Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Gudura said:

Leday je jedno veliko dno od coveka, to je pokazao u gomili situacija do sada, I ovo je samo cherry on top. Perfidan, pokvaren, svaki grub potez sa namerom, folirant i sracunata lozana, koja nista ne radi slucajno, ni iskreno. Svi njegovi igracki kvaliteti su mi u drugom planu. Mnogo gadan lik, kao da ga je Dulo Dukljanin licno skolovao I oblikovao tokom svoje intezivno trovacke faze. Fuj🤮🤮

Apsolutno tačno.

Ali ono što cenim kod njega je strah i stav malog miša kad se igraju derbiji.

Prvo ga je školovao Deda,sad je tu ulogu preuzeo Petrušev i ekipa.

 

Samo neka nastavi u tom maniru.Trebaće nam,ima još derbija da se igra. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Pero je banovan 24č dok ne odlučimo o konačnoj kazni zbog užasne generalizacije. Pa vas molim da završite sa odgovaranjem na njegov post i nastavkom diskusije na tu temu.

Takođe, molba za ostale forumaše, u ovom slučaju @Gudura, da malo lepše iznesu svoj post, kako ne bismo dobijali ovakave postove kao odgovore. Može sve to i bez Debelog Dukljanina i sl.
Da ne kažem da sam i ja sličnog mišljenja o Ledeju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sector said:

Druže, ja se ne bavim ekonomijom već komentarišem košarku. To koliko igrača imamo je nebitno već koliko igrača može da doprinese na takmičenjima koja mi igramo. Uostalom nije Duško pravio ovaj sastav, neki igrači su i nasljeđeni od prošle godine, neke je Čović doveo ko zna zašto... Nema on čarobni štapić pa da od formiranog igrača napravi nešto što on nije.

 

Ako Duško procijeni da mu treba igrač na nekoj poziciji, nemam problem da se dovede ako uopšte bude nešto na tržištu.

 

A Micić i Larkin koštaju više od cijelog zvezdinog budzeta.

 

Pa to i jeste problem sto se ne vidi problem u daljem trosenju dok je Radonjic morao da se krpi u svojoj najuspesnijoj sezoni sa Thompsonom.

 

A sto se tice toga koliko Larkin kosta - pa ne prima on 10 miliona godisnje pa da kosta vise od celog budzeta KKCZ. Ili mislis da su svi troskovi ove sezone maksimum par miliona evra?

Link to comment
Share on other sites

Neko misli da su Bentil i Martin po 300/400k..

 

Imamo budzet slican partizanu i to je tako.sns daje pare kao i svima. Nije sigurno Nebojsa nasao 1k BTC u konzervi u svojoj fabrici, a i da jeste ne bi dinar dao.

 

Realno vrednost vecine igrace u EL je previsoka za njihov realan kvalitet.

Edited by Devil In My Pants
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Neko misli da su Bentil i Martin po 300/400k..

 

Imamo budzet slican partizanu i to je tako.sns daje pare kao i svima. Nije sigurno Nebojsa nasao 1k BTC u konzervi u svojoj fabrici, a i da jeste ne bi dinar dao.

 

Realno vrednost vecine igrace u EL je previsoka za njihov realan kvalitet.

Pa tu su negde Pao i partizan po budzetu.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

@srlepajce, hvala za kontinuirano pejstovanje lazarušić-batice.

ja lično užasno puno naučim, pošto nemam fundamente basketaške logike, jer je nikada nisam trenirao a kontam da prosečni ua sudije navijači, mogu da razumeju makar ponešto.

 

ovo su stvari i ljudi koje treba promovisati da bi se kolektivno napredovalo u razumevanju košarkaške igre 💜

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Oduvek mi je bilo teze dapratim utakmice fudbalske ili kosarkaske preko tv-a, nego li uzivo. 

Zato se i ne cudim sto je na live temi bilo toliko pesimisticnih napisanija. 

Mislim da u hali niko nije sumnjao u pobedu Zvezde, narocito posle vrhunskih napada Partizana ukontinuitetu... 

Nedovoc je pokazao klasu, a Zvezda je uspela da ode na poluvreme sa prednoscu. 

Prva cetvrtina bila je namagnetisana najvise zbog Javora, koji je sebe stavio u prvi plan, reakcija publike bila je uzasna, i zaista boli kad gledas i ne mkzes nista da ucinis da te bezmozgovice urazumis. Oni su se samo prebacili na drugu tribinu i mec je uredno nastavljen. Koliko god sudija bio los, onakva reakcija navijaca je hiljadu puta gora. Mreza da se postavi, posto budalama ne moze da se dokaze. 

Sudnenje od tog momenta zadovoljavajuce. 

Vrlo lep derbi, jedan od lepsih za gledanje. 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Teodosić je još uvek igrač koji može da izvuče neku vintage partiju tako da bolje da ne igra što se nas tiče. Nisu ni Mannion ni Bellinelli neke defanzivne klase, naprotiv, uz pretpostavku da će oni dobiti više minuta na uštrb Teovog neigranja. Virtusu su ionako Hackett i Lundberg udarni bekovi, a i Cordinier sve više igra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

Što se faula u napadu tiče, bitnije od toga da je bio jednom nogom u polukrugu je što se Leday kretao unapred nakon što se Ivanović već odrazio. Najprljaviji potez u košarci ubedljivo i onaj koji najčešće dovodi do povreda što se ovde i desilo.

Leday se onomad namerno valjao i po Davidovcu kad je ovaj pao na parket. Retko iritantna pojava. Verujem da je on za nas sta je Lazic za njih.

 

Za faul preksinoc ne znam, nisam dobro video situaciju, ali radilo se o delicima sekunde.

10 hours ago, Miki28 said:

Ne opravdavam prekid ali da li sam iznenadjen istim? Naravno da ne. 

 

Mislim da ne postoji covjek koji iole prati kosarku na nasim prostorima da nije upoznat sa Zvezda-Javor situacijom. Vjerujem i da neutralni su itekako upoznati da se ovo rivalstvo Zvezde i Partizana podiglo na jos veci nivo i sta onda urade odgovorni? Izaberu tog istog Javora i u atmosferi koja je vec uzavrela, dolijes ulje na vatru. To se tako je radi.

 

Vidjeces kako ce biti mirni kao bubice u EL, obje ekipe. 

 

Da je neki drugi sudija svirao faul u napadu, bilo bi bunjenja sto je normalno jer je i u prvi mah u najboljem slucaju bila 50-50 ali s obzirom da je Javor tu, to nije situacija 50-50 i dolazi do onoga do cega je doslo. Kada na to dodas duel odnosno pad Ivanovica za koji se i na prvi pogled vidjelo da je ozbiljno onda dolazi do normalne reakcije ljudi u smislu bunjenja. E sad je to otislo u jos vecu krajnost jer je Javor bio tu. O nekim stvarima treba razmisljati i prije utakmice. 

Manu, meni se cinilo da se postavio bas u trenutku kad je Dzoni pravio odskok ali sad sam pogledao snimak i definitivno se tek postavio kad je Ivanovic bio u vazduhu. Ipak to su milisekunde ali slazem se sa tvojom konstatacijom. 

Taj faul je mislim dosudio Radojkovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Leday se onomad namerno valjao i po Davidovcu kad je ovaj pao na parket. Retko iritantna pojava. Verujem da je on za nas sta je Lazic za njih.

 

 

S tim da Lazic u derbijima postane kosarkas, a Ledeju se skupe mudasca. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...