Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Шутер из блока said:

Na našu veliku žalost, nema ništa od plejofa/TOP8 EL ni ove sezone, ko zna koje već za redom, a kamoli od nekog 7. ili višeg mesta na tabeli koje bi trebali/morali da jurimo ako stvarno i ozbiljno hoćemo da uradimo nešto ove sezone u EL (pravi iskorak), to jest da napravimo neki konkretan i kvalitetan rezultat u istoj.

 

To je to od ove naše EL sezone, nastavlja se po starom sa prosipanjem iz šupljeg u prazno - ABA liga je prioritet.

 

A jel bas toliko moras ovde da mracis i da ispoljavas svoju negativnu energiju.

 

Pises 18 kola pre kraja gde su po trenutnom stanju na tabeli 3 pobede razlika izmedju prvog i desetog mesta kako neko hoce ili nece u top 8. Od takvih strucnjaka ovde postaje mucno.

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Green23 said:

Pa ako od Kampaca zavisi da li ćeš gledati Zvetdu ili ne, ne znam šta da ti kažem....

 

Drug, da se ne vraćamo u prošlost kakve timove Zvezde sam pratio, da ne kažem pre 2011. Očigledno je bila šala. Sigurno nisam uzeo odmor zbog Kampaca, a i ne radim 24h pa da nije moguće odgledati utakmicu ako nisam na odmoru. Mislim ne mora valjda da se naglašava šala, ironija, sarkazam...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MisaF said:

 

A jel bas toliko moras ovde da mracis i da ispoljavas svoju negativnu energiju.

 

Pises 18 kola pre kraja gde su po trenutnom stanju na tabeli 3 pobede razlika izmedju prvog i desetog mesta kako neko hoce ili nece u top 8. Od takvih strucnjaka ovde postaje mucno.

Samo što ekipe koje su na samom vrhu tabele imaju neuporedivo kvalitetnije i bolje rostere i igrače, znači 12+ ozbiljnih i kvalitetnih EL igrača (po 2 najmanje na bukvalno svakoj poziciji), a mi imamo samo 3 takva igrača (ako i 3 jer je Nedović hodajuća povreda i nije kvalitetan i ozbiljan two-way igrač na EL nivou, znači ta da kažem ajde 3 igrača su neregistrovani/abaligaški Kampaco, Vildosa i eventualno Nedović), i plus nemaju ovolikih problema sa povredama kao mi (pritom se nama povredio na duže najbolji i najkonstantniji igrač, i ujedno jedan od ova samo svega 3 EL igrača koja imamo u timu, što je nemerljiv i nenadoknadiv problem za nas). I da dodam da takođe sve ove ekipe iz vrha u drugom delu sezone uvek zapnu još jače i ubace u petu, i tako samo zbiju redove i gaze još jače, i te sve te ekipe mogu ko iz pičke da vežu i napravu ozbiljnu seriju pobeda, i mogu lagano da pobeđuju sa lakoćom i kući i na strani, ne biraju i ne zanima ih mnogo da l' igraju kući ili na strani, što sa nama nije slučaj, i naša pobeda u gostima protiv Olija meni ne menja ovaj stav (da možemo i u gostima svakog da pobedimo), i ujedno ne znači sad nešto mnogo, a i svakako ne može jedna pobeda u gostima da mi odma promeni mišljenje.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Шутер из блока said:

Samo što ekipe koje su na samom vrhu tabele imaju neuporedivo kvalitetnije i bolje rostere i igrače, znači 12+ ozbiljnih i kvalitetnih EL igrača (po 2 najmanje na bukvalno svakoj poziciji), a mi imamo samo 3 takva igrača (ako i 3 jer je Nedović hodajuća povreda i nije kvalitetan i ozbiljan two-way igrač na EL nivou, znači ta da kažem ajde 3 igrača su neregistrovani/abaligaški Kampaco, Vildosa i eventualno Nedović), i plus nemaju ovolikih problema sa povredama kao mi (pritom se nama povredio na duže najbolji i najkonstantniji igrač, i ujedno jedan od ova samo svega 3 EL igrača koja imamo u timu, što je nemerljiv i nenadoknadiv problem za nas). I da dodam da takođe sve ove ekipe iz vrha u drugom delu sezone uvek zapnu još jače i ubace u petu, i tako samo zbiju redove i gaze još jače.

I kao takvi umalo da dobijemo Barsu, cak su morali da ne vide gazenje linije. Daj idi i navijaj za svoj Pao, glupo je da pravis profil samo da bi mogao da navijas ponovo za Zvezdu.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako je krenulo , valjda da zavara trag, da je neki zaludjenik i ipak normalan tip

  

On 12/27/2022 at 6:32 PM, Шутер из блока said:

Pozdrav svima, odlučih skoro da se registrujem ovde, tako da sam nov iako već dugo čitam ovaj forum, tačnije dve teme - ovu našu (najviše naravno) i EL. 😁 Nadam se i verujem da ćemo ove sezone osvojiti sve, i da će naša Zvezda nastaviti da sija, i da će samo da sija još sjajnije u budućnosti! 🔴💪🏻🙏🏻

 

E sad, s obzirom da sam košarkaški zaluđenik i fanatik 😎, već dugo se pitam oko jedne stvari, ali ne dobijam nikakav odgovor, niti mi pada na pamet neka ideja i što je to tako, pa sam odlučio da to stručno pitanje postavim ovde, a to je ujedno i ono što bih voleo da vidim u našoj igri i moj predlog za Duška i stručni štab, ljudima koje smatram za velike poznavaoce igre pod obručem, i ljudi koji imaju veliko košarkaško znanje i razumevanje iste i same igre (uz svo poštovanje svih ovde, tu mislim na @Guru, @madafaka73, @Chaos Is Me, @Princeton, @medobrundo, možda sam još nekog zaboravio, ali se nadam da mi neće zameriti 😅), iz kog razloga mi nikad ne igramo zonu i zonski presing (a ne pamtim da smo ikad igrali, barem od kad ja pratim naš KK, a to je nekih zadnjih 10ak sezona)?

Mislim da bi to moglo da bude veoma dobro i efikasno, i jedne od naših mogućih prednosti i bitnih/ključnih faktora u utakmicama i potencijalnim pobedama, pogotovu u regularnom delu (jer nam je svaka pobeda zlata vredna u borbi i uopšteno za ulazak u TOP8) i daće Bog plejofu EL, a i plejofu ABA lige (finalu), pa i u osvojenim trofejima.

Zona i zonski presing spadaju u tip kombinovane/trik odbrane, i to je kec iz rukava koji, po mom mišljenju, možemo i treba itekako da koristimo, i to je ono što može da donese prevagu na našu stranu i da na taj način zbunimo i poremetimo protivnika, kako u skautiranju, tako i na samom terenu i utakmicama (faktor iznenađenja). Hvala unapred na odgovoru.

 

Takođe ono što bih voleo da vidim da igramo, a ujedno i još jedan moj predlog za Duška i stručni štab (ali se sad tiče ofanzive), je offense play (napad) Hammer. Meni jedna od boljih i efikasnijih, a ujedno i vrlo jednostavna, akcija, a ono što nam je još jedan plus da bi igrali ovaj napad je to što na mestu organizatora igre imamo dva odlična i dinamična igrača koji agresivno napadaju obruč (što je veoma bitno za ovaj napad i da bi se isti uspešno realizovao), a i generalno iz P&R-a - Vildosa i Kampaco (pogotovu ovaj drugi). Ovu akciju se sećam da smo mi uspešno odigrali posle tajmauta u Milanu u sezoni 19/20 kad nas je vodio Šakota, gde je Beron, na asistenciju Brauna, pogodio trojku iz kornera. Ono što mi je čudno i zanimljivo vezano za ovu akciju je to što je ove sezone mislim nijedna ekipa u EL nije igrala (ostavljam prostor da grešim jer nisam odgledao svaku utakmicu, a naročito ne celu).

 

  

ali avajjj, nije izdrzao ni par dana i vec se razotkrio ( pljuvanje, trolovanje, pisanje necega sto veze nema sa realnoscu ) 

 

21 minutes ago, Шутер из блока said:

Samo što ekipe koje su na samom vrhu tabele imaju neuporedivo kvalitetnije i bolje rostere i igrače, znači 12+ ozbiljnih i kvalitetnih EL igrača (po 2 najmanje na bukvalno svakoj poziciji), a mi imamo samo 3 takva igrača (ako i 3 jer je Nedović hodajuća povreda i nije kvalitetan i ozbiljan two-way igrač na EL nivou, znači ta da kažem ajde 3 igrača su neregistrovani/abaligaški Kampaco, Vildosa i eventualno Nedović), i plus nemaju ovolikih problema sa povredama kao mi (pritom se nama povredio na duže najbolji i najkonstantniji igrač, i ujedno jedan od ova samo svega 3 EL igrača koja imamo u timu, što je nemerljiv i nenadoknadiv problem za nas). I da dodam da takođe sve ove ekipe iz vrha u drugom delu sezone uvek zapnu još jače i ubace u petu, i tako samo zbiju redove i gaze još jače.

 

 

U redu, shvatili smo sta mislis, ne moras da ponavljas 101x na svakoj strani. Ne zna Dusko, ne zna Nedovic, ne zna niko nista, kamenjari ovo ono, ok, sad uzmi malo tajm aut i pusti forum da dodje sebi, izmrcvario si ga dobrano u prethodnih par dana kritikama. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VISOKOLETAC said:

I kao takvi umalo da dobijemo Barsu, cak su morali da ne vide gazenje linije. Daj idi i navijaj za svoj Pao, glupo je da pravis profil samo da bi mogao da navijas ponovo za Zvezdu.

Umalo i pobeda nije isto jebiga, ko zna koliko (previše) ispuštenih velikih prednosti i pobeda smo imali u zadnje nekoliko EL sezone, e to kvalitetne, ozbiljne, iskusne i plejof EL ekipe ne smeju sebi da dozvoljavaju nikako (da gube), to je ako hoćemo 7. ili neko više mesto na tabeli prosto i jednostavno nedopustivo i gotovo, a mi smo imali pritom previše takvih utakmica, i to je jedna od razlika između nas i ovih ekipa u vrhu EL (jer sve te ekipe to lagano i rutinski rešavaju u svoju korist). PAO, Milano, pa i Barsa (pogotovu što smo ih totalno okrenuli i imali +12 u 4/4) su čisti kiksevi, a mi sebi ne smemo nikako, niti imamo taj luksuz, da dozvolimo da kiksiramo ovoliko već sad i još kod kuće, i to je to. I nije Devil.

Edited by Шутер из блока
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

PAO je jedini kiks, to je nadoknadjeno pobedom u Berlinu, a cist bonus je pobeda u Pireju, plus ostvarena pobeda u derbiju na gostujucem terenu. Momci su uradili sve na terenu i dobili Barsu, to sto sudije nisu videli ocito, to je druga stvar. Poraz od Milana i Barse kod kuce nije kiks, mozda jeste od Milana, ali ne toliki kao Pao, ali taj Pao smo vec odavno nadomestili. 

Ne vidim sta je moglo bolje da na tabeli da bude. Da smo dobili PAO, ostao bi Dovla i NIKADA ne bi verovatno dobili Albu u gostima, a mozda i Asvel kuci. 

 

U Evroligi KKCZ stoji ODLICNO. Svako ko tvrdi drugaciji podjebava narod ovde, jer ocitu stvar preokrece i podmece je vaskolikom forumastvu kao klip u tocak. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kosta said:

Kad budemo igrali zaostalu utakmicu protiv Cedevite, er ce nam na klupi morati biti Vlada Jovanovic?

 

#ABApravilaudavila

Morace NC da vodi ekipu 🙂  jer je ceo strucni stab nov, mada  sam ovde procitao da je Jorovic jos tu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, berti said:

Dakle, jesmo najveci krivci jer svega ne bi bilo da smo redovno placali. Da li  je EL jedva docekala da nas jebava? Sigurno.

Da li je u celoj prici onaj nesvirani aut Mirotica slucajan? Jebem li ga vise. Da li nas mozda neko odavde saplice? Ne verujem, ali ne bi iznenadilo. Biznis, netrpeljivosti, neciji narasli apetiti...

Covic sada cuti. Da li zeli da iskontrolise stetu ili mu je neko zapretio da ne trtlja previse... Ispao je mladi majmun koga je neko bas lepo navukao na tanak led.

Napisah slicno na tati 

Link to comment
Share on other sites

Nema tu mnogo filozofije. Tri strucnjaka, nezavisna od klubova su ispitivala nase poslovanje i zaostala dugovanja i uocila ozbiljne probleme, pritom nismo ni dostavili kompletnu dokumentaciju, to po automatizmu znaci da idemo pred nekakvo finansijsko vece i da je dok se sve ne dostavi i ne razmotri klub pod suspenzijom po pitanju registrovanja novih igraca i trenera. Skroz je naivno verovati da je Bodiroga na bilo koji nacin uticao na tok radnji. Nije El srpska drzavna firma pa da prvorodjeni kaze sta i kako. Zamislite da komisija ili cuj Bodiroga mimo propisa nesta odrade, a onda recimo jedan Bajern, Alba i drugi zapadnjacki klubovi to gledaju i kazu ok, ipak je Bodiroga direktor necemo da mu se zameramo, sutra moze na nas da udari. Da nije zalosno bilo bi smesno verovati da to tako funkcionise, a pogotovo da Real, Barsa i Valensija uticu na komisiju ne bi li maksimalno odugovlacila sa registrovanjem Kampaca kako bi im bilo lakse sa nama. Mozda mi jesmo dostavili nekakve papire, ali je veliko pitanje vrede li ti papiri cemu, pogotovo ako smo sve prethodne papire prekrsili. 

Nemam ja sad neke iluzije, verujem da je cak nase obitovanje u EL sve ove godine neka vrsta magije, s obzirom na finansijski potencijal drzave u kojoj zivimo, ali i uredjenosti, pa cak i obrazovanosti drustva. Medjutim, onda smo trebali da se pruzamo koliko smo dugi. Doveli smo top 3 igraca u EL i sva svetla uperili u sebe, a onda debelo zabrljali jer smo osvetlili nase mane i losu stranu. Brzo registrovanje Kampaca je sad pod must jer sve ovo moze da ispadne velika brljotina, koja moze da ostavi duboke posledice.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

PAO je jedini kiks, to je nadoknadjeno pobedom u Berlinu, a cist bonus je pobeda u Pireju, plus ostvarena pobeda u derbiju na gostujucem terenu. Momci su uradili sve na terenu i dobili Barsu, to sto sudije nisu videli ocito, to je druga stvar. Poraz od Milana i Barse kod kuce nije kiks, mozda jeste od Milana, ali ne toliki kao Pao, ali taj Pao smo vec odavno nadomestili. 

Ne vidim sta je moglo bolje da na tabeli da bude. Da smo dobili PAO, ostao bi Dovla i NIKADA ne bi verovatno dobili Albu u gostima, a mozda i Asvel kuci. 

 

U Evroligi KKCZ stoji ODLICNO. Svako ko tvrdi drugaciji podjebava narod ovde, jer ocitu stvar preokrece i podmece je vaskolikom forumastvu kao klip u tocak. 

PAO i Milano su apsolutni kiksevi, pa i Barsa kao što rekoh (pre svega jer smo vodili 12 razlike u 4/4), i sve tri ove utakmice smo prosto i jednostavno morali da pobedimo ako hoćemo da budemo 7. ili neko više mesto na tabeli (i ako uopšte imamo stvarno neke ozbiljne i konkretne ambicije i ciljeve ove sezone u EL, a morali bi da imamo sa ovakvim i ovolikim rosterom, bez ikakve sumnje), i sve ove ekipe iz vrha tabele i dobile ove tri utakmice koje smo mi izgubili jer, kao što sam već rekao, sve te ekipe iz vrha to nikako ne dopuštaju sebi da izgube, i tu se vidi razlika između nas i svih tih ozbiljnih i kvalitetnih plejof vrhunskih ekipa.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

PAO je jedini kiks, to je nadoknadjeno pobedom u Berlinu, a cist bonus je pobeda u Pireju, plus ostvarena pobeda u derbiju na gostujucem terenu. Momci su uradili sve na terenu i dobili Barsu, to sto sudije nisu videli ocito, to je druga stvar. Poraz od Milana i Barse kod kuce nije kiks, mozda jeste od Milana, ali ne toliki kao Pao, ali taj Pao smo vec odavno nadomestili. 

Ne vidim sta je moglo bolje da na tabeli da bude. Da smo dobili PAO, ostao bi Dovla i NIKADA ne bi verovatno dobili Albu u gostima, a mozda i Asvel kuci. 

 

U Evroligi KKCZ stoji ODLICNO. Svako ko tvrdi drugaciji podjebava narod ovde, jer ocitu stvar preokrece i podmece je vaskolikom forumastvu kao klip u tocak. 

Ali eto i taj Armani (ako ga računamo u kiks) je nadoknađen pobedom protiv Olimpijakosa, jer realno pobedao protiv "braće" u gostima nije očekivana.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, quentin said:

Mislio sam na ovo od juče:

 

 

 

Drugo nemaju šta da saopšte kad situacija nije promijenjena. Neće EL da objašnjava zašto dugovi i dalje stoje. To klub treba da radi, inače narod nagađa.

 

Ovde pise da slucaj nije resen, a bilo je komentara da jeste, pa  su cak i kopirani ovde. Kako ja ovo razumem, ne znaci da su oni zasedali  I doneli odluku da KKCZ jos nije ispunila uslove za skidanje  zabrane. Moze  prosto da znaci da jos uvek nisu zasedali. Ja sam nezadovoljan  sa komunikacijom naseg kluba sa navijacima, ali ni EL ne briljira. 

Link to comment
Share on other sites

Pojavi se nov forumaš, napiše poduži post, u kome ima dosta toga košarkaškog, dočeka ga gomila postova “dobrodošao”, “piši češće”, itd. Posle par razmena mišljenja, novi forumaš je pokazao svoje pravo lice i dobi par “nemoj da mračiš više” i “zaobidji me” komentara. 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih samo da kritikujem, pa cu zato reci da je Nebojsa Covic predsednik koji ce zaista ostati upisan crvenim slovom u istoriju KK Crvena Zvezda. Bilo je mozda trofejnijih predsednika, ali vreme u kojem nas je on preuzeo, finansijska moc drzave i privrede su daleko ispod takmicenja koje sad vec redovno igramo. Neposteno je to negirati. Isto tako duboko verujem da smo tu gde smo trenutno sa rezultatima u EL i pozitivnim pogledom na nastavak sezone u EL pre svega zahvaljujuci Dusku Ivanovicu. Gospodin covek u svakom pogledu, svetski covek, sa svetskom radnom etikom i nacinom komunikacije kako sa igracima tako i sa novinarima, a reklo bi se i svim drugim pocevsi od sudija pa do slucajnih prolaznika. I zbog jednog i zbog drugog se nadam da ce se svetla preusmeriti na igru i igrace.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Шутер из блока said:

PAO i Milano su apsolutni kiksevi, pa i Barsa kao što rekoh (pre svega jer smo vodili 12 razlike u 4/4)


Barsu smo pobedili, ali nam je čista pobeda uskraćena grubom i dokumentovanom sudijskom greškom koju je priznala i Evroliga. Pritom smo igrali 3/4 bez najboljeg igrača. 
 

Piši češće. 
 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Шутер из блока said:

PAO i Milano su apsolutni kiksevi, pa i Barsa kao što rekoh (pre svega jer smo vodili 12 razlike u 4/4), i sve tri ove utakmice smo prosto i jednostavno morali da pobedimo ako hoćemo da budemo 7. ili neko više mesto na tabeli (i ako uopšte imamo stvarno neke ozbiljne i konkretne ambicije i ciljeve ove sezone u EL, a morali bi da imamo sa ovakvim i ovolikim rosterom, bez ikakve sumnje), i sve ove ekipe iz vrha tabele i dobile ove tri utakmice koje smo mi izgubili jer, kao što sam već rekao, sve te ekipe iz vrha to nikako ne dopuštaju sebi da izgube, i tu se vidi razlika između nas i svih tih ozbiljnih i kvalitetnih plejof vrhunskih ekipa.

Tako je matori. 

Da smo ozbiljna ekipa, imali bismo te 3 pobede više i bili prvi na tabeli trenutno, jer samo prvo mesto dokazuje velike ambicije. 

 

A zaključak je: trebalo bi da smo sad prvi, da bismo na kraju bili sedmi. 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Какве се све будалаштине овде могу прочитати а најновија је да Недовић није квалитетан евролигашки бек. Како изгледају онда ти квалитетни бекови ако он то није? 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...