije i skuplje plaćene od njega (khm Nedović khm). 

Treba razdvojiti dve stvari, jedna je ta da je Marković bio maksimalno borben u svakom trenutku i tu mu se nema šta zameriti.

Druga stvar je što je Marković jedan od primera pogrešne selekcije, jer je doveden bez bilo kakve potrebe i definisane uloge u timu, samo jer je domaći igrač, pa nek se nađe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

novac nije merilo, posto onda ni facu nije zasluzio isti (a jeste), vec cinjenica da je kao treci plej i ponekad trece krilo, obavio dosta vaznih atvari koje regularni treci plej/krilo ne mogu.

 

i imao je bitnu ulogu u tituli i na derbijima.

Itekako je merilo. Godinama trosimo resurse na pogresnim mestima. Da se taj novac preusmerio na prvog ili drugog pleja ili krilo treci ti ne bi ni trebao ili bi mogao uskociti neki klinac ponekad. Posebno u prvoj sezoni. U EL najcesce nije licio na igraca

15 minutes ago, DameTime said:

Jebiga sad, nije Pefi sam sebi dao tu kintu. Fakat je da je davao (energetski, kad je borbenost u pitanju) sve od sebe na terenu, koliko je mogao. Što ne bih mogla da kažem za neke mlađe, agilnije i skuplje plaćene od njega (khm Nedović khm). 

Nije naravno. Nije ni raduljica sam sebi dao, ni keselj, ni nedovic... svi odreda masno preplaceni.

Link to comment
Share on other sites

zamisli da smo preusmerili novac od dzonija i jaylen adamsa i pefija u dva kampaca. ima to smisla ali i ne ide bas tako

 

ja svakako ne mogu da krivim igraca sto je dobio novac, vec iskljucivo klub.

 

pefijev performans za treceg pleja je bio vise nego okej.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, TB Told said:

Treba razdvojiti dve stvari, jedna je ta da je Marković bio maksimalno borben u svakom trenutku i tu mu se nema šta zameriti.

Druga stvar je što je Marković jedan od primera pogrešne selekcije, jer je doveden bez bilo kakve potrebe i definisane uloge u timu, samo jer je domaći igrač, pa nek se nađe.

 

12 minutes ago, Nate said:

Nije naravno. Nije ni raduljica sam sebi dao, ni keselj, ni nedovic... svi odreda masno preplaceni.

 

To je druga priča, što kaže uini ne može se igrač držati odgovornim što je dobio novac koji je dobio, već samo klub. S tim u vezi, pošto je Pefi okončao karijeru, mišljenja sam da pre treba napisati koju lepu reč o njemu (jer je stvarno kao igrač za respect), nego opet ponavljati kako je bio deo pogrešne selekcije. 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nate said:

Ali treci plej ne kosta toliko koliko je kostao pefi.

Gde to piše :classic_smile: igrač se skautira od strane kluba, potpiše se ugovor sa njim i to je to.

Ako su pogrešili to ide na njihovu dušu, igrač je čist ... uvek.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Prema saznanjima MaxBet Sporta dva domaća košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana prijavila su trenera Duška Ivanovića Udruženju igrača Evrolige (ELPA)! Smetali su im intenzitet rada i dužina treninga koje je sprovodio Ivanović.

 

Ta prijava je uručena ELPA-i oko mesec dana pre finalne serije sa Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Prema saznanjima MaxBet Sporta dva domaća košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana prijavila su trenera Duška Ivanovića Udruženju igrača Evrolige (ELPA)! Smetali su im intenzitet rada i dužina treninga koje je sprovodio Ivanović.

 

Ta prijava je uručena ELPA-i oko mesec dana pre finalne serije sa Partizanom.

Pa dobro. S obzirom da smo ove sezone bili bezmuda ekipa ovo me i ne čudi. 

Sad još više želim Duška za trenera i da sklopi tim ratnika a ne mekušaca. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Benito said:

Prema saznanjima MaxBet Sporta dva domaća košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana prijavila su trenera Duška Ivanovića Udruženju igrača Evrolige (ELPA)! Smetali su im intenzitet rada i dužina treninga koje je sprovodio Ivanović.

 

Ta prijava je uručena ELPA-i oko mesec dana pre finalne serije sa Partizanom.

I treba,jos jace da treniraju.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Benito said:

Prema saznanjima MaxBet Sporta dva domaća košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana prijavila su trenera Duška Ivanovića Udruženju igrača Evrolige (ELPA)! Smetali su im intenzitet rada i dužina treninga koje je sprovodio Ivanović.

 

Ta prijava je uručena ELPA-i oko mesec dana pre finalne serije sa Partizanom.

Ajde, Nedo, kazi nam ko je jos s tobom cinkario 😂

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Kontam da je mozda jedan od te dvojice Luka Mitrovic, mada bio je kapiten i dugo je u Zvezdi da bi radio protiv svog kluba.

 

Bas mi deluje bezveze ova vest, a s obzirom da je MaxBet objavio postoji debela osnova za sumnju u istu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, necke said:

Filip-Petru%C5%A1ev-374x250.png?x17868

 

Joj, ja se izvinjavam, ali ima jedna stvar na koju sam se zagrcnula. Naletela sam na tvit gde (pretpostavljam) navijač KKCZ nabraja šta su sve radili igrači KKP na terenu u G5 i postavlja retoričko pitanje - šta je uradio Petrušev? I neko mu odgovori - prijavio ih policiji.

 

Ok, izaći ću sama :lol_2:

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, necke said:

Kontam da je mozda jedan od te dvojice Luka Mitrovic, mada bio je kapiten i dugo je u Zvezdi da bi radio protiv svog kluba.

 

Bas mi deluje bezveze ova vest, a s obzirom da je MaxBet objavio postoji debela osnova za sumnju u istu.

Jer je uvek ranije bio pouzdan izvor informacija?

 

da li se vi sprdate kad pisete ove gluposti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

 

Joj, ja se izvinjavam, ali ima jedna stvar na koju sam se zagrcnula. Naletela sam na tvit gde (pretpostavljam) navijač KKCZ nabraja šta su sve radili igrači KKP na terenu u G5 i postavlja retoričko pitanje - šta je uradio Petrušev? I neko mu odgovori - prijavio ih policiji.

 

Ok, izaći ću sama :lol_2:

A meni je sto se pravi bad guy od Petruseva tj zrtve a glorifikuje nasilnik.Jbg.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...