Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, marko_pantelic said:

Sto se tice Kampaca.

Nisam ga pratio ove godine.

 

Ono sto je igrao u Denveru prosle godine, nije nist spektakularno. Vildoza je sigurno bolji asistent.

Daj boze da ga krene u Evropi, naravno, samo u slucaju ako dodje kod nas 😄

Vildoza nije sigurno bolji asistent od Fakunda, ni blizu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, marko_pantelic said:

Sto se tice Kampaca.

Nisam ga pratio ove godine.

 

Ono sto je igrao u Denveru prosle godine, nije nist spektakularno. Vildoza je sigurno bolji asistent.

Daj boze da ga krene u Evropi, naravno, samo u slucaju ako dodje kod nas 😄

Ove godine nisi ni mogao da ga pratis ni da si najveci NBA fan in da world.

 

Kampaco je, uz Tea, najbolji asistent van SAD. On ima problem sa fizikalijama, a imajuci u vidu da nema spektakularan sut za 3p...nije imao previse sansi u NBA.

 

Za Evropu je i dalje keva.

 

I dalje sam misljenja za ovaj roster Dorsi > Kampaco.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wtf? Kampaco je jedan od najboljih asistenata u Evropi. Čovjek je godinama igrao top košarku za Real Madrid. Top3 igrač u EL na svojoj poziciji. Vrhunski asistent, sposoban da brzinom i promjenom ritma probija prvu liniju odbrane i da razigrava saigrače. U odbrani je prava zvijer. Igra brutalan presing i ima vrhunske instikte. Jedino je kao strijelac prosječan ali ima ogromno samopouzdanje pa zna često da zatrpa koš. Još kad se doda ludačka energija i vreli argentinski mentalitet dobija se bomba od igrača. I ne slažem se da on može nešto da našteti timu ili hemiji, ne nikako. Riječ je o igraču koji može samo da podigne kvalitet svake ekipe u EL. Igrao je on i u NBA sasvim dovoljno minuta da ne zarđa. Za Denver je u dvije sezone igrao 20 minuta u prosjeku. To je baš ozbiljna minutaža.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Wtf? Kampaco je jedan od najboljih asistenata u Evropi. Čovjek je godinama igrao top košarku za Real Madrid. Top3 igrač u EL na svojoj poziciji. Vrhunski asistent, sposoban da brzinom i promjenom ritma probija prvu liniju odbrane i da razigrava saigrače. U odbrani je prava zvijer. Igra brutalan presing i ima vrhunske instikte. Jedino je kao strijelac prosječan ali ima ogromno samopouzdanje pa zna često da zatrpa koš. Još kad se doda ludačka energija i vreli argentinski mentalitet dobija se bomba od igrača. I ne slažem se da on može nešto da našteti timu ili hemiji, ne nikako. Riječ je o igraču koji može samo da podigne kvalitet svake ekipe u EL. Igrao je on i u NBA sasvim dovoljno minuta da ne zarđa. Za Denver je u dvije sezone igrao 20 minuta u prosjeku. To je baš ozbiljna minutaža.

+ imamo Vildozu.Pa kontam da nece biti problema oko uloga. :D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stari Wook said:

Jesu li to Nebojšina glupiranja ponovo, ili se Kampaco ozbiljno dovodi u vezu sa CZ?

Gledao sam malo prvo poluvreme, najjači utisak uz Daliborova sl. bacanja mi je kako Lazarević baca cigle sa otvorenih pozicija. 

 

Na prvu loptu se činilo da se Nebojša opet zaigrao, mada sam i sad skeptičan. Inače deluje da bi moglo doći do potpisa jedino uz neke kombinacije i malverzacije više strana što bi rekao @NikadProtivKaline.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stari Wook said:

Jesu li to Nebojšina glupiranja ponovo, ili se Kampaco ozbiljno dovodi u vezu sa CZ?

Gledao sam malo prvo poluvreme, najjači utisak uz Daliborova sl. bacanja mi je kako Lazarević baca cigle sa otvorenih pozicija

Nekada ce on i ubosti koju ali sa onakvom mehanikom suta, cudo da ista upadne...

Da, kako uspjeva sa slobodnjaka drzati dobre procente, ni sam ne znam.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, marko_pantelic said:

Sto se tice Kampaca.

Nisam ga pratio ove godine.

 

Ono sto je igrao u Denveru prosle godine, nije nist spektakularno. Vildoza je sigurno bolji asistent.

Daj boze da ga krene u Evropi, naravno, samo u slucaju ako dodje kod nas 😄

 

Ma brate mi ga svakako dovodimo da odigra neku odbranu na energiju i odmori koji minut ovu dvojicu sto znaju.

Nesto kao Pefi samo mladji i (malo)lepsi.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Pero said:

Vildoza nije sigurno bolji asistent od Fakunda, ni blizu. 

 

52 minutes ago, Valensija said:

Sta to rece mili druze?!

Kampaco je asistent sa velikim A

 

46 minutes ago, leki bg said:

Ove godine nisi ni mogao da ga pratis ni da si najveci NBA fan in da world.

 

Kampaco je, uz Tea, najbolji asistent van SAD. On ima problem sa fizikalijama, a imajuci u vidu da nema spektakularan sut za 3p...nije imao previse sansi u NBA.

 

Za Evropu je i dalje keva.

 

 

35 minutes ago, Don Dusko said:

+ imamo Vildozu.Pa kontam da nece biti problema oko uloga. 😄

 

10 minutes ago, Nenadd said:

 

Ma brate mi ga svakako dovodimo da odigra neku odbranu na energiju i odmori koji minut ovu dvojicu sto znaju.

Nesto kao Pefi samo mladji i (malo)lepsi.

 

Hvala momci. Nisam imao takav utisak.

Ako dodje, zelim mu da pokaze sve sto zna, pa da uzivamo 😄

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, strah od vozova said:

Ja sam za Dorsija. Kampaco mi je nekako bezveze i ovako a kamoli za pare koje se spominju. Mislim da sa Dorsijem i jednom trojkom sa frejmom mozemo bas mnogo ove sezone u el

Na ovu ekipu bukvalno samo Kalinić i ništa više. Da je bilo sreće...

Neće Ivanović propustiti celu godinu, pa da je neka frka, bitniji je taj 3/2 igrač. Kad bi se tu doveo dobar igrač, ništa više ne bi trebalo dirati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...