Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ozbiljna, ozbiljna sramota. Kao što rekoh, da ne navijam za KKCZ baš bih se radovao ovakvoj odluci da se stane na rep seljačkoj snsovskoj bahatosti.

 

Sa druge strane, ne mogu a da se ne zapitam šta je sa ostalim klubovima ili su svi compliant kao švajcarske banke. Posebno su mi sumnjivi neki što su preko noći dobili budžet Makabija i evroligu za zelenim stolom.

  • Like 19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Bas me zanima cemu ovolika kazna,niko nikada vecu nije dobio a konstanto se prica da je kosarka neprofitabilan sport u Evropi? Znaci svi su u plusu ili na nuli samo ne znam kako

 

Bem li ga, navode da je treći prekršaj u prethodnih par godina, uglavnom se akumulacijom i dolazi do jačih kazni.

 

E sad, zašto ovdašnja javnost za te prethodne prekršaje/opomene ne zna, još jedno je u nizu pitanja za glavnog odgovornog.

(možda i zna, ja nisam upućen, mada nisam se ubio od praćenja EL ovih godina 🙄)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak nismo izmirili sve sto smo trebali, i nismo poslali dokumentaciju kakvu smo trebali.

 

Da vidimo samo hoce li se naci neki novinar sada da citira Covica sa one kzs od pre nove godine, i da mu procita ovo saopstenje, pa da vidimo sta ce "pametno" da kaze.

 

U svoj prici, najzalije mi Duska Ivanovica, gde ti dodje i sa kim ti dodje da radis covece...

Link to comment
Share on other sites

Zadar je kostao stolice Vladu Jovanovica.

 

A cela ova sezona van terena bi mogla da kosta Covica fotelje.

 

I neka. Imao je priliku da posle UPPR-a vodi stvari kako treba, ali bojim se da to niti hoce a niti ume na taj nacin da funkcionise. Samo neki mulj, samo neko gadjanje govnima prema svima, stalno neka politika... to nije Crvena zvezda kakvu ja zelim.

 

Nisu ni komsije mnogo drugacije, pogotovo istorijski gledano, ali to ne znaci da mi treba da budemo gori od njih. A Covic se svojski trudi da klub bude gori, samo po cenu neke pobede. Nad kim? Zasto? Do unistenja? 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Где је та казна била на 1-6? Или су се дуговања створила нагло након тога, ко је овде луд? Нити браним клуб који је дефинитивно крив, али каква је ово смејурија од казне, безобразлук.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Која смејурија од казне, као да нисмо сваке године дуговали за плате тренерима и играчима а и други клубови такође. Мишљења сам да је овај текст спорт клуба о томњ да је Реал ово погурао истинит, а они и Барса имају по 200 милиона минуса о фер плеју да не причамо колико ли су га они тек пута прекршили. Толико им тешко пало што Кампацо није њихов па су вероватно предузели мере јер знају да ми увек дугујемо неком али никад нисмо били кажњавани за то. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg. Kad udaris gde ne treba. Ovo se desi. U fazonu, sad znate gde vam je mesto. Inace, sumnjam da 5 klubova ovog trenutka ima sve izmirene dugove prema igracima, ali naravno cute jer veliki velike ne diraju, a mali cute I ne cackaju velike. Rokaj Covicu. Proci ce I zabrana. 

Link to comment
Share on other sites

Ovde je sve do Evrolige , koji su samo uzluzni servis mocnih klubova, to je jasno bilo odavno, videlo se i kad sudija zazmuri na aut i sada ovo. Par klubova igraju izmedju sebe, ostatatak popunjava broj.

Ako nekom to nije bilo jasno do sada, sada jeste. 

 

Ne bih se bunio sutra da izadjemo iz ove lakrdije od lige, ionako kurcu ne vredi vise. FIBA LS i to je to, postenije takmicenje 10000x. 

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Poslednjih par mojih postiva bili su bas negativni i kriticki orjentisani prema klubu, ustvari Covicu, kao coveku koji vodi klub. I dalje stojim iza toga sto sam napisao. Ali danasnja vest govori mi da osim sto smo sami krivi zbog situacije, dobrano nam se ta situacija otezava od ljudi koji vode EL, a EL vode najmocniji klubovi Evrope. Ovo vreme od preko mesec dana bez zasedanja o odluci, pa sad odluka o kazni od gotovo 2, a ukupno 3 meseca je vredjanje zdravog razuma. A kao slag na tortu je ona sramota iz Pionira pre neki dan, pa onda i izostavljanje iz valjda NG cestitke. Ocigledno neko silji patku na nama, jer siguran sam da niti smo prvi koji duguju, niti iko ikad ovako kaznjavan, na i van terena.

 

U rupu smo upali sami, niko nas nije gurnuo, ali su nas zato zatrpali sa velikim zadovoljstvom. E sad, da li konkretno Real, nasa ovdasnja konkurencija sa mutavim Bodirogom kao clanom EL, ili cisto sportska konkurencija klubova koji pretenduju na plejof EL, to cu ostaviti savakom ponaosob i njegovoj masti.

 

Mislim da bi zalba, pa tuzba bili ocekivani, ali znajuci Covica, on ce samo da jede govna po konferencijama i jutarnjim programima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da smo mi odgovorni jer nemamo "ciste papire" i imamo dugovanja, ali sta kao, mi smo jedini svi ostali su perfektni..? Nego, taman posla da Zvezda sklopi konkurentan tim i da ima neki visi cilj. Jos jednom, nasa je greska, ali mislim.. Ako za nase greske mi snosimo takve kazne tj. "sankcije", mogle bi malo i sudije zbog onog protiv Barselone, kad se vec kaznjava.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Sramotno na više nivoa, ali ovo je toliko nerealno od strane EL, niko nikad nije dobio ovoliku zabranu. Mora da se proba preko sportskog suda doći do smanjenja roka.

 

Biće da nikada niko nije napravio ni približno sranje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Look at the bright side,

 

raskid za Faku, lako ce naci klub  1.5 miliona usteda, + 50 k obestecenje

nema ni Achile, bez 500 k do kraja godine,

 

usteda od 2 miliona, neko bi rekao i zarada, ocisceni svi dugovi.

 

Ono sto se moze videti, da su danas zasedali i doneli odluku sto je i vise x receno, i da su rekli da su finansijske obaveze izmirene, ali to je za nauk drugim klubovima koji eto ako rese da se ovako bahate, mogu da dobiju istu kaznu.

 

Niko nikada ovakvu kaznu nije dobio, ali eto mi imamo tu cast.


Ostaje da ovi sto su i do sada igrali izbore sto vise sto mogu u svim ligama, a ovde je svakako mesto da se nastavi sa mracenjem, jer ova kazna bi verovatno dosla da i Facu nije dosao, samo nede krajem sezone, a ne sada bas odmah  i na ovoliki rok. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

daj malo menjajte način pisanja, ne mora svaki drugi da započinje sa "smejurija od kazne" 

muljali smo i uhvaćeni smo u tome, i tu je svakoj polemici kraj

ne kaže se džaba "svi kradu ali lopov je samo onaj koga uhvate"

Da nismo doveli Kampaca( a znali su šta nam se sprema) ovu kaznu ne bi skoro ni primetili

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ostavka. ili govnjiva motka.

nista drugo

Ostavka coveka koji je promenio sve moguce opcije politickih dresova 🤣🤣🤣

Govnjiva motka za slugu rezima koji ne izbija sa Pinka i Hepija 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Look at the bright side,

 

raskid za Faku, lako ce naci klub  1.5 miliona usteda, + 50 k obestecenje

nema ni Achile, bez 500 k do kraja godine,

 

usteda od 2 miliona, neko bi rekao i zarada, ocisceni svi dugovi.

 

Ono sto se moze videti, da su danas zasedali i doneli odluku sto je i vise x receno, i da su rekli da su finansijske obaveze izmirene, ali to je za nauk drugim klubovima koji eto ako rese da se ovako bahate, mogu da dobiju istu kaznu.

 

Niko nikada ovakvu kaznu nije dobio, ali eto mi imamo tu cast.


Ostaje da ovi sto su i do sada igrali izbore sto vise sto mogu u svim ligama, a ovde je svakako mesto da se nastavi sa mracenjem, jer ova kazna bi verovatno dosla da i Facu nije dosao, samo nede krajem sezone, a ne sada bas odmah  i na ovoliki rok. 

 

 

 

 

Šta ima veze, možemo za ABA dovoditi. Čoviću je svakako to prioritet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...