Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dobro, eto malo pomaka u dobrom smeru, što se konferencije tiče i iskreno se nadam se će ih biti manje i da nećemo čuti nikakve gluposti za vreme PO Aba lige 

Ako uspeju da ostave Campazza,to je već veliki korak ka nečemu ozbiljnijem dogodine

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Tamburinjo said:

A i dalje nije objasnio zasto Kampaco nije registrovan tj sta je uzrokovalo kaznu EL. Dugovanja od 3 miliona? Pa ih je odjednom resio na cudesan nacin. 

pa nije cudesan, objasnio je lepo

precednik mu poslao 2 nova sponzora, od kojih je uzeo pare unapred za 2 god kako bi isplatio dugove za proslu

i takvog coveka ste nasli da blatite

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi dobijemo Fener za početak. Smeta mi priča da je ta utakmica nebitna, imaju bar 3 jaka razloga da se dobije.

 

1. Pobjedom dolazimo do polovičnog učinka i najboljeg skora od kako postoji ovaj sistem, ako ne griješim

2. Pumpamo samopouzdanje pred nastavak aba lige

3. Pomažemo drugom srpskom klubu da dođe do lakšeg protivnika u plej ofu i plasmana na F4

 

Možda sam nešto zaboravio ali i ovo je dovoljno razloga da se napadne Fener svim silama.

  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Da mi dobijemo Fener za početak. Smeta mi priča da je ta utakmica nebitna, imaju bar 3 jaka razloga da se dobije.

 

1. Pobjedom dolazimo do polovičnog učinka i najboljeg skora od kako postoji ovaj sistem, ako ne griješim

2. Pumpamo samopouzdanje pred nastavak aba lige

3. Pomažemo drugom srpskom klubu da dođe do lakšeg protivnika u plej ofu i plasmana na F4

 

Možda sam nešto zaboravio ali i ovo je dovoljno razloga da se napadne Fener svim silama.

4. Dobijamo više novca za bolji plasman

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sector said:

Da mi dobijemo Fener za početak. Smeta mi priča da je ta utakmica nebitna, imaju bar 3 jaka razloga da se dobije.

 

1. Pobjedom dolazimo do polovičnog učinka i najboljeg skora od kako postoji ovaj sistem, ako ne griješim

2. Pumpamo samopouzdanje pred nastavak aba lige

3. Pomažemo drugom srpskom klubu da dođe do lakšeg protivnika u plej ofu i plasmana na F4

 

Možda sam nešto zaboravio ali i ovo je dovoljno razloga da se napadne Fener svim silama.

Ova treca tacka pre svega

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Je li ovo znači da Čović ostaje i sledeću sezonu?

Je li ovo znači da će se Ljubica seliti iz Pionira u Arenu?

Hoće moći dupli program, mi od 19 h partizani od 21 h, iste sudije, isti zapisničari, stednja na troskovima?

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

"Prošle godine smo osvojili triplu krunu tako što smo ostali dužni igračima i trenerima oko pet plata. U skladu sa tim smo komponovali tim za ovu sezonu"

 

Meni je ovo apsolutno tragicno, cisto da se znaju polazne tacke na pocetku sezone. Sampionski tim se raspada zbog dugova, nista se ne prepusta slucaju. Odlaze Kalina i Radonja, dok se  komsiluku koji nista nije osvojio i koji bojkotuje drzavno takmicenje placa WC, zadrzava ceo tim i dovode top3 EL pojacanja, uz ostale pogodnosti i toleranciju za porez od sedam milki.

Kasnije kada se videlo da cemo biti pokretni cirkus i nama se namacinju sponzori, kada je brod za nesto ozbiljnije vec otplovio i kada smo vec na crnoj listi EL zbog neplacanja igraca. 

 

  • Like 27
  • Thanks 6
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

slažem se potpuno oko marketinga KKCZ ali sam siguran 100% da strašni o'stoja nikakvih ličnih zasluga za uspeh KK Partizan nema pa tako nema ni u marketingu, njegov kvlitet je samo što zna da sluša i ne pravi se pametan. Istina nije to baš zanemarljiv učinak ali kad bi zavisilo samo od njega ne bi mu klub imao više od 8 igrača u ovom trenutku.

lik da mu se sutra naredi u Glavnom stožeru naprdnjaka prešao bi da vodi KKCZ bez ikakvog blama

 

Pa zar to ne treba da bude glavna karakteristika? Uvek pri ovakvim pricama moram da se ogradim jer botovi skoce pa kazu jao vidi velica Ostoju, sto me bas zamara, al mora se zbog kretena rok sluzbe sta ces. Ostoja i Covic su ista dva 

lopova koji iz istog centra dobijaju naredjenja. Kako bi jedan vodio KKCZ tako bi i ovaj drugi najgoreg neprijatelja i coveka sa kim se sudio i pljuvao preko medija doveo u klub na dve godine i sedeo pored njega na utakmicama...oh wait. 

 

A ako cemo u sitna crevca ako botovi kazu pogledajte koliko trofeja imamo za vreme Covica, i ako se ti trofeji pripisuju delom i njemu pa fer je i prema posumljenom oku sokolovu reci za vreme njegova mandata napunio lik arenu na Aba utakmici. 

 

 

I da pokusam i po poslednji put jer samo se ponavljam kao Goldberg, Nebojsa Covic je imao puno godina da KKCZ stvarno postavi kao instituciju kosarkasku na Balkanu. Nije uspeo. Nije imao dostojnog protiv kandidata ni unutar kluba ni unutar regiona. Ni na terenu. Ni po finansijama ni po navijackoj brojnosti a u jednom momentu ni po hajpu koji je bio oko KKCZ. Nebojsa Covic je to kao i svaka secikesa za lokalnu upotrebu to vreme iskoristio za lecenje frustracija sa sitnim neprijateljima, ostvarivanjem familijarnog sna plejmejkera u EL, i otvaranja bespotrebnih frontova na mnogo strana, sta mnogo na svakoj mogucoj. Dok su mnogi postajali nepozeljni u i oko KKCZ postali su nam pozeljne gusle, papci, zastave sa Andjusom, kzs gde se targetira Laki kao najveci problem kluba, instagram stranice pandani Tegeltiji, botovi na mrezama da prave kontra tezu fasisti sa tegigarde, svadje sa svim menadzerima, sadasnji ministar infrastrukture (valjda) u lozi, lik koji je umalo ugasio isti taj klub se docekuje mestom u lozi. Dok je takva atmosfera i takvih ljudi oko kluba tu meni npr nije mesto. Jedino sto me drzi da gledam je sto bas bas bas mnogo volim kosarku i neka prva secanja na sport su mi Crvena Zvezda i neki davno vec zaboravljeni uspesi i timovi. 

 

KKCZ je mogao biti stabilan Evroligas sa ovakvim ili onakvim uspesima u EL to na kraju i zavisi od mnostva faktora, ali sve ono sto zavisi od nas i kluba je ruinirano i stavljeno u sluzbu samo jednog coveka i lecenje njegove sujete kroz kosarkaski klub. Njegove licne svadje sa vrhom Aba lige, sada KLS-a, Bodirogom, Savicem, Zvezdanom Terzicem i tako sa kasom FK-a na veliku zalost, a po sopstvenom priznanju i sa najmocnijim menadzerom Raznatovicem stete klubu mnogo vise nego sto stete njemu. Ne znam da li vlasnik Virtusa gostuje na tv svakih nedelju dana i targetira Djordjo Armanija kako je izlapeo i kako su svi protiv njega.

 

A bukvalno su baby steps u pitanju, nikakav visoka ekonomija i filozofija. Samo nemoj pustis Sinana Sakica i Baju pre utakmice. Prosto. Nemoj krivis navijace sto kazu Filip Covic nema kvalitet za CZ, nisu oni krivi sto nema pojma nego ti sto ga preko vajnog Tomica guras u EL gde nema sta da trazi. Ali mnogo je lakse uvek nekoga drugog okriviti za sopstveni neuspeh i nesposobnost nego se zagledati i pokusati da promenis nesto za ubuduce kako bi svi pa i ti bili na dobitku. 

Tako i tvoj odgovor gde si vidno kao i vecina zvezdasa salty zbog pune Arene... Ostoja je sns krpa nema on pojma, naravno da nema druze, da nije u sns bio bi ili u zatvoru ili umro od gladi, i nema pojma u kosarci samo za razliku od Covica koji je kameleon samo politicki Ostoji ne smeta drugi plan da li ce mu to biti dovoljno za uspehe videcemo ja se nadam da nece. Dok smo mi morali da citamo kako nas je Radonjic kanalio svih ovih sezona i trazio nerazume uslove dok dan danas placamo ceh dovodjenja Mekela, niko a kad kazem niko mislim Nebojsa Covic jer se niko drugi i ne pita u klubu nije gledao mesec dana unapred jer ko ce gleda dugorocno daj sada osvojim nesto pa gostujem svaki dan i nasladujem se. 

Secam se kada smo pukli od Buducnosti da ga nije bilo 6 meseci na tv.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

"Prošle godine smo osvojili triplu krunu tako što smo ostali dužni igračima i trenerima oko pet plata. U skladu sa tim smo komponovali tim za ovu sezonu"

 

Meni je ovo apsolutno tragicno, cisto da se znaju polazne tacke na pocetku sezone. Sampionski tim se raspada zbog dugova, nista se ne prepusta slucaju. Odlaze Kalina i Radonja, dok se  komsiluku koji nista nije osvojio i koji bojkotuje drzavno takmicenje placa WC, zadrzava ceo tim i dovode top3 EL pojacanja, uz ostale pogodnosti i toleranciju za porez od sedam milki.

Kasnije kada se videlo da cemo biti pokretni cirkus i nama se namacinju sponzori, kada je brod za nesto ozbiljnije vec otplovio i kada smo vec na crnoj listi EL zbog neplacanja igraca. 

 

+ ovaj mastermind koji je sve navedeno osmislio dovodi Adamsa, stavlja mu aditive u hranu da bi izgledao mrtvo na terenu, zatim ga otpusta, zatim salje prijavu EL u ime Adamsa evroligi, zatim dogovara sa Sten Kroenkeom da se otpusti Kampaco, zatim dovodi Kampaca, zatim sa Glikmanom sredjuje najduzu zabranu za nas, zatim sredjuje da Kampaco pocne da igra, zatim Ulanovasu stavlja suspstancu iz filma Limitless u pice pred tekmu sa nama, zatim pri kraju 3/4 sa Albom drogira nase igrace hemijskim oruzjem koje stoji ispod klupe za rezervne igrace, zatim u Minhenu i Atini koristi istu supstancu pocetkom 4/4 jer se pokazala odlicno, i na taj nacin kompletira ovu sezonu onako kako je i zamislio u junu prosle godine…

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Clash said:

Je li ovo znači da Čović ostaje i sledeću sezonu?

Je li ovo znači da će se Ljubica seliti iz Pionira u Arenu?

Hoće moći dupli program, mi od 19 h partizani od 21 h, iste sudije, isti zapisničari, stednja na troskovima?

 

 

 

cat-bruh.gif

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Benito said:

Drugari ako sledece sezone gosn sujeta ostane u Zvezdi, ja se odjavljujem dok ne dodju neka bolja vremena i bolji ljudi. Stvarno je postalo mucno gledati sve ovo.

Taj nadimak je već zauzet, moraš smisliti novi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav sad dug za poreze od 2 mil EUR?

Evo, ukucao sam "Čović, dug, porezi" i izašla mi vijest od 14.02.2023. gdje kaže da je dug 600-700k EUR ali se ipak ispravio u tekstu pa je rekao da je dug ipak malo veći tj. da je 1 mil EUR (ono kad je pričao o nekoj "nervoznoj Miri"). A pasus počinje izjavom da Zvezda prema državi nikad nije imala veći dug od 100k EUR. 

Ja se stvarno svaki put iznenadim kad vidim koliko je ovaj lik jadan i koliko su za njega lični interesi jedina relevantna stvar bilo kada i bilo gdje.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bosMan_jr said:

+ ovaj mastermind koji je sve navedeno osmislio dovodi Adamsa, stavlja mu aditive u hranu da bi izgledao mrtvo na terenu, zatim ga otpusta, zatim salje prijavu EL u ime Adamsa evroligi, zatim dogovara sa Sten Kroenkeom da se otpusti Kampaco, zatim dovodi Kampaca, zatim sa Glikmanom sredjuje najduzu zabranu za nas, zatim sredjuje da Kampaco pocne da igra, zatim Ulanovasu stavlja suspstancu iz filma Limitless u pice pred tekmu sa nama, zatim pri kraju 3/4 sa Albom drogira nase igrace hemijskim oruzjem koje stoji ispod klupe za rezervne igrace, zatim u Minhenu i Atini koristi istu supstancu pocetkom 4/4 jer se pokazala odlicno, i na taj nacin kompletira ovu sezonu onako kako je i zamislio u junu prosle godine…

Nisam bas najbolje razumeo tvoju poentu.

Pisao sam o resursima na raspolaganju na pocetku sezone, a ne o upravljanju tim resursima, koje je bilo lose do katastrofalno.

Mozemo da diskutujemo i o tome, koliko je Covic napravio wtf poteza za koje na zalost nece odgovarati, ili o tome da li je Dusko mogao manje ili vise da postigne sa ekipom koju je imao na raspolaganju.

To je odvojena stvar od toga u kakvoj smo finansijskoj situaciji bili na pocetku sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...