Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Campazzo / Marković (još bolje Jović) / (Topić)

Nedović / Hollins / (Lazić)

Hanga / Dobrić / Lazarević

Petrušev / Polonara / (Ilić)

Tobey / Martin / Mitrović

 

bi imho bila super varijanta, koja ne bi bila ništa skuplja od ovoga što imamo sad

 

ili nešto skromnije:

 

Henry / Jaramaz / (Topić)

Nedović / Hollins / (Lazić)

Ojeleye / Dobrić / Lazarević

Petrušev / Bentil / (Ilić)

Enoch / Martin / Mitrović

 

Btw, naći trojku koja zna da dribla i šutira, a nije propuh u odbrani je baš ozbiljna misija i takvi igrači se zlatom plaćaju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Sve te prioritete je ovih godina Covic ispustao. Naravno, para se nema, ali su se tokom sezona bacale za Raduljice i jos neke zgubidane...

 

Raduljica sa po 350K po sezoni na dve godine je DOKAZ, korpus delikti da PARA IMA.

 

Tako da me savršeno zabole tuki da li će Magistar da iz izvlači iz dupeta ili od vučića, to je njegov problem.

 

Onog trena kad izusti nešto slično boldovanom, treba ga govnjivom motkom isterati iz kluba.

Edited by Laki21
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Marvin said:

Meni osim Hange pada na pamet i Ponitka, ne znam kakav ugovor ima sa PAO doduse.

 

Mislim da je Hanga u padu i da nam je zato dostupan, teško će se on zadržati u Realu. Ponitka mislim da ima jaču cenu. Vi ste realno pokupili igrača koji se uklapa u onu moju gore o krilu koja zna da šutira, dribla i solidan je u odbrani - i to ni manje ni više nego iz startne petorke Makabija.

 

Pada mi na pamet i Alpha Diallo iz Monaka al on tamo guli 25+ minuta i sigurno nije dostupan osim da se optoči zlatom.

 

Ili možda da uzmemo Ulanovasa ali to moje estetsko oko ne bi preživelo. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Kyle Kuric je realniji. Može i Matt Thomas.

Tomas mi je bio na umu kad sam pisao onaj prethodni post, ali nisam ga previše pratio, pa ne znam je li odron u drugim segmentima igre. 

 

A na centru, priznajem samo Braondona Daviesa, ne zanima me koliko ima godina i da li ima ugovor za narednu sezonu. Armani ioanako ne može da parira beogradskim blizancima xD

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

Campazzo / Marković (još bolje Jović) / (Topić)

Nedović / Hollins / (Lazić)

Hanga / Dobrić / Lazarević

Petrušev / Polonara / (Ilić)

Tobey / Martin / Mitrović

 

bi imho bila super varijanta, koja ne bi bila ništa skuplja od ovoga što imamo sad

 

Yes...But

 

7gfaui.jpg

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Mislim da je Hanga u padu i da nam je zato dostupan, teško će se on zadržati u Realu. Ponitka mislim da ima jaču cenu. Vi ste realno pokupili igrača koji se uklapa u onu moju gore o krilu koja zna da šutira, dribla i solidan je u odbrani - i to ni manje ni više nego iz startne petorke Makabija.

 

Pada mi na pamet i Alpha Diallo iz Monaka al on tamo guli 25+ minuta i sigurno nije dostupan osim da se optoči zlatom.

 

Ili možda da uzmemo Ulanovasa ali to moje estetsko oko ne bi preživelo. 😄

 

Uzeli smo i krilo iz PAO, sta ne biste i vi 😅

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Chaos Is Me said:
 
Mislim da je Hanga u padu i da nam je zato dostupan, teško će se on zadržati u Realu. Ponitka mislim da ima jaču cenu. Vi ste realno pokupili igrača koji se uklapa u onu moju gore o krilu koja zna da šutira, dribla i solidan je u odbrani - i to ni manje ni više nego iz startne petorke Makabija.
 
Pada mi na pamet i Alpha Diallo iz Monaka al on tamo guli 25+ minuta i sigurno nije dostupan osim da se optoči zlatom.
 
Ili možda da uzmemo Ulanovasa ali to moje estetsko oko ne bi preživelo. [emoji1]

Ima Dialo i dogodine ugovor

 

.MONACO.jpg

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Meni osim Hange pada na pamet i Ponitka, ne znam kakav ugovor ima sa PAO doduse.

Ponitka je kao nacrtan za Zelimira, voli on te buzdovane sto rade prljav posao.

1 minute ago, nekoime123 said:

 

 

Bolje i to nego ovaj lažni bek Dobrić.

 

Apsolutno, dosta je vise kamenjara.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nekoime123 said:

 

 

Bolje i to nego ovaj lažni bek Dobrić.

 


Od Lazarevića Lazica Markovica i ostalih nisam nista ocekivao pa ne mogu ni da se razocaram...

A od njega sam ocekivao barem da će ga malo ono interesovati da za ovih 8 godina koliko je ovde unapredi koliko toliko svoju igru.

Za 8 godina u klubu on još nije naučio da spusti loptu na parket i koristi levu ruku.

Mislim kao zvuči smešno ocekivati od "profesionalnog" kosarkasa da "unapredi" igru ali ono...

Barem nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Laki21 said:

 

Raduljica sa po 350K po sezoni na dve godine je DOKAZ, korpus delikti da PARA IMA.

 

Tako da me savršeno zabole tuki da li će Magistar da iz izvlači iz dupeta ili od vučića, to je njegov problem.

 

Onog trena kad izusti nešto slično boldovanom, treba ga govnjivom motkom isterati iz kluba.

 

Raduljica nije neko ko je dosao da sedi i da ocekuje da ce dobiti platu svakog prvog u mesecu. Nece dizati sada buku ukoliko mu plata ne legne, kao sto bi neki Amer koji dolazi po prvi put u Evrou ili neki mlad igrac koji jos nije zaradio. On covek ima para, nije mu egzistencija u pitanju, on je ovde uleteo da se utali sa nekim (cuj nekim, znamo s kim), da ne radi nista, ima ufur na Evroligu i putovanja i zajebancije... pa kad bude da naplatio, bice dobro, makar i duze vreme cekao pa da bude jos i sa kamatom. :potez ruke gladjenja masne brade: Milina! 

 

Dakle to da li ima para ili nema, Raduljica nije realan pokazatelj. On je mozda tu i kao "faktor obezbedjivanja buduceg uticaja na klub" da kada onaj-cime-ime-stalno-pominjemo-i-zena-mu-se-zove-vesna ode iz kluba, moze malo da potegne preko Raduljice (jer zaboga, on je ex-KKP) tu naplatu i tako opet malo ucenjuje klub i neko novo rukovodstvo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Ponitka je kao nacrtan za Zelimira, voli on te buzdovane sto rade prljav posao.

Apsolutno, dosta je vise kamenjara.

Flečer i nije neki defanzivac nije ni Dobrić ali kad je sam na šutu za 3 u 90% slučajeva to je instant 3 poena...pritom ume Flečer da pogadja i "teške šuteve".

 

Ovde dok se Dobrić pola sata namesti na otvoren šut ja pročitam molitvu tri put da pogodi barem obruč a neki put ni molitva ne upali pa razvali betonskim blokom onu tablu.

2 minutes ago, uini said:

kakav bre ponika, dobric-lazic-lazarevic-holland, svi imaju ugovor 22/23

Nemam nista protiv Dzona...nek uzima Lazareviću minute.

Ovde se ionako od samog starta forsira prica o nekom "mladom Lazareviću"...ako je on mlad ja sam Majkl Dzordan.

U fudbalu bi ga već bacali u staro gvoždje čovek ima 28 godina ne može da pogodi zicer na metar od koša.

1 minute ago, nekoime123 said:

Flečer i nije neki defanzivac nije ni Dobrić ali kad je sam na šutu za 3 u 90% slučajeva to je instant 3 poena...pritom ume Flečer da pogadja i "teške šuteve".

 

Ovde dok se Dobrić pola sata namesti na otvoren šut ja pročitam molitvu tri put da pogodi barem obruč a neki put ni molitva ne upali pa razvali betonskim blokom onu tablu.

Nemam nista protiv Dzona...nek uzima Lazareviću minute.

Ovde se ionako od samog starta forsira prica o nekom "mladom Lazareviću"...ako je on mlad ja sam Majkl Dzordan.

U fudbalu bi ga već bacali u staro gvoždje čovek ima 28 godina ne može da pogodi zicer na metar od koša.

Mislim da bolji košarkaš od Lazarevića može da se pronadje u nekom parku iza Maksija...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...