Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, Kankkunen said:

Ma briga njih za Jovanovića, sebe pravdaju. Kola se obično slome na onom ko je najmanje kriv, tako je i ovde na forumu.

Na kraju će većina popiti priču koja se servira i teraj dalje.

 

Ma jasno da im nije bitan

Ali ko jos komentarise odluke trenera, ko je koliko igrao i kada

Jasno da i njima samima bodu oci

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Redstar0356 said:

Drago mi je da je rekao da poslednju tacku na ugovor stavljaju doktori i da se raspitujy o svim mogucim rizicima od povreda. 

 

Jos nam fali da u ovakvoj situaciji ne razmisljamo tako pa da nam glavni igrac jos nije zaigrao ni pet minuta a vec je novembar.

To je rekao za dovodjenje igraca. A Nedovic je bio zdrav kad je dovodjen.

 

E jbg sad, druga stvar je oporavak igraca i vracanje u ritam. Tu nesto skripi ali nije o tome pricao u tom delu teksta (mada jeste u nekim drugim delovima). 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kooineeperk said:

To je rekao za dovodjenje igraca. A Nedovic je bio zdrav kad je dovodjen.

 

E jbg sad, druga stvar je oporavak igraca i vracanje u ritam. Tu nesto skripi ali nije o tome pricao u tom delu teksta (mada jeste u nekim drugim delovima). 

Koliko sam ja razumeo, traze od bivsih timova i gledaju celokupnu istoriju povreda i na osnovj toga odlucuju.

Link to comment
Share on other sites

Pa coach Vlada je jedino kriv što je prihvatio poziv, mada realno da li bi iko odbio zvezdu ili partizan ako planira da se ozbiljnije bavi trenerskim poslom? Znamo mi svi dobro ko je stvarno kriv za sve sto ne valja u klubu, to može samo biti onaj koji se za sve pita a na kraju će se kola opet slomiti na treneru i biće u fazonu eto mi smo imali najbolju nameru, 3-godišnji ugovor…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, goldberg said:

Trenutno imamo sledece igrace prijavljene za ABA ligu:

 

Vildoza, Adams, Ivanovic, Markovic

Nedovic

Dobric, Lazic, Holland, Lazarevic

Bentil, Ilic

Martin, Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Kuzmic

 

+ juniori: Topic, Gacic i Djokovic, dakle 16+3 = 19

Veci roster nego u FKCZ. Zajebali i Mrkelu...

Link to comment
Share on other sites

Simptomatično je da Dozet u ovom podugačkom intervjuu -- u kojem se dosta poziva na prethodne zasluge, podseća na dve uzastopne triple krune, ukazuje na postojanje sistema, a zarad poruke da navijači treba da imaju poverenja i vere -- ipak nekako zaboravio da i jednom jedinom rečju spomene čoveka koji je sve to omogućio i stvorio. Dejana Radonjića. Da je on danas tu, ja ne bih imao sumnju da bi ovaj KKP opet ostao kratkohg daha i rukava, te da treba verovati u "proces". Kako verovati bilo kome u klubu koji u 2022. godini dovede Raduljicu kao pojačanje, a zatim ga startuje protiv Tavaresa!? To je red flag. Kao kad bi devojka imala poverenja da je dečko kojeg je upoznala normalan, nakon što je poveo mamu na prvi sastanak. 

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Kako verovati bilo kome u klubu koji u 2022. godini dovede Raduljicu kao pojačanje, dao mu da sutira slobodno za tehnicku a zatim ga startuje protiv Tavaresa!? To je red flag. Kao kad bi devojka imala poverenja da je dečko kojeg je upoznala normalan, nakon što je poveo mamu, psa i bivsu, i obukao kosulju na kratke rukave na prvi sastanak. 

 

 

popravio sam ti ovo ... 

 

 

Stos intervjua mi super vi govna sa drustvenih mreza, trust the proces, mozda smo i gresili al to su minorne stvari, Dusana Alimpijevica oterali iz kluba (samo ne rece ko verovatno navijaci) Radonjic sprzio (tim recima) kredit koji je imao, mlad tim srposka osnova, bas mlad tim, bas nasi igraci, bas Srbi, domaca osnova, Nemanja Nedovic dete Crvene Zvezde i nas reprezentativac, drugi imadu pare mi jok. Dolaze zato sto imamo koncept.... 

...

...

...

drugim recima, imate i imamo srecu da smo drzavno preduzece jer da smo privatno i da neko daje svoje pare za ovu zajebanciju ni ja ni mnogi ne bi bili ovde gde smo jer se kod privatnika greske placaju a nerad i blejanje ne nagradjuju. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svi smo mi stručnjaci iz fotelje i generali posle bitke.
Ok...ali to se "na prvu loptu" može odnositi na kritiku dovodjenja Džonija i hrabar potez rizikovanja sa Adamsom...ali za ostale wtf poteze kluba ovde smo imali bar 2/3 većinu u osudi istih....još od guzatog juniora, Kešelja, Koloma, Terija, pa preko Cirbesa, produžavanja pa liferovanja već prežaljenog Vajta i sada trogodišnji Nedara...i zimzeleni Raduljica. Koliko znanja o ovom sportu treba imati da te potpise prepoznaš kao ili ultra rizične ili koncepcijski besmislene. Meni je nakon Filipa, bez presedana bilo čekanje zadriglog Koloma 3 jebena meseca dok se mi raspadamo na pleju i sada ovaj prezadnji potpis 110 kila mikijevog almanaha kao petog centra u nizu. Nadam se da nećemo više nikog od igrača dovoditi jer i ovo do sada je aprijatno po svim parametrima. Nema slobodnog ozbiljnog trenera na vidiku jer kada izgugla roster CZ...ostaće na birou i do kraja sezone ako mora.






  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tesko je nekako navijati za nas, iako se licno svojski trudim da se sazivim s ekipom. Izgledamo kao oni ruski bogatuni sto su kad god znali da napucaju 15 igraca (ili Makabi u skorije vreme), a onda em igraju kurac od basketa, em na kraju osvoje djoku.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

Simptomatično je da Dozet u ovom podugačkom intervjuu -- u kojem se dosta poziva na prethodne zasluge, podseća na dve uzastopne triple krune, ukazuje na postojanje sistema, a zarad poruke da navijači treba da imaju poverenja i vere -- ipak nekako zaboravio da i jednom jedinom rečju spomene čoveka koji je sve to omogućio i stvorio. Dejana Radonjića. Da je on danas tu, ja ne bih imao sumnju da bi ovaj KKP opet ostao kratkohg daha i rukava, te da treba verovati u "proces". Kako verovati bilo kome u klubu koji u 2022. godini dovede Raduljicu kao pojačanje, a zatim ga startuje protiv Tavaresa!? To je red flag. Kao kad bi devojka imala poverenja da je dečko kojeg je upoznala normalan, nakon što je poveo mamu na prvi sastanak. 

 

Sve 5 i sve si u pravu, samo ako moze objasnjenje kakve je igracki razlika Raduljica 2022 i Cirbes 2021

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Tesko je nekako navijati za nas, iako se licno svojski trudim da se sazivim s ekipom. Izgledamo kao oni ruski bogatuni sto su kad god znali da napucaju 15 igraca (ili Makabi u skorije vreme), a onda em igraju kurac od basketa, em na kraju osvoje djoku.

Klub koji ne zadrzi ni jednog faktora ekipe koja je ispunila sve cljeve kluba,klub koji je primoran na kompletan rebuild i koji dobija neki novac tek 2 nedelje posle pocetka sezone,kada smo se oprostili od Top 8 i skoro sutnili trenera, je toliko daleko od ruskih bogatuna i Makabija da je totalno smesno sta pises.Makabi napravi avion roster sedam dana posle pocetka prelaznog roka a mi do avgusta cekamo trenera jer svi beze glavom bez obzira od ovih uslova.

 

Pa i Dozet valjda zna da je samo trebalo ostaviti vecinu nosioca od prosle godine i malo nadograditi a ne dovesti  10 novih igraca,dovesti totalno zelenog trenera i dovesti kengura kosarkasa na najbitnijoj poziciji u timu pa ti posle pobedi EL utakmicu sa Ivanovicem na 1.

Postoje mnogi uslovi,mozda i presudni koji uticu na roster koji mnogi ovde ne vide ili ne zele da vide.

Lako je jedne sezone ispasti doktor kao Alba a prethodnih 10 biti non faktor,da smo mi tako poslovali bili bi u razigravanju za Fibinu Ligu sampiona,uzgred ne znam ni kako se Alba kvalifikovala u EL.

Lako je dovesti igraca Barse na pleja umesto nekog iz NBL poput Adamsa  pa ispasti trener/skaut.

Tadodje,lako je i ne odluciti se za Raduljicu pa je opet tu.Ima ova prica mnogo vise slojeva no sto ljudi misle i prikazuju.

A i ima jos mnogo i da se igra pa vec ljudi otpisuju sve moguce uspehe.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

kaže SD samo Panata nam je propust za sada...OK ima smisla.

samo gledajući ovaj uvek žilavi Žalgiris kako igra u gostima...

postavlja se pitanje koga smo mi na početku sezone sa ovim rosterom i trenerom planirali da dobijemo kao zicer?

a koga planiramo sada kada nas je stvarnost ujela za dupe?

Nama Panata može da ostane jedini propust i pri rezultatu 1-11.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

kaže SD samo Panata nam je propust za sada...OK ima smisla.

samo gledajući ovaj uvek žilavi Žalgiris kako igra u gostima...

koga smo mi na početku sezone sa ovim rosterom i trenerom planirali da dobijemo kao zicer?

Nama Panata može da ostane jedini propust i pri rezultatu 1-11.

 

 

koji protivnik osim panate doma je bio ocekivan da se dobije sa nedovicem od 30mins? niti jedan, that much is true.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...