Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bilo bi lepo da Nedoviću neko konačno skrene pažnju da prilikom šuteva za tri prestane da se baca unazad, zbog toga nema nikakav balans i skoro svi promašaji mu završavaju na prvom obruču. Iz utakmice u utakmicu čekam da to koriguje, al' za sada ništa od toga, procenat se neće sam od sebe dići ako ne iskoreni tu lošu naviku.

  • Like 24
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Volim Nedovica ko brata rodjenog al ono danas je bio kriminal, pogotovo u zavrsnici. Kada smo otisli na +9 on ih je kasnjje sam vratio u zivot greskama u odbrani i groznim resenjima u napadu. Na kraju promaseno slobodno bacanje koje nas na svu srecu nije kostalo.

Ako udjemo sa ovim rosterom sledece nedelje u duplo kolo sa Realom i Monakom trebace nam cudo da dobijemo makar jednu.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

Bilo bi lepo da Nedoviću neko konačno skrene pažnju da prilikom šuteva za tri prestane da se baca unazad, zbog toga nema nikakav balans i skoro svi promašaji mu završavaju na prvom obruču. Iz utakmice u utakmicu čekam da to koriguje, al' za sada ništa od toga, procenat se neće sam od sebe dići ako ne iskoreni tu lošu naviku.

 

Bas tako. Covek i kad je tesko i kad nije tesko izabere tezak sut. Kao da svaki put sutira za pobedu u zadnjoj sekundi. Prosto neverovatno, igrac koji sam sebi stvori tezak sut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

Bilo bi lepo da Nedoviću neko konačno skrene pažnju da prilikom šuteva za tri prestane da se baca unazad, zbog toga nema nikakav balans i skoro svi promašaji mu završavaju na prvom obruču. Iz utakmice u utakmicu čekam da to koriguje, al' za sada ništa od toga, procenat se neće sam od sebe dići ako ne iskoreni tu lošu naviku.

On baci loptu kao preko one stvari,nikad losije nije sutirao,nisam primetio da se pre tako bacao stalno unazad,kad god sutne iz nesta u 80% slucajeva pogodi

Link to comment
Share on other sites

Quote

Utakmica je bila teška. Pre utakmice smo znali da igramo protiv tima koji je ofanzivno talentovan, odličan u tranziciji. Igrali smo celu utakmicu dobru odbranu. Imali smo problem poslednjih pet minuta u napadu, nismo imali ideju kako da kreiramo. Na kraju, poslednji šut... Imali smo sreće, poredeći sa poslednjom utakmicom protiv Barselone", rekao je Ivanović na konferenciji za medije.

Dalibor Ilić je upisao prve minute u Evroligi i postigao devet poena.

"On je i u ABA ligi i sad pokazao da može na njega da se računa. Odigrao je sasvim solidno. Svaka utakmica je različita, zavisi od protivnika. Niko nema ništa garantovano. Najbitnije da su svi igrači spremni da kad uđu, da daju i pomognu ekipi", dodao je on.

Ivanović nije želeo da komentariše Filipe Petruševa i pojedinačne partije igrača.

Neću da pričam pojedinačno. Srećno Badnje veče. Da svi budu srećni i zdravi.

 

  • Like 24
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Rezime prvog dela (9-8): 

 

Efes ✈️

Pao 🏠
Baskonia ✈️
Real ✈️

Bajern 🏠

Monako ✈️

Fener ✈️

(dolazak Duška) 

Asvel 🏠

Alba ✈️

Makabi 🏠

Virtus 🏠

Partizan ✈️

Žalgiris 🏠

Armani 🏠

Oli ✈️

Barsa 🏠 

Valensija ✈️


🏠: 5-3

✈️: 4-5

 

Samo PAO je kiks.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Rezime prvog dela (9-8): 

 

Efes ✈️

Pao 🏠
Baskonia ✈️
Real ✈️

Bajern 🏠

Monako ✈️

Fener ✈️

(dolazak Duška) 

Asvel 🏠

Alba ✈️

Makabi 🏠

Virtus 🏠

Partizan ✈️

Žalgiris 🏠

Armani 🏠

Oli ✈️

Barsa 🏠 

Valensija ✈️


🏠: 5-3

✈️: 4-5

 

PAO kod kuce smo morali da dobijemo, uz kradju protiv Barse i los dan protiv nikad goreg Armanija, to bi bile cak tri pobede. Za usamljeno prvo mesto na tabeli 😄 Eh... 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moram reći da se nisam uopšte nervirao. Video sam da Duško drži konce utakmice i posle Mirotinog gaženja previše bi bilo da i ovde sreća okrene leđa. Samo sam se smejao koliko ćemo ići s glupostima.
Elem, Duško legitimno napada F4, samo rokada Bemtil (ovako ga prozvah psujući)- Polonara, free Facu, Vildoza i Hasan seckati..
Tu smo ovakvi iskasapljeni na dve pobede od vrha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...