Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Zanimljiv intervju predsednika. Pominjao je parter B i kruskolike tipove iz njega, reprezentaciju i kako neki prave medijske spinove, a ako uopste imaju trenutno jednog igraca za repku (u ovome je u pravu), kako se KSS raspao (i u ovome je u pravu), kako stalno kukamo o buducnosti kosarke, a koji ce nam trener ostati za 5 godina,a ko ne dajemo sansu mladima. Od talentovanih trenera je rekao za VJ i za Nenada (nije mogao da se seti prezimena, pa rekao iz trener iz FMP-a). Izjavio je da je jedino Nedovic upitan za repku, jer izlazi iz povrede, ali da ce se veceras skidati.

Eto, toliko od mene, pa vi gledajte ako hocete.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Taman sam se pitao šta nam još fali da cirkus bude kompletan i da, to je to, igrač koji propušta utakmicu zbog Covida. 

 

Vjerovatno prvi slučaj ove sezone.

 

To je zaradio na svadbi, skoro sigurno.

 

Fun fact; korona soj u Gani nije identičan ovome koji preovlađuje ovde, tako da antitela od vakcine/preležane bolesti još manje štite nego što je to obično slučaj, tako da postoje šanse da još neko pokupi ili je već pokupio :default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

To je zaradio na svadbi, skoro sigurno.

 

Fun fact; korona soj u Gani nije identičan ovome koji preovlađuje ovde, tako da antitela od vakcine/preležane bolesti još manje štite nego što je to obično slučaj, tako da postoje šanse da još neko pokupi ili je već pokupio :default_coffee:

Mislis na svadbi koja je bila pre 10 dana? To je bas nategnuto, pogotovu sto je u medjuvremenu bio u Spaniji, a oni su tada zahtevali negativan PCR za ulazak. Ispoljavanje simpotoma je sa starim sojem bilo 5 dana, a sa ovim novim do 3 dana. Sa novim sojem, ako nemas posledice imas odobrenje da se vratis u kolektiv vec posle 5 dana. Na AO ce biti dozvoljeno i zarazenim igracima da igraju.

Link to comment
Share on other sites

A da Nedovic odigra koji minut za nas prvo? 

Ili cemo od reprezentacije do reprezentacije da ga oporavljamo o nasem trosku?

O cekanju i frustraciji oko toga, bolje da ne pisem.

A i ti Pesicu sismisu matori, sad ti odgovara Nedovic, a dok si bio u Zvezdi zabavljao si narodne mase sa Filipom Covicem u finalu PO.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

 

OAKA prima 19k gledalaca.

protiv monaka: Round 4, 21 Oct 2022, Oaka Altion, Attendance: 6113

 

inače, radonjić ima 1-4 ali zvezda za 0-5 treba sve da otpusti, pošto je bila 6x prvak evrope.

6113 gledalaca je pun Pionir. Koliko god da slaze to nece imati ove sezone.

 

Da se ne ponovljam o rosterima, trenerima, upravi i lopovluku koji je svake sezone sve veci.

 

Razmisljanje ti i jeste average serpsko jer eto pokusavas da poredis PAO i Zvezdu i uvek ce se naci veci gubitnik.

 

Nebitan je Radonjic na ovoj temi..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Урош19 said:

А јел неко осим рандом твитераша и факинг републике објавио за цовид па су сви сигурни да је тачан инфо за Бентлија?

Čini mi se i maxbet 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

6113 gledalaca je pun Pionir. Koliko god da slaze to nece imati ove sezone.

 

Da se ne ponovljam o rosterima, trenerima, upravi i lopovluku koji je svake sezone sve veci.

 

Razmisljanje ti i jeste average serpsko jer eto pokusavas da poredis PAO i Zvezdu i uvek ce se naci veci gubitnik.

 

Nebitan je Radonjic na ovoj temi..

Nije.

 

 

 

 

Bonga ce mozda debitovati protiv nas veceras,dobar igrac.Za Betnila je maltene sigurno,vidim kvote na nas lete u nebo od jutros dakle...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nije.

 

 

 

 

Bonga ce mozda debitovati protiv nas veceras,dobar igrac.Za Betnila je maltene sigurno,vidim kvote na nas lete u nebo od jutros dakle...

,,The official seating capacity of the arena is 8,000", ali ako svuda tako malo sakrijemo cinjenice dodjemo do nekih neistina, a onda u to ubedjujemo sve ostale. Znaci problem je 0:5, a nije problem 1:4. Ne prica se o budzetu ta dva tima i kako je tu pobedu izborio sa glupim greskama Ivanovica inace bi i tu bio poraz.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

average serpsko

Devil jednom ode na politiku i zaboravi srpski, e moj Devile, videla žaba…

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Za Betnila je maltene sigurno,vidim kvote na nas lete u nebo od jutros dakle...


Može Brane da odigra koji minut i na 4, neće se toliko osetiti odustvo Bentila, nego ko će da igra na ostalim pozicijama dok Laza glumi četvorku, možda on i Lazarević da se rotiraju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Fun fact; korona soj u Gani nije identičan ovome koji preovlađuje ovde, tako da antitela od vakcine/preležane bolesti još manje štite nego što je to obično slučaj, tako da postoje šanse da još neko Nedović pokupi ili je već pokupio

 

Ispravio sam ti ovo :default_coffee:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

6113 gledalaca je pun Pionir. Koliko god da slaze to nece imati ove sezone.

 

Da se ne ponovljam o rosterima, trenerima, upravi i lopovluku koji je svake sezone sve veci.

 

Razmisljanje ti i jeste average serpsko jer eto pokusavas da poredis PAO i Zvezdu i uvek ce se naci veci gubitnik.

 

Nebitan je Radonjic na ovoj temi..

Kako je 6000 pun Pionir ako mozes da objasnis?

Link to comment
Share on other sites

Quote

Bentil je u četvrtak naveče imao povišenu temperaturu i sumnjalo se da ima kovid 19. Srećom, test je pokazao da je negativan. To znači da će trener Vladimir Jovanović moći da računa na njega u pohodu na prvu evroligašku pobedu ove sezone.

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Prosle sezone sam uspeo da odem na oko 20ak utakmica, svaki put smo pobedili kada sam isao.

Danas sam prvi put u mogucnosti da odem ove sezone, tako da se nadam da ce tradicija od prosle sezone da se nastavi.

Ako neko nema kartu, imam viska sezonsku za tribinu C mogu da ga uvedem.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...