Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Poznajem Puertasa, rekao mi je da će ovde biti “quotovi” @TirandoaFallar

 

 

🗣️ @markovic6

"If I'm honest, of course I've thought about the possible signing of Campazzo. Nikola Ivanovic has been injured and we're looking for someone. I've asked very little about it, but if it's him, fantastic"

esradio.libertaddigital.com/directo.html

Edited by Wakeup
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Bio sam ubedjen da ne dolazi jer se previše ludovalo na ovom topiku. Po ko zna koji put vox forum sabotira već dogovoren potpis.

Trudili smo se da ne ludujemo javno, ali dokazuje se i da unutrasnje privatno ludovanje moze negativno uticati na transfer…

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Takva pitanja na RSB mozes da postavljas ... ah, da, zaboravio sam da taj forum vise ne postoji. Pa nista, hajde da od ove teme onda napravimo RSB gde ce da se slavi trosenje miliona na igrace, kao da zivimo u Norveskoj. Samo da je nama lepo i da su trofeji tu da nas greju svake sezone.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goldberg said:

Takva pitanja na RSB mozes da postavljas ... ah, da, zaboravio sam da taj forum vise ne postoji. Pa nista, hajde da od ove teme onda napravimo RSB gde ce da se slavi trosenje miliona na igrace, kao da zivimo u Norveskoj. Samo da je nama lepo i da su trofeji tu da nas greju svake sezone.

Oladi malo stvarno covece,uvek negativno pises,msm pisi kako gid zelis tvoja volja al ubijas i drugima raspolozenje,znamo svi da nije sve savrseno

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ja svojim stavom mogu nekome da ubijem raspolozenje i da ce sad taj da odjednom prestane da zeli da klub dovede Campazza? Krhkih li dusica u tom slucaju.

 

Svako ko ovde pise zna moj stav o SNS i zasto ne mogu da progutam u potpunosti ono sto se trenutno desava. Pa ipak, u EL sam to stavio na stranu, ne pisem da navijam za nase poraze ni da ispadnemo iz trke iz TOP 8, jedini mec na kojem sam prokomentarisao nesto slicno bilo je gostovanje SC Derbiju (da bi bilo posteno da nas dobiju kad FMP vec dobija Buducnost i Cedevitu).

 

Jednostavno ne mislimo svi isto i ne bi bilo ni prirodno da mislimo svi isto. Ne branim nikome da se raduje pobedama i da ima ovakav ili onakav stav niti ostavljam brdo komentara u kojima pisem stalno iste stavove.

 

I to je manje vise to, postujmo pravo na razlicite stavove dok god nema vredjanja ili preterivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što se Jović udomio a i što smo mi izbjegli da ga potpišemo. Jović mora da pokaže da je spreman da iznese barem jednu sezonu bez standardnih problema sa povredama, onda bi možda mogao da bude pojačanje. U ovoj situaciji dovoditi ga nema smisla, možda jedino da bude treći plej, ali mi tu imamo Markovića. Ne vidim šta bi ovaj okrnjeni Jović donio novo u odnosu na Stefana, a siguran da bi propustio dosta utakmica u sezoni zbog poznatih problema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...