Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 hours ago, Guru said:

 

Mitrović je personifikacija svega što Crvena Zvezda ne treba da bude, naravno košarkaški, ovako ljudski svi kažu da je dobar momak. Fizički i atletski potpuno inferioran za poziciju na kojoj igra, sa ogromnim problemima u odbrani - od jako loše odbrane pika, preko nepostojeće zaštite obruča, pa do nemoći u defanzivnom skoku (u svemu navedenom je naš najgori centar, ne računajući Bajkera)... On na toj strani terena ne radi bukvalno ništa što bi centar trebalo da radi, a u napadu je težak prosek sa solidnim footworkom i osećajem za pas, al' em uopšte nije pretnja van reketa, em je u reketu ispodprosečan finišer (posebno kada je contested/pod kontaktom), em je sklon pretencioznim pasovima koji se završavaju izgubljenim loptama.

 

Mi imamo nekoliko takvih antitalenata u napadu (pomenuti Lazarević je svakako jedan od njih) da se igrači poput Mitrovića, Ivanovića, pa u velikoj meri i Dobrića provlače jer eto oni ubace nešto, nisu baš tako loši, mogu da imaju neku ulogu, a realnost je zapravo da su i oni potpuno besmisleni profili  nedorasli ovom nivou košarke.

 

Podseti me ovo na jednu situaciju od juče. Ne znam ko je iz Barselone šutirao trojku i lopta skakuće po obruču. Mitar ispod koša skače da dohvati loptu i skine je sa obruča, ali se skok završava bar 5cm ISPOD obruča i lopta ulazi u koš. Ja u sebi mislim jebbbb pa ovoliko mogu i ja da skočim. 

Eto meni za sledeću sezonu ako može neki skočko od 210+cm i 120+kg, uslov je da može zubima da se uhvati za obruč. Sve ostalo, kakav je u odbrani i napadu, da li je dobar dečko i ostale nebuloze me apsolutno ne zanimaju. Da može da uhvati defanzivni skok i da u napadu svaku loptu zakuca u koš. E da i ako može da mu ne ispadaju lopte iz ruku i da ima manje od 35 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

On court/off court, poslednjih 8 utakmica protiv EL timova

Vildoza na parketu -71 za 186 minuta, prosek na 40 minuta: -15

Vildoza na klupi +53 za 134 minuta, prosek na 40 minuta: +16

@Dragan Mićić Vidim i nick si promenio. Ne secam se tog dela opklade. Masala 😁

21 minutes ago, Miki28 said:

 

Poruka od mene za Covica, ne laprdaj i obezbedi da idemo na taj Final 8 na koji se svi lozimo pa i ti negde do januara. Ako ne mozes, a prethodni period je pokazao da ne mozes, onda da se rastajemo, u SNSu ima sigurno neko ko moze.

Edited by Pacino
Mogu da mi se razdvoje postovi?
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dušku poslednje dve utakmice nemam šta zameriti. Sinoć smo podsetili na onaj period dobrih igara i kada i gubimo dvocifrenom razlikom pokazujemo karakter i vraćamo se u igru. U tom periodu dobrih igara imali smo i dobro suđenje. Od brljotine sa Kampacom sve se promenilo. Na svu muku nadovezalo se i suđenje. Sinoć u poslednjoj četvrtini tri katastrofalne odluke sudija u bitnim trenucima utakmice. Prvo nisu svirali čist faul nad Filipom, odmah u kontri primili smo trojku. Laprovitola u problemu u reketu, čisto smo izbili loptu a sudija je svirao faul. Koš Kampaca uz faul al sudija nekim čudom pokazuje da je faul bio pre šuta. :ajme:

Edited by Volter
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Dušku poslednje dve utakmice nemam šta zameriti. Sinoć smo podsetili na onaj period dobrih igara i kada i gubimo dvocifrenom razlikom pokazujemo karakter i vraćamo se u igru. U tom periodu dobrih igara imali smo i dobro suđenje. Od brljotine sa Kampacom sve se promenilo. Na svu muku nadovezalo se i suđenje. Sinoć u psolednjoj četvrtini tri katastrofalne odluke sudija u bitnim trenucima utakmice. Prvo nisu svirali čist faul nad Filipom, odmah u kontri primili smo trojku. Laprovitola u problemu u reketu, čisto smo izbili loptu a sudija je svirao faul. Koš Kampaca uz faul al sudija nekim čudom pokazuje da je faul bio pre šuta. :ajme:

Upravo to. Pomak se vidi. Nedostaju nam Neda, Dobrić, Lazić i Vildoza. Konačno da ličimo na ekipu. Ima želje, borbe i agresivnosti. Biće ovo okej taman kad zatreba. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Inbox said:

Ako ima para, a izgleda da ima, zašto ne dovesti domacu, a kvalitetnu osnovu? 

Gudura, Kalina… Ako Kampaco ode, a imamo para za njega, možda imamo i za Micica (ne znam koliko je placen)???? 

U svakom slučaju, ja sam oduvek bio da igraju najbolji, koje možemo priustiti, bez obzira na pasos. Takođe se slažem sa kolegom koji je pomenuo Tavaresa. Skauting podrazumeva i mlade, neafirmisane strance koji se dovode na visegodisnje ugovore. 

Porediti nekog ko je poznat i priznat u košarkaškom svetu sa ovima je smejurija. 

Jedino sto se plasim da ovi koje pominjes ne dodju umesto NC, ali bih svakako voleo da mu vidim ledja, jer se čini da je dostigao maksimum. Ono, kao kada u off-road auto dodje do pred vrh neke uzbrdice, ali izgubi momentum i slajfuje u mestu. Najgore je sto nakon toga, ide voznja u nazad, često sa ne bas prijatnim posledicama. 

1 - 🙂 Podržavam izlaganje 

Marin je ‘59. Znaci 64 ima. To još nije vreme za penziju. 

+ 1m 

Ja poodavno razmišljam koliko su te ponude za npr. Dobrica zaista ponude, a koliko marketing KKCZ

Nisam baš siguran da je taj bold toliko siguran. Bilo je u ovoj sezoni i to jako kasno (bas bih voleo da neko kaze zasto smo tolike pare dobili mnogo kasnije od KKP). Meni se pre cini da smo isli sada all-in i ako ne izvucemo ABA bice čupavo sledecu sezonu. Da drzava moze da placa desetak miliona za oba kluba...nisam siguran. Pogotovo sto se cini da u fudbalu ide sve na vodenicu FKCZ pa mi se cini da nama ide fudbal, a njima kosarka. Barem do sledecih izbora. Ili mi skidamo nasu kosarku sa drzavnih jasli.... Ali ko ce dati tolike pare??

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Guru said:

Mi imamo nekoliko takvih antitalenata u napadu

Opet kazem, za mene Luka i Lazarevic ne mogu u istu recenicu kada je rec o napadu. 

 

Nijedan od njih nije problem sam po sebi, ali trenutno imamo previse igraca koji imaju ozbiljne nedostatke. Ali meni je Luka mnogo manji problem od Lazarevica, Pefija ili Dzonija. Tacno je da je Luka los rim protector, slab defanzivni skakac, ali u napadu je korektan i ima 7.5 poena i 4.5 skoka po mecu, uz 63% iz igre. To je daleko od nekog neefikasnog igraca na obrucu. Minutaza mu je prevelika i treba da se smanji. Ali mi bas kvalitetnog centra nemamo jos od 16/17 sezone, sto je porazavajuce jer je to uz pleja kicma tima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Clash said:

Pa ima resenje za pare.

Toliko para da je F4 zagarantovan sa sve crncima koji skacu po 6 metara.

Andrej Vucic.

Jesmo li spremni za taj tango smrti?

Ne vidim razliku u odnosu na ovog sad. Osim što ovaj sad pare nema ili nađe kasno. I bićemo pošteđeni svakojakih saopštenja i neće se mešati struki jer nije čovek od 50godina u košarci. Svakako nas finansira država. Samo što bi sa njim to bilo indirektno.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Čočo said:

Upravo to. Pomak se vidi. Nedostaju nam Neda, Dobrić, Lazić i Vildoza. Konačno da ličimo na ekipu. Ima želje, borbe i agresivnosti. Biće ovo okej taman kad zatreba. 

Pa mi smo i kod Radonje dosta bolje igrali kada nismo bili kompletni. 

Dodje mi da pomislim da je bolje klepiti nekog igraca tarabom po nogama, povrediti ga na nedelju dve, pa kada se on oporavi klepiti drugog i tako u krug... 🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

Nek prodaje tu pricu nekom drugom. Kako je lepo ubacio fajnal for umesto TOP 8.

Na pocetku sezone i celo leto prica o TOP 8 a onda kad izduvamo spinuje kako se ne lozimo na fajnal for. 

Majstore prestani da spinujes i da se svadjas jer svi mi ovde ocekujemo da smo makar konkuretni do kraja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Ne vidim razliku u odnosu na ovog sad. Osim što ovaj sad pare nema ili nađe kasno. I bićemo pošteđeni svakojakih saopštenja i neće se mešati struki jer nije čovek od 50godina u košarci. Svakako nas finansira država. Samo što bi sa njim to bilo indirektno.

Naravno da pare dobijamo od drzave.


Razlika je to da ovo sa Covicem sto je sad to je plafon.

Vucic brothers bi zarad lecenja Aleksandrovih kompleksa i pravljenja svog legacyja gurali do F4 ako ne i dalje.

To je i bila ideja onog prvog Andrejevog prikazanja u klubu.

U fudbalu treba previse para za to u kosarci je lakse.

U ovoj varijanti sada smo bili vecinom korisnici budzetskih sredstava a da ne skandiramo Vucicu gelenderu, sa Vucic brothers bi se to moralo adekvatno uzvratiti zahvalnoscu vaskolike ciganije presvetlim i premudrim Vucicima. Pre svake utakmice da imm se dodeli dres za nesto.

Mislim da za pocetak ne bi morali ici na mitinge esenesa ali bi verovatno bilo sendvica uz kupljene ulaznice.

Drugacije nema pomaka u EL i nema mitskog zverinjaka.

 

Mozemo mi sebe folirati do sutra da su to svakako nase pare, da prodajemo solje i majice ali bez Vucica para nema i nece ih skoro niko normalan uloziti u Zvezdu ( i KKP) mimo njega.

Ja licno i ovo jedva hendlujem, ne znam kako bi se nosio sa Andrejem na Covketovom mestu u cosku pored terena.

Verovatno nikako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva gubitnicka izjava...i naravno neko je drugi kriv.

Kaže u jednoj rečenici sva odgovornost je na meni već u narednoj je ekipa i trener kriv za "neobjasnjive poraze" a već u onoj tamo rečenici "laik u odelu ološa" ili kako ga je već nazvao...

"Ološ u odelu sportskog radnika" bi mogao da bude prikladan pseudonim za našeg "druga" samoprozvanog doktora.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Clash said:

Pa ima resenje za pare.

Toliko para da je F4 zagarantovan sa sve crncima koji skacu po 6 metara.

Andrej Vucic.

Jesmo li spremni za taj tango smrti?

 

 

Odavno je vreme da se Covic tornja iz kluba i da ponese dva kofera svoje sujete sa sobom. Ova sezona je poslednja svinjarija koja je prelila casu (cuj mene, limenku). I dosta je njegovih igrokaza po televizijama, ko mu je kriv sto je smesni Ostoja (smesan je verujem i navijacima Partizana) bolje ulozio pare i resio da se ne mesa u stvari koje neko drugi bolje zna nego on sam. 

 

That being said, puna podrska treneru i igracima da izguramo ovu sezonu jako do samog kraja pa sta bude. Ne igramo samo mi, nismo pretplaceni na titule, svako se bori i svako zeli da bude pobednik sto je i normalno. Nije smak sveta ako i ne osvojimo nekad nesto, to je sport. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Možda sam ja lud ali ne vidim šta je pogrešno rekao ovom izjavom o Top 8. Mi realno nikad se nismo ,,palili" na Top 8. Svake godine je legendica pravila tim za osvajanje Aba lige, KLSa i Kup a u EL daj šta daš. Tako smo i prolazili. On je i ove godine mislio da može tako a kad je shvatio da za Partizan ne igraju više Vrabac, Djumić, Birčević i kompanija onda krpi gaće. Meni je njegova izjava skroz na mestu i tačna. Da smo se ,,palili" na Top 8 mi bismo od početka sezone imali na klupi Radonjića ili Duška,Kalinića, Nedovića, Kampaca, Vildozu i kasvetnog centra. A ne Adamsa, Holanda i Raduljicu.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Don Dusko said:

Nek prodaje tu pricu nekom drugom. Kako je lepo ubacio fajnal for umesto TOP 8.

Na pocetku sezone i celo leto prica o TOP 8 a onda kad izduvamo spinuje kako se ne lozimo na fajnal for. 

Majstore prestani da spinujes i da se svadjas jer svi mi ovde ocekujemo da smo makar konkuretni do kraja.

Kad priznao neuspeh onda bi morao o razlozima neuspeha.

Edited by TB Told
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Kad priznao neuspeh onda bi morao o razlozima neuspeha.

Da, prastara fora.

To smo svi naucili jos u osnovnoj skoli, kad te riba otkaci onda pricas da se nisi ni lozio na nju a ovamo sekao vene za njom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Nikad se nismo palili na F8"

 

Predsednik kluba koji 10 godina igra Evroligu izjavi ovo i nije ga sramota. I sto je najjace, ovom izjavom se slaze sa Ostojom da igramo rekreativno ovo takmicenje. Ne zna gde udara NČ.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Како сте досадни са том причом о Остоји. Шта је то тачно он урадио у Партизану за све ове године? Узео по неки куп а и то није већ 3 године, испао у 1/8 финала Еврокупа и играо само једно финале Аба лиге, а ни ово сезоне у том такмичењу неће проћи боље.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...