Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

22 minutes ago, uini said:

nadam se da je okej to kao neka moja opaska, skoro pa molba.

 

Ja prihvatam ovu primedbu. Iskreno, uglavnom ne marim kad se Dejan omalovaža al mi nekad jednostavno teško padne.

 

Trebalo bi da znaš da je ovo dvosmerna ulica i da se on ne pominje isključivo kroz postove ljudi koji ga štite, već su oni često isprovocirani nekim postovima drugačijeg tona. Valjda bi i neka moderacija trebalo da uredjuje dijalog.

 

Ukratko ću se osvrnuti samo na deo ovog posta koji si napisao o Dušku koji garantuje malo više od Dejana. Ne mogu da pojmim da je trener koji vodi ekipu kao Duško prethodna dva meseca garant za bilo šta. Pogotovo u odnosu na trenera koji je u ovom trenutku u svojim najboljim godinama. Ne kažem da je tako, ali bih voleo da prihvatite samo kao mogućnost da je car go.

 

Toliko do leta, a i posle toga.

Edited by Kontra
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Nemaš razloga da se ne raduješ pobedi.

 

Pobeda je čista, Lesor je problem.

Lesor je meni tu najmanji problem, ni prvi ni poslednji koji je pukao u ovoj situaciji.

 

Problem je što je košarka u drugom planu. Ispred su mržnja, psovanje, pretnje, laži, podmetačine i ostala najniža osećanja koja ne dolikuju civilizovanom svetu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kontra said:

 

Ja prihvatam ovu primedbu. Iskreno, uglavnom ne marim kad se Dejan omalovaža al mi nekad jednostavno teško padne.

I ja je prihvatam ali mi je bas zasmetalo kad sam procitao da nas je Dusko digao na veci nivo i da neko moze da garantuje da Radonjic ne bi nista uradjo jer sam uvijek bio ponosan sto je Radonjic trener Zvezde a znamo svi protiv koga i cega se sve borio kroz godine svog bistvovanja u Zvezdi i opet izlazio kao pobjednik. 

 

Toliko o Radonji 

Spoiler

Za sada😀

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima imamo li mi drugi tip trenera ili dovodimo penzionere sa osvojenom po kojom titulom u prajmu (Šakota, Šakota sa dugom kosom) ili apsolutne pocetnike (Jovanovic, Tomic, Alimpijevic) 

 

Tomic je jos i okej prosao sa olaksavajucom okolnoscu da igra Ec al vec je u El usrao motku. .

I sve epizode nam se zavrse da ekipa igra sta oce.. 

 

Jedini put kad smo imali trenere sposobne i pune snage, mi im damo ekipu za ec. 

 

Obradovicu smo dali Lojda, Lengstona Hola i Enerdzi Kinga uz privatnima O'Brajanta. 

 

Deji Radonjicu Kalinica, Hollinsa koji su okej i ec igrac.  

 

A ovom dajemo Kampaca, Vildozu, Bentila, Martina, Petruseva i jos ga pravdamo da nema dobre igrace. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ja cu Radonju uvijek braniti, posebno kad neki krenu sa unrespectom prema istom.

 

korisnik xy tj random korisnik (po n-ti put nakon poraza): zna se ko može da spase sezonu ali nema ko da čuje

korisnik yz: dokle više sa radonjom kao garantom mira i stabilnosti na balkanu

..

copy-paste stotine istih prežvakanih priča 

..

miki: ja ću uvek braniti radonju od disrespecta

 

jel' primećuješ patern? 99% ljudi ovde neizmerno ceni i voli radonjića. samo nam je malo mukica od potezanja istog kao univerzalnog upravljača za zvezdin televizor.

biće verovatno prilike da dejo još jednom pokuša da sagradi svoju pobedničku priču. ali ne ide svakih 6 meseci vraćanje na dejova podešavanja, niti je to moguće, niti (po meni) ima smisla u ovom trenutku. 

 

Quote

The term ‘nostalgia’ derives from the Greek words nostos (return) and algos (pain).

The literal meaning of nostalgia, then, is the suffering evoked by the desire to return to one’s place of origin. 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@uini naravno, ne treba se vise nikad vracati Radonji.👍 guramo sa Duskom pa dokle stignemo, vjerunem da su alibiji spremljeni a ako dodje do razlaza, Kari Pesic ceka ko zapeta puska jer ce biti slobodan ko ptica na grani posle debakla na SP.

Sad se okrecemo Barsi i Sarasu da bar njemu urucimo otkaz, to bi mi pruzilo kakvu takvu satisfakciju

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba da trosimo sad reci oko Radonjica, kritike Ivanovicu stoje, ali neozbiljno je bilo sta sada menjati.

Nek odmori Radonja malo od Zvezde, ja ga beskrajno gotivim, neka se vrati jednog dana, dobrodosao je, samo nije on sada u zizi.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

biće verovatno prilike da dejo još jednom pokuša da sagradi svoju pobedničku priču. ali ne ide svakih 6 meseci vraćanje na dejova podešavanja, niti je to moguće, niti (po meni) ima smisla u ovom trenutku. 

 

Just now, Miki28 said:

@uini naravno, ne treba se vise nikad vracati Radonji.👍 guramo sa Duskom pa dokle stignemo, vjerunem da su alibiji spremljeni a ako dodje do razlaza, Kari Pesic ceka ko zapeta puska jer ce biti slobodan ko ptica na grani posle debakla na SP.

 

malopre sam i napravio uvodni post sa molbom da ne menjaš značenje izrečenog pa onda zaključuješ naopako šta su drugi rekli ali tebi to očigledno ne ide baš najbolje. to je zato što ne razumeš slova a ne zato što imaš nameru da podmećeš nešto što nije izrečeno, jel' da?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezdi treba dobar trener, ali pre svega predsednik.

 

Covic veze nema sa kosarkaskim delom, a ni sa finansijama. Da ne idem na Kineze, Lucky Bet, itd..

 

Cirkus da napred imas Meridijan a nazad Soker. Nek na sorcu stave i Merkurxtip.

 

Pa samo ove sezone zajeba i kraduckanja. Jovanovic, Adams, slanje Jovanovica na U20...Raduljica, Holand, Registracija Kampaca i beg Polonare.

 

Ima neko da kaze nesto u vezi toga, pa nema. Da se ne vracam na sramne izbore za predsednika i postavljenje uprave, sd, itd...

 

Onda kad nas zameni Pariz, London..bice kuku majko ne vole nas. Sprdnja sa himnom i pravilima EL gde smo ubedjivani bili da je sve cisto uz uzrecicu, pa da je nesto trulo, EL bi reagovala.

 

90% sam siguran ako su navedeni gradovi spremni sa lovom da je tu nas kraj a kkp dobija trogodisnju licencu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kada bih barem mogao da popricam sa Duškom, da ga pitam šta mu se mota po glavi prethodnih mesec, dva dana, da mi objasni pa možda i razumem, sigurno bi mi bilo lakše. Njegove izjave i ponašanje sada i kada je došao, nebo i zemlja. Moguće je i da su se igrači na početku uplašili njegove reputacije a sada vide da on i nije tako strašan, da treninzi nisu spartanski pa su se možda malo i opustili, ne znam, razmišljam naglas.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mfmilan said:

Problem je što je košarka u drugom planu. Ispred su mržnja, psovanje, pretnje, laži, podmetačine i ostala najniža osećanja koja ne dolikuju civilizovanom svetu.

 

Slažem se, sva poenta. Posle svakog derbija (osim ova dva u EL), nevezano za rezultat se pitam koji će mi to u životu.

 

Najveći problem je što ne vidim rešenje. Iako ne mogu da dočekam da Čoviću vidim leđa, ne mislim da će to ikako pomoći, šteta je odavno načinjena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klasično gazdino serem i povraćam istovremeno saopštenje. Grobari se potrudili da u 5 redova ne napišu jebeno ništa i da relativizuju sve, eto dve strane pa se desilo. Fino smirivanje strasti, nema šta. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

Klasično gazdino serem i povraćam istovremeno saopštenje. Grobari se potrudili da u 5 redova ne napišu jebeno ništa i da relativizuju sve, eto dve strane pa se desilo. Fino smirivanje strasti, nema šta. 

Mislim da je to vise nemogice uraditi, atmosfera je dosla do usijanja i perioda Duska Vujosevica.

Bice pakao gledati duele u plejofu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dan posle, mogu samo reci da je ovo sinoc potvrdilo moju raniju odluku, srpska kosarka je za mene mrtva. 

Sta da covek gleda dalje? Znate li sta ce de Lesoru raditi na sledecem derbiju kad mi budemo domacini? Pa daj boze da nista vece od novcica ne upadne na teren, ali realnost je druga. 

Na veliku zalost, prekid ovom ludilu koje godinama traje u derbiju je samo jedan, i isti ce se desiti kada neki veci predmet pogodi i teze povredi nekog. 

Neka ostane upisano da je amerikanac uz podrsku 15-20k navijaca, udario srpskog reprezentativca u glavnom gradu, a da ga je onda veliki srbin na konferenciji branio. 

Pametnome dosta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Redstar0356 said:

Mene samo zanima imamo li mi drugi tip trenera ili dovodimo penzionere sa osvojenom po kojom titulom u prajmu (Šakota, Šakota sa dugom kosom) ili apsolutne pocetnike (Jovanovic, Tomic, Alimpijevic) 

 

Tomic je jos i okej prosao sa olaksavajucom okolnoscu da igra Ec al vec je u El usrao motku. .

I sve epizode nam se zavrse da ekipa igra sta oce.. 

 

Jedini put kad smo imali trenere sposobne i pune snage, mi im damo ekipu za ec. 

 

Obradovicu smo dali Lojda, Lengstona Hola i Enerdzi Kinga uz privatnima O'Brajanta. 

 

Deji Radonjicu Kalinica, Hollinsa koji su okej i ec igrac.  

 

A ovom dajemo Kampaca, Vildozu, Bentila, Martina, Petruseva i jos ga pravdamo da nema dobre igrace. 

Radonjić je, osim u jednoj sezoni, imao igrače koje je želeo, često uz doselekciju tokom sezone. 

Duško ima odlične igrače na 2 pozicije  i dobre/solidne na ostalim, ali ih nije on birao za ono što mu treba i šta želi od tima i nije mu omogućena dopuna rostera na način koji je smatrao da treba. 

Ako treba još neki put ovo da se napiše, tu sam. 

 

Na sve to, kritika za Ivanovića može kad ne osvoji ABA. Za sve ostalo, niti je bolji, niti gori, za sada. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I jos nesto, iskreno se nadam, i podrzacu u potpunosti ako sledeci poziv za bilo koji prozor kvalifikacija za ovu smesnu zemlju Petrusev pocepa i kaze da pozovu ove koje stite u Beogradu. 

Mada realnost je takva da ce ga menadzer naterati da proguta sve. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da oni ovaj derbi ne bi dobili da nismo ostali bez Nede, Dobrića i u poslednjoj četvrtini Kampaca. Lepo smo ih skratili i zatvorili. Ja ne brinem za kraj. Oni mogu nama da pariraju samo kao u četvrtoj četvrtini kad nam igraju Ivanović, Marković, Lazarević. 

Kad se vrati Lazić i Luka u formu (a sigurno će) oni šansu neće imati. 

I istina je da jučerašnja utakmica jeste bila preslikana kao prethodne pet ali jučerašnji poraz nije bio zbog pada kao i većini utakmica kao do sada već kratke rotacije i odsustva bitnih igrača. A domaći teren i definitivno i nije neka prednost ove godine a i nažalost verovatno će se utakmice  igrati bez navijača ili sa manjim kapacitetom. Ova suluda saopštenja su tako gadna da ja nemam reči. Kao da vode vrtić a ne ozbiljna dva košarkaška kluba, najbolja u Srbiji. Razloga za žalbe ima i te kako. Cuti i podnesi žalbu kome treba i stavi tačku.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Radonjić je, osim u jednoj sezoni, imao igrače koje je želeo, često uz doselekciju tokom sezone. 

Duško ima odlične igrače na 2 pozicije  i dobre/solidne na ostalim, ali ih nije on birao za ono što mu treba i šta želi od tima i nije mu omogućena dopuna rostera na način koji je smatrao da treba. 

Ako treba još neki put ovo da se napiše, tu sam. 

 

Na sve to, kritika za Ivanovića može kad ne osvoji ABA. Za sve ostalo, niti je bolji, niti gori, za sada. 

Vazi, budi tu. Prodiskutovacemo kad dodje vrijeme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Lesor je meni tu najmanji problem, ni prvi ni poslednji koji je pukao u ovoj situaciji.

 

Problem je što je košarka u drugom planu. Ispred su mržnja, psovanje, pretnje, laži, podmetačine i ostala najniža osećanja koja ne dolikuju civilizovanom svetu.

Lesor je problem koji se ne rešava jako dugo. Anđušić je imao ispad, dve potpuno odvojene priče.

Nema rešenja za ovo dok Zvezda i Partizan ,svi regionalni  i domaći klubovi ne budu imali vlasnike koji će da sednu i kažu pa jebote ovo se nama finansijski ne isplati 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Čudan neki osećaj, ispustili 20 u derbiju i pukli a da nisam popizdeo ni 20% koliko posle Albe ili Panate. 

 

Ovaj tim ne leži Grobarima, to je sad već evidentno. I koliko god čudno zvučalo, nisam uopšte pesimista pred PO, možda i bolje što ćemo prve dve igrati u Areni.

 

Nas je sinoć sahranio kombo rotacije koja se skratila tokom tekme i kriterijum suđenja u prvom poluvremenu koji je dozvolio da ne odu na 30 razlike. 

 

Da su Neda i Dobrić bili spremni za kraj utakmice, a ne da smo igrali sa rukometašima protiv napaljenog protivnika, druga bi se priča pričala. 

 

I smorismo više sa Lesorom, lik je debil, ogrnaičen kao balkon, fenomenalnih predispozicija ali solidno lak za napadanje i sklon faulovima (koji se ne sviraju baš uvek al ajde). Ne znam što Duško nije više insistirao na Martinu, Luka je natrpao 17 ali ga je Lesor standardno uništio. Ono na kraju sa Filipom je samo šlag na torti zvanoj IQ36.

 

I neka ga, ko ga jebe. Nek urla sa mandrilima i dalje, od trofeja ove sezone može eventualno da podigne šipku sa tribine ako je Ostoja precizno iseče.

 

20 minutes ago, Kronostime said:

Znaci Devil postaje Vragec? :classic_biggrin:

 

17 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Hudiček

 

😄

Zmajček 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...