Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

25 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jeste MZT nije reper ali ce zato Efes da nam pokaze gde smo,pa sve ispod 15 razlike je za mini proslavu.Ni on nece nista pokazati,treba izbeci debakl iz gore navedenih razloga.

 

Pojma nemam sta si hteo da kazes. Al ajde da ti pojasnim sta sam ja hteo da kazem mada vec napisah... 

 

Naravno da nam nece MZT pokazati gde smo nego Efes, nece nam Jenisej pokazati nego Olimpijakos. Valjda se meris po sebi ravnima i boljima od sebe a ne po ekipama koje ce da se bore za goli opstanak u ABA ligi.

Naravno da ce jedna jaka ekipa i takmicarska utakmica u EL pokazati gde smo trenutno. Naglasak na trenutno da mi neko slucajno ne imputira da na osnovu dve utakmice predvidjam sezonu.

 

Svakako da dugorocno gledano za ocenu tima treba odredjeni broj takmicarskih utakmica ali kao sto vec napisah valjda cemo pri oceni nekog igraca pre da kazemo e razbio je ili fulovao je protiv Efesa a ne e razbio je MZT.

Mada kad se setim kako je Efes zapoceo proslu EL a kako je zavrsio nemam nista protiv da i mi tako prodjemo ako me vec neko pita...

 

Elem da neko ne pomisli da sam mracnjak,verujem da ce Vlada Jo smanjiti rotaciju i da ce Adams igrati 25+ a da ce petorke Ivanovic Markovic Adams Lazarevic Hasan biti samo eksperiment protiv MZT. Tako da spremaj se Atamane da budes bambusan po sred Turske. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je večeras braćo bilo nit smrdi niti miriše.Rezultat dobar hvala bogu.Evo ja ću samo ovo reći pa nek bude šta bude.Holand mozda ima energiju ali on ko da je na nekim drogama,malo mora da se smiri....i na kraju koliko sutra raskinuti Nedovica i dovesti mu zameni

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je prosle sezone odigrao preko 50 utakmica (26/32 u el sa 24 minuta po utakmici), tako da mojne baksuzirate. On nije nikad imao tesku povredu, nije kidao ligamente kolena i kao eksplozivan igrac jeste sklon laksim povredama, ali sad bas da mu predvidjate 20 utakmica u sezoni je cisto baksuziranje.

 

Njega opusteno sa ovolikim rosterom mozemo da koristimo samo u EL i protiv jacih protivnika u ABA. Ako dodje Jovic mozemo da odmaramo igrace i spolja, posto jedini razuman razlog za ovoliko visokih igraca je da mozemo da odmorimo nosioce u aba. Ne vidim drugu poentu 5 centara u ekipi.

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

Ali ovo sa Nedovićem stvarno izvodi iz takta.

Još na Evrobasketu bila je priča da bi mogao da se vrati za polufinale, onda je kasnije sam govorio da će biti fit za početak sezone. Sada, sezona je počela, trener kaže da radi individualno, nada se da će se uskoro priključiti timu, teško je reći kad će da se pojavi na terenu...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je potrebno da se povreda potpuno sanira i da ne treba da se vraća prerano.

Ja govorim o progresiji prognoze oporavka. Ili se krije istina ili se povreda naknadno iskomplikovala. Prošle sezone često smo imali sličnu situaciju sa oporavkom naših igrača.

Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa nema sta da trazi (bar za sad) na iole ozbiljnijim gostovanjima, tako da protiv Cedevite pisi propalo.

 

Protiv Buducnosti i Panate igramo kod kuce i tu valja izmisliti makar jednu pobedu, inace ce Sakota opet morati da prekida penziju. Pojma nemam na sta lici Buducnost, ali verovatno tu treba traziti sansu s obzirom da Dejo ovakve "nit glave nit repa" ekipe poput nase jede za dorucak.

 

Ako nekim cudom izvucemo obe pobede, Vlada je miran do novembra.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ova ekipa nema sta da trazi (bar za sad) na iole ozbiljnijim gostovanjima, tako da protiv Cedevite pisi propalo.

 

Protiv Buducnosti i Panate igramo kod kuce i tu valja izmisliti makar jednu pobedu, inace ce Sakota opet morati da prekida penziju. Pojma nemam na sta lici Buducnost, ali verovatno tu treba traziti sansu s obzirom da Dejo ovakve "nit glave nit repa" ekipe poput nase jede za dorucak.

 

Ako nekim cudom izvucemo obe pobede, Vlada je miran do novembra.

Ako ne izvucemo nijednu, Vlada je siguran i posle novembra

Krenula sezona, 1 mec odigran a ti pises ko je siguran i do kada. 

Nevjerovatno. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Tek kad odigramo kompletni par mečeva, sa Nedovićem i Dobrićem, imaćemo neku jasniju sliku.

 

Do tad bojim se da će biti ružno protiv jačih ekipa. Mi smo i juče imali prazan hod kad je izašao Adams u drugom poluvremenu. Lazić i Lazarević su igrači manje u napadu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ako ne izvucemo nijednu, Vlada je siguran i posle novembra

Krenula sezona, 1 mec odigran a ti pises ko je siguran i do kada. 

Nevjerovatno. 

 

Da se razumemo, ja bih odmah potpisao da nam Vlada bude trener do kraja sezone. Kad je vec tu, neka ga, nek dobije sansu da nesto napravi.

 

Medjutim, ovaj uvodni deo mi deluje najkriticnije sto se tice njegove sudbine, jer nam fale neki bitni igraci, a raspored je vrlo neprijatan. Ako izgubimo obe pomenute domace utakmice, lako bi mogli da vezemo 6 poraza. S obzirom da nam gazda nije bas olicenje strpljenja, vec naprotiv covek koji posle poraza u prijateljskoj panicno dovlaci iz penzije Raduljicu, nije mi bas realan scenario u kom Vlada ostaje trener nakon takvog otvaranja sezone. 

 

Ali otom potom, verujem da cemo dobiti Buducnost u Pioniru. Sad malo gledam njihov roster i rezultate sa priprema, nista specijalno.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Lazić je igrač manje već godinama. Zahvaljujući zaštitničkom stavu prema malom Filipu, dočekaće penziju kao funkcioner u KK. 

A inace Filip je od prve Laziceve sezone pa sve do sada u Zvezdi pa mu je on bodyguard 24/7.  Sta se sve nece procitati... Broj utakmica, trofeja I odnosa prema klubu mu omogucuju da zavrsi karijeru u Zvezdi I potom dobije funkciju u istoj. Nije bas igrac manje ali nije ni u prajmu, te mu treba dozirati minute I ulogu... 

Edited by Predragdjape
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Imao je Branko odredjane gafove tokom svog igranja kod nas, najveci je taj sto je stitio Filipa a nije stitio Alena. Tada sam imao jako nisko misljenje o njemu.

 

Medjutim daleko je Lazic od igraca manje, posebno u jednoj ovakvoj ekipi Zvezde ove sezone gde ce jedno 80% ekipe gledati samo ofanzivu. 

 

Takodje, Lazic je kroz godine borbe i pozrtvovanje pokazao jedan sportski takmicarski duh koji malo ko ima, i kao igrac sa velikim kosarkaskim ogranicenjima dogurao do toga da ga u par sezona mnogi smatraju najboljim defanzivcem Evrolige. Malo li je uz sve ogranicavajuce faktore bilo fizicke bilo tehnicke.

 

Lazic ne zasluzuje uvrede, moje misljenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da će Raduljica (koji nam je bio totalno nepotreban) uskočiti umjesto Kuzmića i to bukvalno na poziciju 4. centra.  Ivanović je u godinama kad više nema napretka i bolje je njegove minute dati malom Topu, uz Pefija i Adamsa sasvim dovoljno. Nadam se da će i Stef Lazarević imati daleko više minuta u ozbiljnim utakmicama. Juče je stručni štab dosta miksao, da je ona petorka što je otišla na 60-33 ostala malo duže, vjerovatno bi i rezultat. bio još ubjedljiviji. I zadnje, Krstevski je prelako sinoć rješavao Luku Mitrovića, a Yigitoglu je interesantan prospekt.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/2023
  • Don Dusko changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..
  • Don Dusko locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...