Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Milko Miller said:

Ne treba da se vidi sa predsednikom UO sdcz?

Treba da se vidi sa predsednikom UO SDCZ samo u slucaju da predsednik UO SDCZ nije na interpolovoj poternicici.  

 

Bas sam sad imao raspravu, ja ne bih nikad sedeo u drustvu bilo kog ko ima veze sa zatvorom a zna se da nije nevin. Lopovi, muljatori, prevaranti i lazovi bilo koje vrste, no no. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 12:10 AM, medobrundo said:

Kolika je verovatnoća bila da Zvezda dobije svih 5 mečeva? Pa kladionice kažu, da su stavio 100 EUR i reinvestirao svaki put po dobitku, imao bi blizu 4.000 nakon Nedoviceve trojke. Kvota je zasigurno značajno veća ako se ide unapred na to da se dobija svih 5.

 

To je upravo zbog poslednje pobede za koju sam se slozio da je velika. Ostale pobede samo dele katastrofalnu sezonu od sezone koja nije ni uspesna ni neuspesna (to se dobije ako imas 12/17 pobeda kod kuce i jos koju na strani - nisi u trci za TOP 8, ali nisi se ni izblamirao).

 

Ono sto vec vise puta pokusavam da kazem je da Jovanovic nije imao dva igraca na koja ce ove sezone biti potrosena dva miliona evra. To pravi razliku i bez njih bi svi ti mecevi koje pominjemo bili porazi. Sa druge strane, ta vecna potreba ovde da se klub i dalje predstavlja kao neka sirotinja u EL, a istovremeno se sasvim opusteno prica o EL bombama dok u klubu igraju bivsi EL protagonisti (Martin direktno sa F4, Bentil koji je promenio 2 EL kluba, Nedovic sa ogromnim EL iskustvom, Vildoza kao jedan od boljih EL plejmejkera) i uz to na tribinama sede ljudi koji bi u 90% ABA lige bili medju boljim igracima - pa ne moze tako. To je najobicnija demagogija i potreba da se od ovog mesta napravi RSB.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Redstar0356 said:

Treba da se vidi sa predsednikom UO SDCZ samo u slucaju da predsednik UO SDCZ nije na interpolovoj poternicici.  

 

Bas sam sad imao raspravu, ja ne bih nikad sedeo u drustvu bilo kog ko ima veze sa zatvorom a zna se da nije nevin. Lopovi, muljatori, prevaranti i lazovi bilo koje vrste, no no. 

Cenim stav, ali ako hoćeš ozbiljnu karijeru u sportu (ne samo u Srbiji), moras sa takvim ljudima da radiš.

Link to comment
Share on other sites

Duško Ivanović dobija šansu da zaradi za leba kod gazda Čokija... gospodina koji ga je skinuo sa biroa a Terza, kod kojeg se po držanju čaše vidi da je raso na kaberneu, požurio da se ogrebe za jeftine poene.
Semenkari sablažnjeni takvim propustom iskusnog profesionalca. Već se uveliko kopaju linkovi o njegovim separatističim akrivnostima onomad.
Inače ovo je slikao Neša...u ovoj konstrukciji - gospodin Ilić. Tri puta su mu pokazivali kako se zumira...četvrti put zvoni telefon, gospodin Kešelj zove da pita el gotovo...































  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Redstar0356 said:

Bas sam sad imao raspravu, ja ne bih nikad sedeo u drustvu bilo kog ko ima veze sa zatvorom a zna se da nije nevin. Lopovi, muljatori, prevaranti i lazovi bilo koje vrste, no no. 

 

E moj brale, vratio si me u bolnu prošlost. Bio sam najtalentovaniji u svojoj generaciji, zvali su me srpski Bekenbauer. Zvala je Zvezda, zvali su mnogi evropski velikani, nudili milione ali svi su imali neke sumnjive tipove u upravi s kojima nisam želeo biti u društvu. Odustao sam zbog toga i rekao NE. Završio sam kasnije u trećeligašu pa na građevini. Danas posle svega pevušim - ostaće pesma i uspomena na Voltera kretena.

Edited by Volter
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...