Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Da pauziram ovu debilnu diskusiju, Armani me brine - vrlo brzo ce krenuti da pobedjuju u nizu.

 

Koliko vidim, njima je trenutno povredjen samo Pangos i Shields? To jeste veliki hendikep obzirom da su 2 vrv glavna igraca u pitanju, ali imaju izuzetno sirok roster. Bas mi se ta tekma ne svidja ali ok, ne moze ni 20 pobeda u nizu.


Zelene gazimo sa zadovoljstvom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije tacno ovo da ako budemo u Top 8 imamo zagarantovano mesto u Evroligi sledece sezone. To pravilo vazi samo za timove koji su dosli iz Evrokupa (Virtus i Monako). Cak ako oba ta tima budu u Top 8 SAMO ce bolje plasirani ostati u Eroligi sledece sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Da pauziram ovu debilnu diskusiju, Armani me brine - vrlo brzo ce krenuti da pobedjuju u nizu.

 

Koliko vidim, njima je trenutno povredjen samo Pangos i Shields? To jeste veliki hendikep obzirom da su 2 vrv glavna igraca u pitanju, ali imaju izuzetno sirok roster. Bas mi se ta tekma ne svidja ali ok, ne moze ni 20 pobeda u nizu.


Zelene gazimo sa zadovoljstvom.

 

Da se nadovezem, sa istom namerom kao i ti.

 

I pre derbija vise sam se plasio Zalgirisa nego Partizana, jeste okolini zvucalo cudno ali je bilo tako.

Zalgiris podseca na nas od prosle godine. Disciplinovani su, krakati spolja, fizikalni, dosta domacih igraca pojacanih zvezdom Brazdeikisom koji se fino uklapa u vec poznatu domacu osovinu Lekavicius - Kalnietis - Ulanovas...

Tu je i prijatno iznenadjenje na poziciji crnca - Evans kao i Smits koji je ekipu ucinio dodatno cvrstom i zaebanom.

Na centru im fali mesa i jedna su od retkih ekipa portiv koje necemo ispastati ako im na crtu izadjemo samo u tandemu Hasan-Luka.

Malo je reci da ce mi biti milo ako zgazimo ove nato-vce, ali bice izuzetno tesko da ponovimo partiju protiv Virtusa, a utakmica bi mogla da izgleda kao prvo ili drugo poluvreme bas tog susreta, u zavisnosti od nase energije i fokusa.

 

Armani nam takodje ne lezi u toj svojoj igri na mali broj poena i dosta tuce koju (uprkos astronomskom budzetu) matori Mesina forsira i ove godine.

Oni su izmrcvareni porazima, nas energetski drzi dobra atmosfera prouzrokovana pobedama, a realno spremni smo da se fizicki razmontiramo jednu utakmicu.

Prosle godine nam se to periodicno desavalo, sada smo sa duzom klupom i u naletu, ako i puknemo, treba razumeti i dati podrsku, svakako imamo brejk iz proslog kola.

Neka se marfijev zakon slomi na Makabiju pa da u taj mec udjemo i mi i oni sa po pobedom, pa kako nam bude.

 

Mali off, ode Jovke u Saragosu.

Ekipica po meri da se malo razmrda i pokaze da nije za staro gvozdje, mada je to delimicno pokazao u reprezentaciji.

Ako se ne varam tamo ce mu drustvo praviti Borisa, kao i mali Dino Radoncic.

Tu je jos i netalentovani dobri brat Ponitka, ima jos neki Amer dviljak, par interesantnih Spanaca i Jovicev doskorasnji saigrac iz Atine Sent-Ros.

Sve u svemu fina ekipa, nece se obrukati, zveknuli su i Real pre mesec dana.

U svakom slucaju srecno Stefanu i da vrati karijeru na pravi put.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

naravno da može, pogotovo kada imaš ime & prezime u poslu i 60ikusur godina.

ja potpuno podržavam duškov izbor u ovom trenutku, kao njegov, samo hoću da ti kažem kako zvezda nije iznad svega, uprkos nekim floskulama i narodnim predanjima. ovo je duškov izbor a ne zvezdin.

 

Jeste ako si njen trener. Kao pojedinac mozes kako hoces. Da ne govorim o tom anonimnom moralnom proseravanju, jer bi 99% onih koji se kunu u postenje prvi napravili kombinaciju za sebe kada bi dosli u priliku. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Mi bismo Kampaca, ali ako može bez slikanja molim, ne dao bog sa još nekim gore visoko da se slika. Naše pare za Kampaca će da dodju od privatnih sponzora i Novaka Djokovica

 

:onaj klovn koji se sminka

 

Na stranu to što je teško poverovati da Terza sve trči da Čoviću kupi jednog Campazza.

 

Ja bi rekao čak i da je highly unlikely da je ta ekipa tamo ušparala neki dinar u FKCZ, za crne dane. Pre če biti da su ispumpali sve i euro viška, a da ostaje  tek toliko da se premosti iz meseca u mesec. Ako i to...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Значи, може се очекивати солидан пичвајз против Жалгириса... Шансе нема да ће им се остати дужно за онакав дочек прошле сезоне. Мени, без обзира што су имали право на онакву реакцију (њихови навијачи) је Жалгирис један ријетко одвратан тим. Не волим Литванце у кошарци никако. Вазда су нам били ривали и вазда намазани и безобразни, с неким осјећајем елитизма као Енглези у фудбалу (мада, капирам да би се исто могло рећи и за нас).

 

Углавном, никад нијесам успио да направим дистинкцију између субјективног (да их просто не волим) и објективног (да су здрава кошаркашка прича, која избаци редовно неког квалитетног играча и уопште, кошаркашку бајку у цјелини) кад су Литванци у кошарци у питању.

 

Без обзира на мој већ предочени анимозитет, надам се да се неће кренути у неки навијачки фолклор српско-руског братства, неких фашистичких порука упућених Литванцима, јер је прије свега погрешно, а напослетку и контрапродуктивно за екипу.

 

У кост од првог минута, да се не допусти као против Виртуса и Партизана млак почетак, јер су изузетно дисциплиновани и не вјерујем да ће испуштати предност и моментум тек тако.

 

Вјерујем у Душка из Куча и Вилдозу из Братоножића да ће одрадити прави посао... У највјерније са трибина, и не баш

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Za dobrodošlicu od prošle sezone ćemo kao dobri domaćini uzvratiti. 
Inače retko odvratan klub koji ipak zavredjuje postovanje jer je prisutan već decenijama u evropskoj kosarci na najvišem nivou. Uvek mi protiv njih, a i oni protiv nas, računamo na sigurnu pobedu a ne bude bas uvek tako. Taj rivalitet srpske i litvanske košarke traje od Atine 1995.

Naši će dati sve od sebe da pobede i samo u to sam 100% siguran ostalo je sve neizvesno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...