Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, fradler said:

Teze ce biti u Moraci nego u Kaunasu, mmw. Podigli su se oni, oterali skart i fino pojacali + faktor Javor. Uredno nam ga serviraju u svakoj bitnoj aba tekmi, i protiv KKP je sudio, a bio je delegiran i za Ljubljanu... 

A mi eto sa Facundom Campazzom. Bice teze iz ugla jer smo se istrosili igrajuci EL a oni ce se prepaliti da docekaju Crvenu Zvezdu, to je dolje praznik. Ne gleda se stabilna EL ekipa svaki dan u Moraci.😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Teze ce biti u Moraci nego u Kaunasu, mmw. Podigli su se oni, oterali skart i fino pojacali + faktor Javor. Uredno nam ga serviraju u svakoj bitnoj aba tekmi, i protiv KKP je sudio, a bio je delegiran i za Ljubljanu... 

 

Pa i ne može se reći da su se podigli. Prošlo kolo protiv Splita su izgubili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Miki28 said:

Mogao bi on da preskoci taj mec ali me bi bilo lose da odigra mec prije sa Baskonijom😀 ipak ima problematicna koljena, veliki je to napor u 2 dana a on odavno nije igrao u tom ritmu🤣

 

Koliko je Covic mali covek... A vidim nesto se ne zali toliko na zabranu registracije vec skrece na domace igrace i rez u ABA...

 

To mi nesto govori...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Koliko je Covic mali covek... A vidim nesto se ne zali toliko na zabranu registracije vec skrece na domace igrace i rez u ABA...

 

To mi nesto govori...

Naravno, ne smije ni da zucne. Od zalbe nista a nema ni novinara da ga malo procesljaju sta se to desilo sa Facuom a onda i sa Topicem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, nunilo said:

Ventil B kategorije?

 

Iskreno se nadam da onaj nagori deo sezone kada kao i svake sezone docekamo neki period kada smo zakovani povredama/koronama ... se polako blizi kraju.

 

Sve izgleda zaista solidno, cak i ovaj period smo pregrmeli sasvim dobro i ovako desetkovani.

Jedino sto ostaje da pozelimo sto bolji "zdravstveni bilten" (kakva spikerska floskuletina) i kada se svi vrate da budemo kompletni do kraja, pa nek se rilja punom parom.

 

Ne znam kako vi ali meni je Dusko uneo toliko poverenja koje mozda do sada nisam imao u nasem visegodisnjem bitisanju evroligom.

 

Ups, my bad. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Mislim da će u Italiji biti nikad više naših navijača, imaćemo domaći teren 😁 Ne plašimo se ni tog Kembe Vokera u Milanu 

Аууу шта нам уради Душко. Шта направи и од тима и од нас навијача. Ладно се не бринемо више да чи играмо на страни или кући, да ли је преко пута Реал, Барса неки Италијани, ове наше несретне комшије или неко други. Други скидају гаће на помен да играју са нама. Човек је зајебао Худинија, прави алхемичар, нема даље.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav doček spremaju Duško u Podgorici? Za mlađe forumaše samo da podsetim da ja Duško uveo Budućnost u prvu SFRJ ligu i uspevao da ih održi da ne ispadnu. Posle već znate otišao u Split i i ekipu koja je jedva hvatala opstanak doveo do titule u SFRJ i Evropi. Ne bi trebalo to varvari da zaborave, a bokan-milovce ko jebe.

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nas umor shodno ritmu koji i donosi dobre strane, ali i uzima danak, je ono sto u mecevima kakav je sutrasnji ima svoju ulogu.

Favorit smo, ali tamo je vazda bilo cupavo, nema skidanja gaca od strane djetica uz istoriju "zanimljivih" meceva uz razlicite spoljne faktore.

Pobeda je bas vazna pred nastavak niza jakih meceva.

Link to comment
Share on other sites

Budućnost se fino pojačala u proteklom periodu. Erik Grin je uvijek bio respektabilan strijelac. Došao je O'Brajen iz Francuske. On je bio u onoj ekipi Monaka koja je osvojila Evrokup.

 

Nikad nije lako protiv Budućnosti u Podgorici. Naša prednost u ovim utakmicama je što Kampaco igra odmoran i gladan zbog neigranja u EL. Očekujem da sjutra bude na terenu skoro 30 minuta.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Jutros je bio redovan sastanak upravljacke strukture EL.

 

Za sad, i kako stvari stoje u ovom momentu, nema nista od ukidanja kazne Kampacu. Izricito su protiv toga, iako u okviru tog tijela koje odlicuje postoje ljudi koju su protiv ove i ovakve sankcije, Glikman, koji je alfa u svakom smislu je tvrd po tom pitanju da ovo bude primjer. Oko Topica nema ni price, to je potpuno nebitno, nikoga i ne zanima. Prica oko Djordijeve zaostavstine nema veze sa vezom, svi njegovi kadrovi su pocisceni iz menadzmenta, jedino sto je ostalo je sjediste u Barseloni, niti je ovo pritisak Rela ili bilo koga, i to je jos jedan maliociozan spin manipulatora. Zalbe nema, i nece je biti, jer postoje ozbiljni dokazi o laziranju papira, tako da ako bi se krenulo u taj proces mogle bi da se snose jos ozbiljnije posledice, zato se Lozana i ne spominje.

 

Potvdjeno je jos jednom da je Bodiroga ikebana, naprosto nema nikakva ovlascenja, ali bas nikakva, pritom ni uticaj na Glikmana, u smislu da moze da mu nesto sugerise. On trenutno izgleda lijepo za ozbiljnu platu koju prima od EL.

 

Najgore od svega sto je klub bio upozoren mjesec dana prije kazne, dalo se do znanja da je provaljeno laziranje dokumenata, i receno koje ce biti posledice ukoliko se ne rijese sporovi, omaleni lazov i familija mu u klubu nisu prstom mrdnuli!

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...